Пандемия

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
Отговори
test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

хиаа

Мнение от test » ср ное 23, 2005 15:29

мокър пясък, празни площадки... :)

test
Намиращ
Контакти:

Мнение от test » чет ное 24, 2005 2:38

опитвам се да кажа много с малко думи. :)

test
Намиращ
Контакти:

Мнение от test » чет ное 24, 2005 20:02

не се заяждам. макар и кратки думите ми бяха смислени и рисуваха картина. :?

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

!!!!!!

Мнение от Vassil » чет ное 24, 2005 23:28

Личните спорове на лични съобщения pls хора

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 0:15

Black^Dead^Empty^soul
шефа винаги има право Very Happy
...затова е шеф, но да не прекалява само :lol:

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 1:42

За повече инфо има и Законите на Мърфи мисля че и това е включено в този сайт-"Правилата на шефа" по един или друг начина

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 1:51

Да не правим излишни мнения просто има пак правилника на шефа и там. Това имах впредвид

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 20:02

мисля че да. не мога да сравня какво ти е било на теб, но те разбирам

test
Намиращ
Контакти:

Мнение от test » пет ное 25, 2005 22:04

до админа: по законите на мърфи темата се развива точно по начина, по който изрично си споменал, че не иsкаш да се развива (благодарение на твоята намеса разбира се) :)
Последна промяна от test на съб ное 26, 2005 4:22, променено общо 1 път.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб ное 26, 2005 4:01

Уместна забележка Test ще го санкционираме тоя за какъв се мисли, бой по тиквата докато падне в несвяст.:lol: Админ с админ такъв.

А сега по темата. Може би всеки човек е стигал до моменти сходни на този.Когато нещата просто се вкисват както са казвали "лошото не идва само", но такива моменти ни правят по-силни или ни смазват. Зависи от човек, зависи от фактори, дори и от случайност както каза anton в друга тема.

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 14:41

Ами аз се чувствах точно така преди да открия този сайт:правех грешка след грешка,въртях се в омагьосам кръг и болката беше по-силна от всичко останало.Точно когато намирах някаква малка надежда все се намираше някой който да ми я отнеме,но незнам какво се случи от както влизам в тоя сайт.Просто съм различна,стана магия :D БЛАГОДАРЯ ВИ,ЧЕ ВИ ИМА!!!
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 14:44

Vassil написа:Уместна забележка Test ще го санкционираме тоя за какъв се мисли, бой по тиквата докато падне в несвяст.:lol: Админ с админ такъв.

А сега по темата. Може би всеки човек е стигал до моменти сходни на този.Когато нещата просто се вкисват както са казвали "лошото не идва само", но такива моменти ни правят по-силни или ни смазват. Зависи от човек, зависи от фактори, дори и от случайност както каза anton в друга тема.
Наистина сега се чувствам по-силна от всякога,сякаш живота ми е в мои ръце и сама градя всичко тухличка след тухличка,преди обаче не беше така,но какво ме е направило по-силна незная.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Willow
Знаещ

Re: ами,

Мнение от Willow » пон ное 28, 2005 14:40

Black^Dead^Empty^soul написа:
Willow написа:Ами аз се чувствах точно така преди да открия този сайт:правех грешка след грешка,въртях се в омагьосам кръг и болката беше по-силна от всичко останало.Точно когато намирах някаква малка надежда все се намираше някой който да ми я отнеме,но незнам какво се случи от както влизам в тоя сайт.Просто съм различна,стана магия :D БЛАГОДАРЯ ВИ,ЧЕ ВИ ИМА!!!
Изображение МНОГО СЕ РАДВАМ! Много се радвам, че сега си добре и че за това има заслуга сайтът и предполагам хора от форума, тъй като ти благодариш, че ни има...не благодари Willow, няма нужда да правиш това ;] и на мен сайтът ми помогна и това е една от многото причини да го обичам. Хубаво е когато правилните хора попадат на правилното място (визирам теб :D) Страхотно е, че има такива потребители като теб. (а аз рядко правя комплименти ;])
това е кръстопът..всеки намира своя път и избира посоката, в която да поеме..ние можем само да те насочим, а ти избираш. Виждам, че засега си в правилна посока :}Изображение
ИзображениеИзображение
Ами дано наистина е правилната посока,за сега нищо не мога да кажа,а и кое е правилно и кое не зависи от гледната точка.От моя гледна точка така ми е по-добре =>това е правилния избор :D

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср ное 30, 2005 23:37

Black^Dead^Empty^soul
това е кръстопът..всеки намира своя път и избира посоката, в която да поеме..ние можем само да те насочим, а ти избираш. Виждам, че засега си в правилна посока :}
Още един път казвам не казвам дали това е правилна или грешна посока. Разграничавам се от тези определения. Защото няма и точен еталон по който да сравяваме (изключвам и общественото мнение). Всеки си прави за себе си своя избор като се съобразява и с обкръжаващата го среда....

dessass
Тишина
Регистриран: съб дек 10, 2005 14:47

Мнение от dessass » съб дек 10, 2005 15:01

Габи, смятам, че твоeто стихотворение е много хубаво, успяла си да израиш мнението си и начина по който се чувстваш чрез рими, което е още по-хубаво, но самата тематика е доста тъжна и начина по който си се изразила сякаш въздейства на хората да помислят и да разберат че не винаги нещата са такива каквито изглеждат...Малко стряскащо е, но колкото е песимистично, толкова и реалистично е, все пак си изразила себе си както се чувстваш.

Отговори