една история

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
Отговори
Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » чет ное 24, 2005 22:42

Това е невероятно!!!Просто е страхотно,не знам какво да кажа повдигна ми настроението за доста време.Май намерих "огледалото" :D
П.С. Като го четох за първи път си помислих че с това парченце момичето ще си пререже вените.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет ное 24, 2005 22:52

Наистина интересна история, ще оставя за момента другите неща около нея. Ще я погледна под различен ъгъл. Огледалата, те се срещат толкова често навсякъде, но също така прави впечатление, че те имат и магична стойност. Те са в приказки като "Снежанка и седемте джуджете" "Снежната кралица" "Алиса в огледалният свят" . Те се срещат и във филми като "Матрицата". Служели са за ритуали. Прави впечатление и според народни обичаи, че се покриват при смърт на човек от къщата. Едно продължение към друг свят.
Повече информация във К.Кастанеда и форумът на occultism.tk. Ще се върна пак на смисълът по-късно, но исках да насоча вниманието ви и под друг ъгъл.

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » чет ное 24, 2005 23:07

искам да питам авторката, замисляла ли се е върху това че умее да изразява заведно добре премислените и добре усмислени неща в главата си?
хареса ми начина по който си разгледала огледалото като поглед обратно към себе си, от външна гледна точка.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 0:26

Все пак да се върнем и върху основната идея. Да разчовъркаме какво ли е искала да каже авторката били психологически :shock: :D

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 1:08

епи то венаги автора най-малко осъзнава колко е гениален всъщност
а това че са ти премислени нещата - нямах в предвид че си го редактирала, ами че имаш чиста и ясна мисъл

Отговори