Промяната

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет дек 01, 2005 4:41

Питам и останалите:-j

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » чет дек 01, 2005 11:27

Ами аз исках да се променя защото не можех да издържа повече да бездействам и да стоя на едно място.Хора сме трябва да се развиваме :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет дек 01, 2005 22:59

А, кое не бива да променяме, къде е границата на промяната? Защото има и хора "хамелеони" . Разбира се остава си и миналия въпрос, просто ми дойде и този като хрумка:-j

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет дек 02, 2005 21:46

Под хора "хамелеони" поставям в случая такива които се променят твърде много според човекът с който са близки, понякога без дори да разбират те. Имайки впредвид дори като болестно състояние.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

.............

Мнение от dream_live » пет яну 20, 2006 23:59

Аз самият може би съм хамелеон или поне така са ми казвали. Лошото е че понякога немога да го контролирам, а то само по себе си води до сближаване с хора към които си се нагодил според дадена ситуация.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » съб яну 21, 2006 0:15

dream_live написа:Аз самият може би съм хамелеон или поне така са ми казвали. Лошото е че понякога немога да го контролирам, а то само по себе си води до сближаване с хора към които си се нагодил според дадена ситуация.

При мен се е получавало подобно.В старанието си да угодя на всички понякога се държа неестествено за себе си...в такива моменти(ако се усетиш разбира се) си помисли как би постъпил ако тези хора ги няма и не ти пука какво ще ти кажат и направи точно това...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

..................

Мнение от dream_live » съб яну 21, 2006 11:07

За някои неща сте много прави, но ако не се приспособява ме, ако сме такива каквито сме - дали ще успеем да намерим хора като нас, дали самотата ще разбере нашата различна природа? Не знам.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

Мнение от dream_live » пон яну 23, 2006 21:02

Дали ако невиждам смисъл в живота те няма сами да ме изолират. Дали тяхното детско съзнание ще проумее за какво става бъпрос или ще си помислят че съм ненормален и нещо от този род.Повечето хора са много повърхностни и няма начи да те разберат, а този който те разбира няма начин да бъде със теб.Във всичко това има една голяма ирония която ненавижгам.Единсвеното което ми остава да се боря за този който ме разбира- иначе за какво друго да живееш.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

.............

Мнение от dream_live » ср яну 25, 2006 2:21

Няма на чин да бъдете повече от приятели, а бе не ми обръщайте внимание, понякога много се депресирам и започвам да правя някакви големи заключения и да говоря неща които не съм сигурен че мисля.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср яну 25, 2006 13:46

Тогава се радвай и на приятелството...

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

..............

Мнение от dream_live » чет яну 26, 2006 15:53

Освен да се радвам, друго не ми остава.

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пет яну 27, 2006 0:14

Има разбира се. Следвай мечтите си и мисли за бъдещето и се забавлявай :) . Може би е грешно, но забрави за случилото се и си продължавай напред! Не веднъж ми се е случвало да страдам за момиче....но в момента се чуствам супер :)
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

....................

Мнение от dream_live » пет яну 27, 2006 12:24

Кои мечти, на къде напред?

Потребителски аватар
Genevieve Saint Clair
Търсещ
Регистриран: ср яну 11, 2006 0:46

Мнение от Genevieve Saint Clair » пет яну 27, 2006 12:47

Винаги има мечти и винаги има напред;) Остави се животът да те носи натам,накъдето той поиска,винаги ще се намери нова причина да се живее...И ако ис се депресирал заради момиче - споокс,ще ти мине (шегата настрана,времето наистина лекува всичко...) :wink:
Yours,
Artemis of the Winged Death

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пет яну 27, 2006 14:11

Аз се справям с проблемите си като гледам на тях от смешната и забавната част, мисля оптимистично, и повярвай ми...помага!
No faith, only the power of will
Изображение

Отговори