Какво не бихте простили?

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср май 16, 2007 10:35

Под "внимаване" нямам предвид мило отношение и други. Имам предвид на кого и за какво се доверявам и кога. За промяната си права, но обикновено с взаимоотношенията изчаквам поне няколко години. Ти знаеш ли как би реагирала на нещо, което досега не ти се е случвало? Не знаеш. Можеш да се изненадаш от себе си. Можеш да се уплашиш от себе си. Ако не мога да избегна удара, ще се науча да го избягвам. И между другото При движение 360 градуса обектът се връща на изходна позиция, така че ако точно това е въпросът ти, няма да ми пука особено, ако животът ми се завърти точно на толкова.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет май 17, 2007 15:06

пак ми избегна въпроса, но както и да е.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 17, 2007 20:05

Ми ако може мааалко по конкретно да ми го зададеш, ще се опитам да отговоря
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет ное 23, 2007 10:47

Старата тема с нови въпроси...

Кога човек става мекушав от прошки които дава другиму? Кога се минава границата на приемливото за прощаване?

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » чет яну 17, 2008 23:52

Това е нещо което все още не съм си изяснила съвсем. Неща които съм простила някога сега не бих простила. Или онова, което някога съм мислила, че няма да простя, сега бих простила. Изобщо в тази материя има само едно нещо което никога не бих простила, а то е целенасочената злоба. Не бих простила на гадюхи дето се гаврят с други хора само за да си задоволят простащината. Не мога да простя и на хакера дето ми пуска вирус в ситемата и я скапва само за да се изкефи, че е велик. Има и още неща дето няма да простя - поне сега така мисля.
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Sarpuhi
Търсещ
Регистриран: ср яну 16, 2008 18:58

Мнение от Sarpuhi » съб яну 19, 2008 17:40

Това, което аз не мога да приема, се препокрива като цяло с това на Sirius и се обобщава в понятието садизъм и то не само в сексуален смисъл, а умишлено да причиняваш някому болка с цел да се изкефиш.Точно това не мога да простя...то просто е грозно :!: и в крайна сметка всеки греши и всеки е наранявал, но ако е умишлено и това ти доставя удоволствие....вече казах какво е според мен....
Happiness is the skill to use your imagination properly!

Потребителски аватар
Idea
Търсещ
Регистриран: ср сеп 10, 2008 18:33
Контакти:

Мнение от Idea » ср мар 24, 2010 15:00

Meкушави ставаме, когато сме слаби и много доверчиви или не знаем какво искаме.
Пресен случай: никога не бих простила изневяра.
Убийство също, но ето и един частен случай - самоубийство на близък. Кой ще обвиняваш после - себе си, че не си направил нещо да го предотвратиш или света, че е прекалено гаден?

darkoak
Новак
Регистриран: нед окт 11, 2009 1:17

Мнение от darkoak » пет юли 02, 2010 18:19

Ин и Ян са едно . Добрите винаги привличат лошите . В всяко зло има малко добро както и обратното. На себе си трудно прощавам винаги тайно от всички се съдя че съм изпаднал в слабост или заблуда или че съм се отдал отново на мързела . Теа започни и ти да ставаш лоша отстоявай себе си не прощавай вечно подписът ти казва нещо подобно скъсай всичко с тези които те нараняват но първо ги постави на място търси сметка винаги и за всичко - казвам го на теб но се отнася и за всички други читатели . Доколкото за убийството по време на война - това е наш дълг да убиваш враговете на страната но окичването с медали не го приемам винати трябва да се почитат загиналите да не се правят празненства и тем подобни за победа защото това е възхваляване на смъртта а на годишнините трябва да се почитат загиналите и да благодарим че сме живи :!: :!:

erolchy
Мярвал се
Регистриран: ср авг 11, 2010 12:00

Мнение от erolchy » ср авг 11, 2010 12:13

ako pitate men, kogato obi4a6 silno ama naistina mn silno i bi dal vsi4ko za liubimi si 4ovek, nqma ne6to koeto da ne moje da se prosti, da est nas ni boli pove4e ot 4iujdite gre6ki mije pole da ne iskame da go vidim i tova e samo za6toto sme mu qdosani na nego i na sebe si za tova 4e ve4e ste mu prostili i vi e strah 4e otnovo 6te se povtori, no povqrvaite mi ako i toi/tq vi obi4a naistina nqma da se povtori.....vseki znae 4e ne e gadno da prosti6 sled kato si siguren 4e pove4e nqma da si povtorqt gre6kite, 4esno kazano liubovta kolkoto i da te kara da leti6 sa6to i tolkova te kara da propada6, az sam 4ovek koito obi4a i sam se obedil 4e liubovta e nai krasivoto 4iustvo koeto moje nqkoga da izpita, no i sa6to 4e bolkata ot neq e nai kovarnoto i gadno ne6to koeto moje da ti se slu4i.... :cry:

Добавено от Gab4o: Моля, пиши на кирилица. Ако нямаш, сайтът предоставя и тази възможност. Приятен престой във форума

Отговори