За безпринципните хора и осъзнават ли, че са такива

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Отговори
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

За безпринципните хора и осъзнават ли, че са такива

Мнение от Gab4o » пет яну 26, 2007 12:44

Здравейте ФоРуМцИ,

дълго време бях свикнала с картинката, която ще ви опиша по-долу и се бях примирила, че има такива хора и нищо не може да се направи, но вече още по-често ги срещам навсякъде..стара въпрос за безпринципните хора, без правилна ценностна система, които се поддават на низши животински желания само заради сексуалния си нагон, които изкривяват света така, че те да са прави пред себе си. Пример - всяка ученичка над 12 години, която от 10 годишна носи прашки и води полов живот от 11, а на 12 вече са я минали 15 човека. хора, които живеят за да си показват дрешките; за да ходят на кафенца нон-стоп. И не само такива примери мога да дам. Такива хора са навсякъде. Спят с когото им падне, правят каквото им падне..що за живот е това. Нима малко преди той да свърши тези хора няма да се чувстват празни и да осъзнаят, че не е трябвало да живеят по този начин, но вече да е късно? Но каквото и да си говорим, те няма да го проумеят дори тогава, защото те са безпринципни. И ръсят своята безпринципност навсякъде като зараза.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

..................

Мнение от dream_live » пон яну 29, 2007 19:37

Много ми харесаха примерите :P Според мен тези хора са движени от глобалната сила наречена - Влияние на масата хора около тях. Те са жертви на модата и на свободата която имат.

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пон яну 29, 2007 20:25

Лошото е, че преди години, такъв тип хора бяха смятани за различните, бяха отхвърляни, бяха издънките на обществото. Сега са част от масата. Ролите се обърнаха. Сега малкото останали различни от тази маса са неудобните и мразените.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет юни 08, 2007 16:34

Не смятам, че го осъзнават все пак затова и са без принципни. Говори само за себе си.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пет юни 08, 2007 18:37

Хахаха, това са толкова жалки хора.

Преди няколко дена отивах да викам един приятел за даскало и минавам поркрай един подлез (който е затворен поради...мизеря вътре). И минавам си аз от там в 7 сутринта и видях 2-ма от гореспоменатите фешънчета/гъзарчета/гангстери да излизат рошави и мърсни от там и по физиономиите им разбрах че там са спали:) направо им се изсмях те не разбраха за кво става дума.

Интелекта им не може да побере че са жалки:) Много пъти ми се е отдавало случай да се бия с такива заради "ГЪЗАРИЯТА ИМ" но приятелите ми все ме дърпат :Р

Излишно е да коментираме поведението и проблемите им по-простата причина че на нас са ни ясни. Те трябва да го разберат и на тях да им го говорим (в което също няма никакъв смисъл, защото те са прекалено тъпи за да го усмислят). Единствено може да даваме примери за тяхната глупост и да им се смеем :)

Както във всяко нещо обаче, винаги има изключения. Аз имам приятели които се движат в подобни компании но аз все пак ги познавам и знам че са готини хора, или поне това което е останало от тях.

Казват че наркоманията разваляла човека, ама тя модата сама я докара. Наркотици, цигари и алкохол вече не се взимат заради проблеми в живота или някаква болка, а просто чиста гъзария с цел да се вдигнат в очите на останалите.

:twisted:
No faith, only the power of will
Изображение

Отговори