Моногамията

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед авг 26, 2007 20:05

freska_

Темата за моногамията е идиална....поне според мен.
Няма нищо по-хубаво от това да си влюбен,да обичаш и да се отдадеш изцяло и само на един,единствен човек!!!
Обаче наскоро трябваше да си отговоря на един въпрос...Струвало ли си е да съм моногамна след като отсрещната стране не е разсъждавала така?!
Отговорът е не.Не си е струвало,но когато човек обича не изпитва нуждата да е с друг!
Добре ами ако обичаш човека и той не разсъждава така за моногамията. Иначе виждам противоречие.

Потребителски аватар
tochica
Търсещ
Регистриран: съб сеп 15, 2007 15:17
Контакти:

Мнение от tochica » съб сеп 15, 2007 20:00

ами моногамията...не съм се замисляла толкова много, по-скоро съм човек на момента и се отдавам повече на плътските си желания, отколкото на нещо друго, макар да съзнавам, че това не е най-правилното.
CoMmOn fEaT. Lily AllEn - DRivIN’ Me wilD

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб сеп 15, 2007 21:01

tochica написа:ами моногамията...не съм се замисляла толкова много, по-скоро съм човек на момента и се отдавам повече на плътските си желания, отколкото на нещо друго, макар да съзнавам, че това не е най-правилното.
Правилното е осъществяваш желанията си без да нараняваш или лъжеш никого.... Щом ти се иска и живееш за момента - лошо няма :idea: само използваи презервативи :idea:
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Отговори