Промяната

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

....................

Мнение от dream_live » пет яну 27, 2006 17:25

В момента никак не ми е смешно, но ще опитам.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

.................

Мнение от dream_live » съб яну 28, 2006 21:59

Няма проблем, но незнам как точно да я формулирам. Ти може би ще ми помогнеш...

Vassil
Щом е отправено лично-използвай услугата лични съобщения

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед апр 02, 2006 22:35

Нека се впуснем в една подтема. Как ви подейства последната по-сериозна промяна която стана във вашият живот? Било добра или лоша несъмнено е предизвикала и добри и лоши отражения..И все пак отговорете преди всичко на себе си, а с 1-2 изречения тук :wink:

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

.................

Мнение от dream_live » пон апр 03, 2006 18:11

След последната промяна в живота ми, започнах да пуша и да пия големи количества алкохол.Единственото позитивно нещо което ми се случи е това че вече гледам по друг начин на живота.Виждам нещата такива каквито са.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср апр 05, 2006 20:05

dream_live

След последната промяна в живота ми, започнах да пуша и да пия големи количества алкохол.Единственото позитивно нещо което ми се случи е това че вече гледам по друг начин на живота.Виждам нещата такива каквито са.
А сигурен ли си, че не са просто поредна илюзия?

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

.................

Мнение от dream_live » чет апр 06, 2006 2:42

Научих се да ценя малките неща в живота, да им се радвам, а не вечно да се съобразявам с хорските мнения и глупавите им правила. Дали е илюзия? - незнам, но и така да е, харесва ми повече от предишната.

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » чет апр 06, 2006 18:14

Vassil написа:Нека се впуснем в една подтема. Как ви подейства последната по-сериозна промяна която стана във вашият живот? Било добра или лоша несъмнено е предизвикала и добри и лоши отражения..И все пак отговорете преди всичко на себе си, а с 1-2 изречения тук :wink:
Последната по-сериозна проняма в живота ми е смъртта на един човек...Никога не му казах,че го обичам(като приятел)...Сега съжалявам,че не съм изразила чувствата си,но е късно...Е,от този ден реших да се променя в това отношение...Започнах да показвам на хората,които са важни за мен,че е така...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » съб сеп 23, 2006 0:13

Нека има промени и нека те са положителни. Знаете ли, с тенденция да си помислите нещо не дотам добро, бих ви казала, че и досега чета приказки - вълшебни. Живея в реален свят, осмислям положението си, но желая моя вътрешен мир да си остане такъв. Все още успявам да запазя това което искам. Макар постоянно да има кал, горчивина и недоразумения от какъв ли не характер. Когато се изцапаш е съвсем вероятно, всъщност не "вероятно" е точната дума, а е задължително да се измиеш защото това те кара да се чувстваш комфортно. Не бих окаляла душата си заради нечия грапавина, колкото и да им се иска на някои хора. Всъщност, колкото и да обичаам истината, едва ли понякога има полза от нея. Но всеки намира своята терапия. А тя е нещо важно.
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » нед окт 22, 2006 19:37

Това ме подсети веднъж една приятелка се напи и каза "То веднъж да стане, по-добре да не беше ставало..." Не влагаше смисал в думите си обаче...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

ania
Мярвал се
Регистриран: ср ное 15, 2006 14:16

Мнение от ania » ср ное 15, 2006 14:59

:smt041 Zdravei,Gab4o!
Stana mi interesno v tozi sait i re6ih da ti napi6a ne6to moe.Iskam samo da se zamisli6,za6to pove4eto poeti i tvorci pi6at za tamnata strana na sa6testvuvaneto si?Mnogo malko hora pi6at za svetlinata.Dali sa q vijdali v sebe si?Dali mogat da se sleqt s kosmi4eskiq razum?Pogledna li li sa da v neizvestnoto za da usetqt istinska toplina izvira6ta ot du6ata?Vseki den e nepovtorim kakvoto i da ti se slu4i,vsqka misal e posledstvie na tvoqta jiteiska darama,vsqko 4uvstvo e porodeno ot privarzanosta.Sled vsqka magla ima slance,tova e na6ata du6a,istinska i nepovtorima,a na6ite misli zamaglqvat krasotata z koqto sme obgradeni vseki den.Eto edmo moe otkrovenie........

JIVOT
Jivot......svqt......realnost.....istina.....misal
Pet stapki,koito izledvame izdalboko ot spomenite si.
Na6iqt jivot-duhovnata istina
Na6iqt svqt-neotmenniqt hod na evoliuciqta
Na6ata realnost-misti4noto probujdane
Ve4nata istina-unikalnoto prednazna4enie na sveta
Gre6nata misal-izto4nik na bezuslovno proro4estvo
A ti jivee6 li svoq jivot?
Otkri li po dobar svqt?
Promeni li svoqta idea za realnosta?
Otvori li sarceto si za istinata?
Misalta e deistvieto na tvoqta jiteiska drama.

Tozi koito vnikne v dumite 6te vidi istinska svetlina,svoboda i prozrenie za li4nosta si.

ania
Мярвал се
Регистриран: ср ное 15, 2006 14:16

Мнение от ania » ср ное 15, 2006 22:56

:lol: Днес се замислих за много неща.Аз незнам на колко години сте,не че аз сам много голяма,но ми се струвате доста объркани,което е нормално.Ако не беше така няма6е да се интересувате от ватре6ният ви свят.Това е най-доброто което мо6е да ви се случи,колкото и налудничево да звучи.Когато се променя живота ти,отпадат много модели на които си повярвал/а.И ти тогава разбира6 че не са били твои.Отпадането на самият модел те кара да се чувства6 пречистен,изобщо цялото изкусто да открие6 нетрадиционен подход към разбирането за себе си ни води към поразяваща простота.Там се крият истинските не6та просто трябва да повярва6,че са край теб.

Отговори