Какво може да смрази сърцето ви?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет яну 10, 2008 15:55

Vassil написа:Разочарование с човек на който съм имал огромно доверие.
моето сърце може да бъде сразено от същото, което каза Васил Ако някой, на когото съм се доверила, ме разочарова
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » чет яну 10, 2008 19:32

Разочарованието си е просто едно стъпало към следващи грешки. Разочароваме се защото някой не е оправдал доверието ни.
Ами другите живеят по собствените си разбирания. Не затуй, че сме им гласували доверие.
Ами ако самите ние не оправдаем доверието което сме си гласували. Какво тогава? Казваме си "Писна ми" или пък "Не ми пука", но не е така. Сам себе си ако излъжеш тогава какво? Или пък си казваш "Голам праз никой не знае". Но аз не харесвам да е така. Не ми е комфортно. :)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет яну 11, 2008 0:22

е, ти си права, че такъв сценарии е възможен, но аз не говоря за това стечение на обстоятелствата, а погледнато под друг ъгъл Ще ти обясня утре, че сега нямам време :D :roll: :smt049
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » пон яну 14, 2008 12:24

Самовлюбието и прекаленото самочувствие
За всичко друго мога да намеря някакво оправдание

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон сеп 01, 2008 9:31

Вече 90 процента от нещата, които преди не само ме смразяваха, ами ме докарваха до много по-тежки емоционални състояния, не могат дори да стигнат до мен и по никакъв начин не ме наранят. Даже бих казала, че съм като скала. Емоционална съм, разбира се, но само за пред хората, с които споделям и са ми близки, обида от тях би ме смразила, но абсолютно нищо друго. И да ви кажа, така много по-добре и лесно се живее, но пък за да стигнеш до това ниво, в което не си го слагаш на сърцето, трябва да си се скъсал от смразяване :D

Отговори