Изневярата

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт май 22, 2007 16:25

За първи път мога да кажа, че няма какво да оспоря:) Погедът...да, хареса ми това изказване. мисля си че той е най-изневеряващата част от нашето тяло, ако мога така да се изразя :) Мненията ни в друга насока са също много близки - аз също смятам, че изневярата е подсказка, че нещо куца, и че е по-добре връзката да бъде прекъсната, отколкото да се изневерява. Така е. А според теб има ли вариант изневярата да е накак неумишлена, странно стечение на обстоятелства? Винаги съм го заклеймявала като недоскалъпено оправдание, но един приятел ми разви дълга теория по въпроса и се зачудих...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт май 22, 2007 17:25

според мен няма умишлена и неумишлена изневяра..
сичко се свежда до ИЗНЕВЯРА

:wink:

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет май 31, 2007 12:49

Tea
Погедът...да, хареса ми това изказване. мисля си че той е най-изневеряващата част от нашето тяло, ако мога така да се изразя Smile
Погледът не изневерява. Мозъкът го прави нещата да наклонят рязко в другата плоскост. Той е и най-сексуалният орган в човешкото тяло.
Последна промяна от Vassil на чет май 31, 2007 16:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » чет май 31, 2007 16:19

Мда....по тая логика и онези ни части не изневеряват, мозъка ни ги кара. извинявам се за грубия език, пробвам да вмъкна плоско чувство за хумор. За сексуалността на очите си прав. :)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » чет май 31, 2007 19:31

Заглеждането по "чуждо" за мен не е никаква изневяра, за щастие и приятелката ми мисли така!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » нед юни 03, 2007 11:42

Именно за "заглеждането по чуждо" си говорихме с приятеля ми наскоро. Това заглеждане може ли да бъде продиктувано от някакво желание, може би за разнообразие? Не казвам, че е възможно човек въобще да не отмества поглед от половинката си, но все пак границите са тънки. А и ок, ти се заглеждаш. Тя го приема. При обратния вариант ти как се чувстваш?

Потребителски аватар
lollabunny
Търсещ
Регистриран: вт яну 31, 2006 1:00
Контакти:

Мнение от lollabunny » ср юни 06, 2007 21:30

Чакайте сега! Погледът е наистина пряко свързан с мислите. Загледаш ли се по "чуждо", ти вече си го пожелал. Това си е ментална изневяра. Остава обаче въпросът дали за партньора ти това е проблем. За мен не би било фатално, ако приятелят ми хареса друга жена. Обаче би било красноречиво доказателство, че аз съм на ход и трябва да променя нещо. Струва ми се, че този вид "изневяра" може да бъде един вид *метър(незнам как да кръстя това устройство) на връзката. Ако той се появи, значи е време за промяна, значи партньорите са започнали да си писват и е време да положат повечко усилия да харесат на другия отново. Повече от всичко.
'Things wone are done; joys soul lies in the doing' Shakespeare

Vassil
Администратор

Vassil се прави на обикновен потребител

Мнение от Vassil » ср юни 06, 2007 22:11

Зависи от погледа. Може да бъде като една красива гледка защото красотата е навсякъде, а може да бъде и като събличащ с очи или обект на поход. Там е тънката разлика.
Ами и жените се заглеждат с периферно зрение към мъже кажете нещо и за тях :) :?:

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » ср юни 06, 2007 23:17

lollabunny написа:Чакайте сега! Погледът е наистина пряко свързан с мислите. Загледаш ли се по "чуждо", ти вече си го пожелал.....
Eeee това е прекалено! Като се загледаш по някои последен модел кола значи ли че ще я крадеш :idea: :?:
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср юни 06, 2007 23:54

ама ти текат лигите, нали :lol: това е идеята :wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет юни 07, 2007 0:31

Gab4o

ама ти текат лигите, нали Laughing това е идеята Wink
Ама няма да правиш и секс със нея.
Ами вие като се заглеждате по дрехи грим и т.н. Не мисля, че за тези неща може да има сравнение.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » чет юни 07, 2007 0:42

Gab4o написа:ама ти текат лигите, нали :lol: това е идеята :wink:
Tцък!
Това с теченето на лигите е при някои които мислят с други части на тялото си!
Да речем виждаш лице което със своята външност пренасочва голяма част от кръвния поток някъде под кръста.... Но не знаеш нищо за него... Както и да е озовавате се под завивките (или където и да е другаде където си мечтал(а) ) и какво? Удовлствието гарантирано ли е? НЕ! Искаш просто да осъществиш безчувстен животински полов акт? Използваи ръката си - рисковете са по малко, шансовете за успех - 100%! Всичко е същото, само че вместо ръка (или съответен уред) използваш човешко тяло (за което не си сигурен дали иска да бъде използвано)

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Re: Vassil се прави на обикновен потребител

Мнение от kkk » чет юни 07, 2007 7:35

Vassil написа:Зависи от погледа. Може да бъде като една красива гледка защото красотата е навсякъде, а може да бъде и като събличащ с очи или обект на похот. Там е тънката разлика.
:?:
Абсолютно съгласна съм. Та нали очите са ни дадени да виждаме красотата наоколо? Да виждаме хармонията. А какво лошо ако тази красота събуди в мозъка някаква определена чувственост? И кой е казал, че желанието, което се събужда винаги е насочено към обекта, който го е разпалил?

Отговори