Накъдe

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

еха

Мнение от test » вт ное 22, 2005 13:26

много мъдрост си натрупала. :)

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » вт ное 22, 2005 23:18

Наистина е много хубаво, но винаги ще предпочитам да вярвам,че отивам на някъде и,че мога да направя нещо по въпроса,че мога да се променя или да изляза от "бутилката".Пък и смисълът на живота не е ли в това да опитваме да станем нещо повече от това което сме,ако сме обедени че няма смисъл защо да опитваме?
Малко се обърках :)
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср ное 23, 2005 17:14

Е понякога просто нямаме сили да променим нещо или незнаем как но ако опитваме все нещо ще се получи :)
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » чет ное 24, 2005 19:06

Напълно съм съгласна.И при мен постоянството е проблема...правя нещо за седмица две и после го забравям за седмица две ама така не става...И после сама се обвинявам що ме е мързяло толкова и след месец пак правя същата грешка.
А за диетите не знам моите килограми са си доста постоянни :D

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » чет ное 24, 2005 22:52

първо привет на форума, аз съм нов
Black^Dead^Empty^soul написа: вярвам, че можем да променяме нещата, макар някои да са предопределени. Ако се борим и вярваме всичко е възможно и можем да променим нещата, сигурна съм в това!
И аз имам такова чувство - че живота ни до някаква степен е предопределен, но все пак в нео има доста неща които сами трябва да постигнем, както и да направим не малко решаващи избори.
Тъй че изглежда имаме близки разбирания с теб.
Виж, за живота не съм си го представял като бутилка, още по малко от шапмпанско, но ми хариса как си сзразила мислите си.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 0:30

Black^Dead^Empty^soul
виждам, че сме горе-долу на едно мнение. значи може и да е вярно това, което казвам Very Happy нем, шегувам се. разбира се, че е вярно Very Happy
А може всичките да грешим, нека да го погледнем и от тази гледна точка, може пък и по добре да аргументираме идеите и мечтите си. Трябва да има и частица съмнение, тя е добра подправка в определени граници :D

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 2:39

нека грешим, но заедно! Важното е че помежду си сме прави!

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 20:00

с личния си пример вдъхваш надежда на тези, които все още не са преодоляли тази яма

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 20:24

освен за добър приятел, за това че можем да променим нещата ако вярваме в себе си, също си доказателство
Последна промяна от reslickade на пет ное 25, 2005 21:09, променено общо 1 път.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 15:10

Винаги имаме шанс за нещо по-добро,важно е как използваме шансовете си.

ЩАСТИЕТО НЕ Е БЛАГОСЛОВИЯ,А ЗАВОЕВАНИЕ!!!

Междо другото аз погледнах и малко по по-различен начин на тази творба,защото си помислих че това кубче е от лед и този лед нали се топи и по тая логика все някога кубчето лед ще добие подходящи размери за да се освободи от бутилката :D

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пон ное 28, 2005 15:07

Мерси! :D Ама как да преодолея това че съм само на 14 след като повечето хора ме преценят по възрастта без да ме опознаят...Възрастта ми ми е комплекс.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 0:42

Казах повечето за да не драматизирам,защото чувствам разбиране само от двама и с теб стават трима :D ...Както и да е :D нали е поправимо,а и все някога ще порасна...

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 3:17

Ами аз не се чувствам нито на повече нито на помалко нито на 14...и аз незнам как да се изкажа,ама не мисля ,че някоя възраст е равна на някое преживяване или прочие...,а съзнанието ни е на определен етап от развитието си независимо на колко години сме.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт ное 29, 2005 18:34

Съвсем се отдалечихме от темата. И аз съм на мнението, че годините няма значение. Попишете малко по това още и ще цепим темата на две. Въпреки че според мен повечето хора са тук не заради възраста си...:D хаха

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср ное 30, 2005 0:52

Сори за отклонението...
Ами то и сега е нещо като блъг :D Пиша нещо защото и аз не съм сигурна какво е точно блъг :D

Отговори