Смятате ли се за успял човек?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Смятате ли се за успял човек?

Мнение от Vassil » пет апр 06, 2007 12:22

Ако да къде, в какви обласи на живота? Как успяхте?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон апр 16, 2007 19:52

според мен ще сме успели хора ако надвием собствените си битки - тези със себе си. но ако говорим в общоприетия смисъл смятам, че трябва да минат доста години преди да се каже това...а и какви са критериите в крайна сметка?

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » нед апр 22, 2007 22:26

Gab4o, според мен трябва всеки да си има лични критерии и сам да определя докъде и колко е успял. ден след ден, цел по цел... и по малко успяваш, така предполагам че стават нещата. За да ми е хубаво, аз си отчитам и се радвам на всеки, бил той и мъъъъничък успех - дори да накараш някого да се усмихне е невероятен успех. А по-нататък - кой знае? Трябва само да поискаш... Не смея да кажа за себе си, че съм успяла, но със сигурност неща като невероятна кариера и още по-невероятно парично състояние са добри приоритети, но не бива да са най-висши. Аз се смятам за успяла с човека до себе си в момента, с приятелите и образованието си... Мисля че засега - достатъчно:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

............................

Мнение от dream_live » ср апр 25, 2007 14:53

Да ли съм успял? . . . в какъв аспект, това е много относително понятие. Може да звучи малко надуто но мисля че съм успял да направя много неща за годините на които съм сега.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет юни 01, 2007 22:58

Според мен съм успял.. В голяма степен съм успял да се преборя с лоши навици. Успял да мисли иновативно за някои неща, да налага мнение за други... Стигал до ръба и връщайки се (ооо подхлъзвал съм се). Успял да развивам въпреки "обстоятелства". Не съм стигнал тавана на възможностите си до момента - има много още да вървя.

Отговори