Лентичките и стикерите `Не сте сами`

Поради заявения интерес за лични пререкания във форума ние сме актуални и тя е факт (+18)
Отговори

Бихте ли носили лентичките и стикерите `Не сте сами`?

Да, разбира се
2
18%
Може би, не съм решил
3
27%
Не, никога
6
55%

Общо гласове: 11

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » вт яну 16, 2007 21:18

Аз не сложих такава лентичка...Мисля че би било лицемерно...Прави се за да кажем че сме направи ли нещо...Толкова комерсиално ми се вижда...Ако толкова искаме да направим нещо то няма да стане с лентички или стикери.
Не са сами,ами кой е с тях?
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт яну 16, 2007 22:02

"А може би са те" същата работа. Толкоз за хората без граждански позиции. Как не пуснаха прати SMS в подкрепа че да печелят операторите.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон яну 29, 2007 23:40

Ако искате като производител можете да си дръпнете логото от сайта им и да печелите пари покрай нещастието на хората.

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пон фев 05, 2007 17:40

И пародията продължава...ние сме съпричастен народ и се поддаваме на тези идиотски манипулации. Този, който е дал идеята за стикерите трябва да го линчуват!
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед апр 08, 2007 13:00

"Вие сте сами" докато много години стотици политици си извличаха и продължават да извличат дивиденти. Безмислие съчетано с безпомощност на тази безмислица.

Потребителски аватар
diaida
Новак
Регистриран: нед юли 15, 2007 14:51
Контакти:

Мнение от diaida » пет юли 20, 2007 21:04

ПРАВОТО и МЕДАЛЪТ винаги имат две страни, това никога не трябва да се забравя.
Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср юли 25, 2007 12:33

Ха да видим сега какви новини ще има след като си додйдоха... Ха да видим дали още хората "Не са сами" с главния мозък. Колко още ще стоят по сайтове, диплянки и захарчета. Видя се колко "много" помогнаха.
Това беше перфектният откуп. Много средства които можеха да отидат за други неща било нашата медицина.

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Регистриран: нед сеп 03, 2006 20:44
Контакти:

Мнение от amber » чет юли 26, 2007 1:59

хаха това с лентичките беше поредната жалка история. Тук в посолството в Берлин раздаваха такива, а междувременно като звъннеш в посолството около 10 минути тече запис как държавата не била отговорна за това и за онова :lol: и накрая за нищо не е отговорната само може би да си раздаде бройката лентички
Съдбата обича смелите.

Потребителски аватар
diaida
Новак
Регистриран: нед юли 15, 2007 14:51
Контакти:

Мнение от diaida » чет юли 26, 2007 16:05

Въпреки всичко трябва да разсъждаваме не в насока НЕ какво ние бихме желали да направят нашите органи (компетентни), а какво всъщност имат възможност да направят. В случая ставаше дума за абсурдно дело в абсурдна страна, която на всичкото отгоре не е обвързана по никакъв правен начин с нашата (освен за КЪСМЕТ с ОНЗИ правен договор от 198.. и някоя година), който поради хилядите промени в страната ни кой знае до колко е валиден. Не вярвам, че някой от нашите не е имал желание и не е направил достатъчно, за да ги освободят - въпросът е КАКВО ВСЪЩНОСТ МОГАТ ДА НАПРАВЯТ РЕАЛНО САМИ! А нещата в политиката вече са такива, че нито една държава САМА не е в състояние да направи нещо. Нещата вече са твърде свързани ... А що се отнася до парите дадени за целта, то аз съм убедена, че БГ не е дала кой знае какво, видяхме от къде и как са дошли тези средства - ЕС, Франция, Катар. По-важното е, че тези хора в края на краищата са на свобода и, че за нас, като държава все пак някой се застъпи, което се съмнявам, че щеше да стане, ако не бяхме членове на ЕС.
Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт ное 06, 2007 11:58

Лентичките и стикерите "Не сте сами"... още ги засичам по някои сайтове. Голям популизъм беше... Някои още извличат изгода...

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » вт ное 13, 2007 0:05

Имам един приятел на име Самуел. На галено му викаме Сами. Когато тръгнаха лентичките "Не сте сами (Сами)" много се шегувахме с това :)

Ами едва ли ще се забравят. Пак ще стане някоя магария. Някой репортер примерно ще бъде взет за заложник в Ирак или нещо такова. Ще има мрънкания от държавата и подобни опити за повдигане на морала. Ама тоя път незнам какъв ще е призивът. "Не си сам баце!" ; "България е зад теб ама ситуацията е кофти и ше почакаш, че ти не си много важен...петрола копеле!" :)
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед апр 27, 2008 17:11

Вече няма смисъл нито от темата, нито да е във `Вашето мнение` ...хайде дружно към простотии.. :D

Отговори