`За тези, които станаха умни`

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Заключена
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

`За тези, които станаха умни`

Мнение от Gab4o » пет яну 26, 2007 13:19

http://www.crossroadbg.com/za_tezi_koit ... _umni.html

Блъгът, които дълбоко ме кара да се замисля и да си дам равносметка. Въпросите в него - въпроси, от които често всички бягаме, защото сме твърде заети да се самозалъгваме и заблуждаваме какво искаме. А това което желаем всъщност се крие в тези нагледно основни въпроси. Но ние бягаме от тях, защото не ни изнася да си признаем истината. По-добре всички да си зададем въпросите в този блъг и което е по-важното - да си отговорим честно. Не ми беше лесно да го направя, но и сега да избягаме,с всеки ден отговорите им ще стават все по-болезнени и трудни за признание. В блъга има един въпрос `оправда ли се`.
Лесно е да се оправдаем пред себе си, ние сме и подсъдимия и съдията. Защо този път не се закълнем в Библията както се прави в съдебната зала и не признаем пред свидетелите истината? Спокойно, свидетелите пак сме ние самите.
Искам в моите вени да тече ако трябва болка, породена от истината, отколкото смрад, която да ме кара да се чувствам лъжливо добре.

Благодаря ти Vassil, че ми отваряш очите за толкова много неща!

Заключена