Изневярата

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Изневярата

Мнение от arlina » ср яну 24, 2007 13:54

Ако имаме серизона връзка и решим да правим секс с човек, който е извън тази връзка, като това по никакъв начин не промени чувствата ни към нашия партньор, това счита ли се за изневяра?
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » ср яну 24, 2007 17:59

Мисля, че точно това е изневярата, да бъдеш с друг, обичайки партньора си. А ако обичаш онзи другия, ако връзката с него променя отношението към постоянния ти партньор, то тогава въпросът е всъщност на кого изневеряваш, на този, когото вече не обичаш, или на този, когото обичаш?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: Изневярата

Мнение от Gab4o » ср яну 24, 2007 20:49

arlina написа:Ако имаме серизона връзка и решим да правим секс с човек, който е извън тази връзка, като това по никакъв начин не промени чувствата ни към нашия партньор, това счита ли се за изневяра?
ЕСТЕСТВЕНО.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » чет яну 25, 2007 0:58

Ами че си е изневяра изневяра си е! Въпроса е как ще го приеме тоя дето са му "накичили рогата"
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет яну 25, 2007 1:08

Но все пак съгласете се че някои връзки започват с негласни и гласни уговорки за някои неща. Може дори понякога да се мине и без изневяра и нещата отново да са на 6.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » пон яну 29, 2007 0:15

Има връзки които са само и единствено заради секс-а без чувства без ангажименти - но когато ви се иска да "чукнете" нещо странично това не е изневяра, но е сигнал че тази връзка не ви дава онова което искате!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » пон яну 29, 2007 19:14

Има жени, които просто не са за един мъж, никога не им е достатъчно да са само с един. Не визирам себе си.
И по същата логика - има мъже, на които никога не им е достатъчно да бъдат само с една жена.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » пон яну 29, 2007 19:26

arlina написа:Има жени, които просто не са за един мъж, никога не им е достатъчно да са само с един. Не визирам себе си.
И по същата логика - има мъже, на които никога не им е достатъчно да бъдат само с една жена.

Това е само до време, после ще се осъзнаят но може вече да е късно.

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » пон яну 29, 2007 20:18

dream_live написа:Това е само до време, после ще се осъзнаят но може вече да е късно.
Късно в смисъл?

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

Мнение от dream_live » пон яну 29, 2007 23:35

arlina написа:
dream_live написа:Това е само до време, после ще се осъзнаят но може вече да е късно.
Късно в смисъл?

В смисъл че след време ще имаш нужда от човек на който да се довериш, който да е до теб а може и да не го намериш.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » вт яну 30, 2007 1:31

arlina написа:Има жени, които просто не са за един мъж, никога не им е достатъчно да са само с един. Не визирам себе си.
Аз познавах такъв мъж и таква жена, а когато те се запознаха....... в краина сметка се ожениха...... :D

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » вт яну 30, 2007 2:41

dream_live написа:
arlina написа:
Късно в смисъл?

В смисъл че след време ще имаш нужда от човек на който да се довериш, който да е до теб а може и да не го намериш.
Ами, аз само споменах че има и такива. Проблема си е техен. Живота си е техен.
А от друга страна според мен за любовта няма възраст. Но пък от теб си зависи до много голяма степен дали няма да си умреш сам...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт яну 30, 2007 13:55

Тук добра дискусия се е заформила. Щом се е стигнало до изневяра значи има проблем и според мен дори понякога по-сериозен от нея.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт май 15, 2007 16:19

всеки, който извърта изневярата и говори, че да спиш с друг не е изневяра, е просто един жалък човечец, който си търси извинения за да тръгне по лесния път.
have a nice day

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

Мнение от dream_live » вт май 15, 2007 23:16

Gab4o написа:всеки, който извърта изневярата и говори, че да спиш с друг не е изневяра, е просто един жалък човечец, който си търси извинения за да тръгне по лесния път.
have a nice day

Все пак не живеем в 18 век, нещата се променят.

Отговори