Да правим ли секс с приятели или не?

Отговори
Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Да правим ли секс с приятели или не?

Мнение от arlina » нед яну 21, 2007 23:16

Мислите ли, че да правим секс с някой, който ни е приятел е добра идея? Или по-скоро подобна идея ви отвращава?
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед яну 21, 2007 23:19

Ако е интимен приятел. За мен не съществува понятието гадже.

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » нед яну 21, 2007 23:28

Е, то този приятел, след като веднъж сме преспали с него, логично той ни става вече и интимен. Значи приемам отговора ти като положителен?
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед яну 21, 2007 23:39

Разбира се че не си падам да спя с непознат щото видите ли не мога да устискам. Поне за моите връзки които съм имал са тръгвали от по-скоро приятелска основа.

Да видим други дали ще се включат в тази деликатна тема.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон яну 22, 2007 1:12

да, отвращава ме самата тема и всички, които мислят така, както е зададен въпроса. секс без любов е най-отвратителното, ку**енско низшо нещо и само да си го помислим е недопустимо за разумния и принципен човек.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон яну 22, 2007 1:17

повечето хора в днешно време нямат идея какво е секс, какво е приятелство, какво са принципи. особено тези на моята възраст и което е по-жалкото - под нея. радвам се, че arlina пусна такава тема, това трябваше да се дискутира, защото макар хората да го приемат за забавление, то е ужасен проблем на обществото
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » ср яну 24, 2007 0:53

Нека да погледнем на въпроса по следния начин: Двама приятели. Много големи приятели. Приятели, които се обичат. Държат един на друг (то в противен случай няма да са приятели, но това е друга тема). Та тези двама приятели, които толкова много се обичат, в един момент решават да правят секс. Правят го. Непременно ли това ще промени техните взаимоотношения в отрицателна посока? Или напротив, приятелството продължава, дори може да се засили още повече? Дали не гледаме винаги еднопосочно на нещата?
И защо това да е секс без чувства? Нали току що казах, че тези двама души се обичат...
Gab4o, съгласна съм с теб, че често това е проблем, защото много хора не оценят всъщност какво е секса. Те го приемат просто като акт на удоволствие и нищо повече. Но не всички...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср яну 24, 2007 11:50

не трябва да бъркаме обичта от приятелството с любовта между двама души.
и все пак има всякакви хора, аз лично познавам момиче, което не се възприема като ку*ва, но преспива с всеки за кеф, включително с тъй наречените си приятели, правят си оргии, не знам още какво и после всичко по старому. има хора като нея, но в повечето случаи мисля, че приятелството ще се развали ако преспят. Пък и лично по себе си ако съдя досега хората, които съм считала за приятели от мъжки пол никога не са ме привличали и само мисълта да ги приемам като сексуални обекти ме е отвращавала.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » ср яну 24, 2007 14:09

Значи, това което разказваш за твоята позната е поведение, което в никакъв случай не толерирам. Определено имам доста по-разчупени виждания по темата секс, но всяко нещо си има граници. И твоята позната ще стигне до този извод някога, пожелавам и да не е твърде късно...

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » чет яну 25, 2007 0:48

Gab4o написа:да, отвращава ме самата тема и всички, които мислят така, както е зададен въпроса. секс без любов е най-отвратителното, ку**енско низшо нещо и само да си го помислим е недопустимо за разумния и принципен човек.
Габчо това е въпрос на вкус...... Но нека да признаем има и мъже и жени които търсят именно това.... (Сексът без чувства го бях кръстил "биологична чекия" преди години)
Та по темата: Аз съм мъж, най добрият ми приятел е жена, ако правим секс то вече няма да можем да бъдем приятели! За мен един истински приятел е по скъп от едно "чукане"
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет яну 25, 2007 4:39

hotblooded написа:
Gab4o написа:да, отвращава ме самата тема и всички, които мислят така, както е зададен въпроса. секс без любов е най-отвратителното, ку**енско низшо нещо и само да си го помислим е недопустимо за разумния и принципен човек.
Габчо това е въпрос на вкус...... Но нека да признаем има и мъже и жени които търсят именно това.... (Сексът без чувства го бях кръстил "биологична чекия" преди години)
Та по темата: Аз съм мъж, най добрият ми приятел е жена, ако правим секс то вече няма да можем да бъдем приятели! За мен един истински приятел е по скъп от едно "чукане"
да признаем? естествено, че то това е навсякъде, истинските жени и мъже с ценностна система са критично малко. Всеки спи с всеки..не виждам нищо хубаво в това
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » пет яну 26, 2007 2:02

Сега ще ви разкажа защо мен тази идея не ме отвращава. Да правилно прочетохте - не ме отвращава. По-скоро допускам, че подобна ситуация може да има в моя живот. В никакъв случай не ми е навик, всъщност досега ми се е случвало само веднъж. Стана съвсем случайно. С един мой много добър приятел, който и до ден днешен е такъв. Беше идвал в София по работа и остана да спи в моята квартира. На мен ми беше адски студено и той ме гушна за да ме стопли. Краката ми бяха ледени и той вплете своите за да ме стопли. И както си стояхме гушнати - то просто се случи. Аааа да не си помислихте че ще описвам с подробности? Нямаааа :) Та така. То просто се случи. Беше истинско, беше страстно, беше красиво, защото ние с него се обичаме и държим един на друг.
Не мога да кажа, че след тази случка, отношенията ни са 100% същите. Не е всичко 100% постарому. Не. Но отношенията ни не са се влошили. Той не ми е по-малко приятел, нито аз съм на него по-малко приятел. Обичта и уважението между нас са си същите.
Извода: Секса между приятели не е задължително да разваля приятелството.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет яну 26, 2007 12:25

arlina написа:Сега ще ви разкажа защо мен тази идея не ме отвращава. Да правилно прочетохте - не ме отвращава. По-скоро допускам, че подобна ситуация може да има в моя живот. В никакъв случай не ми е навик, всъщност досега ми се е случвало само веднъж. Стана съвсем случайно. С един мой много добър приятел, който и до ден днешен е такъв. Беше идвал в София по работа и остана да спи в моята квартира. На мен ми беше адски студено и той ме гушна за да ме стопли. Краката ми бяха ледени и той вплете своите за да ме стопли. И както си стояхме гушнати - то просто се случи. Аааа да не си помислихте че ще описвам с подробности? Нямаааа :) Та така. То просто се случи. Беше истинско, беше страстно, беше красиво, защото ние с него се обичаме и държим един на друг.
Не мога да кажа, че след тази случка, отношенията ни са 100% същите. Не е всичко 100% постарому. Не. Но отношенията ни не са се влошили. Той не ми е по-малко приятел, нито аз съм на него по-малко приятел. Обичта и уважението между нас са си същите.
Извода: Секса между приятели не е задължително да разваля приятелството.
разбирам твоята гледна точка, но тук не става въпрос за последствията от това - дали може да се запази това приятелство след секса, а според мен че е абсолютно недопустимо това изобщо да става. Наречи ме консервативна, но според мен това е правилното. Секс без да си с някой, с когото се обичате и искате да сте заедно просто ми се струва гадост. Толерантна съм към всички мнения, има всякакви хора, с които неизбежно ще се различават убежденията ни, изказвам само мнение. нито те оборвам, нито нищо. но според мен това е отвратително.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » пон яну 29, 2007 0:13

Всичко е въпрос на гледна точка! Но това което казва Арлина е възможно! Но тогава и само тогава когато и двете страни са наясно какво става! Но моят съвет е : Don`t try this at home!!! Не знаете как това ще подейства на човека до вас - вие можете да сте сигурни във себе си но как ще го приеме другия не можете да знаете!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » пон яну 29, 2007 19:07

Е, ако не рискуваме, няма да спечелим. А понякога ако не преценим достатъчно добре риска, можем да загубим. Аз тогава рискувах. Не загубих. Дали спечелих? Мисля, че да. Дали бих го направила отново? Вероятно да. Но ако го направя, ще се постарая да съм убедена, че нещата са изяснени от самото начало. Без тази убеденост не бих рискувала приятелство. Може би контактувам повече с такива хора - с които гледните ни точки по този въпрос са едни и същи.
Пък кой ти знае - описаното до тук не е единствения изход. Може от една такава прекрасна нощ приятелските отношения да прераснат и в нещо друго. Всъщност и подобен случай имам в моя "богат" житейски опит.

Отговори