Без какво не можете?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
^Loki^
Търсещ
Регистриран: чет мар 24, 2005 21:18

Мнение от ^Loki^ » пон ное 28, 2005 17:31

Както и да е. За мен няма правилен и неправилен начинна живот. За мен има МОЯТ начин и някакви други, които не са за мен:)
Най-важното в живота на човек е да прави това което иска, да постига целите си. И когато животът му е към края си, да се обърне назад и да види че не е живял напразно, и е опитал от всички аспекти на живота, които са били важни за него.
И най-важното - трябва винаги да поставяме под съмнение всепризнатите истини. Всички имаме мозъци. Нека ги използваме. Защото това е начинут за постигане на абсолютното знание. За мен това е най-важно. Точно затова искам да живея МНОГО. За да ЗНАМ и да ВИДЯ.

Потребителски аватар
Inana
Новак
Регистриран: пет ное 25, 2005 14:49
Контакти:

Мнение от Inana » пон ное 28, 2005 22:55

Аз не мога без очилата си, защото без тях сум като слепец...вие мн лигаво го раздавате...помислете по-практично:любов-само ядове..

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 1:23

Inana написа:Аз не мога без очилата си, защото без тях сум като слепец...вие мн лигаво го раздавате...помислете по-практично:любов-само ядове..
любов=щастие :D

няма любов=няма "цветове" :(
в тоя случай не ти трябва да виждаш сивотата на ежедневието.

ОБИЧТА Е ОНЗИ ВЕЛИК АМУЛЕТ,КОЙТО ПРАВИ СВЕТА НИ ГРАДИНА!
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 29, 2005 1:41

живота се променя с всяка изминала минута. Важното е да запазиш това, което те радва, което те кара и поддържа да живееш...любовта :}
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » ср ное 30, 2005 0:38

^Loki^ написа: И когато животът му е към края си, да се обърне назад и да види че не е живял напразно, и е опитал от всички аспекти на живота, които са били важни за него.
моето впечатление е че с добро име се помнят тези хора, които са направили много не за себе си. Това за мен е разбирането за смилен и полезен живот.
ако постигнеш "абсолютното знание", за което не съм срещал доказателства да е въможно, то със твоя начин на мислене предполагам че ще отнесеш това познание със себе си след края на живота си. Ако има продължение на съществуването ти, може това познание да се окаже полезно все пак - не се знае

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср ное 30, 2005 0:45

reslickade написа:
^Loki^ написа: И когато животът му е към края си, да се обърне назад и да види че не е живял напразно, и е опитал от всички аспекти на живота, които са били важни за него.
моето впечатление е че с добро име се помнят тези хора, които са направили много не за себе си. Това за мен е разбирането за смилен и полезен живот.
!!!! ше ти сложа бан, няма да ми четеш мислите :}
така е, не мога да си представя живот, в който само да взимам..и дори да е балансирано. свикнала съм да давам и да помагам и смятам, че така трябва и осмисля живота.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср ное 30, 2005 1:40

Достатъчно е да видиш блясъка в очите на човека който си направил щастлив,на когото си помогнал.Това е най-(без)ценната награда която получаваме :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср ное 30, 2005 1:50

Willow написа:Достатъчно е да видиш блясъка в очите на човека който си направил щастлив,на когото си помогнал.Това е най-(без)ценната награда която получаваме :D
да, дори и в някой случаи той да не знае, че ти си направил нещо за него
а не както политиците, които се сещат да дарят нещо на детска ракова болница :( само по изпори, а репортажа кой знае защо е `платен ` гррррррррррррр много се ядосвам на такива, чак се разплаквам от нещастие
Изображение
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » ср ное 30, 2005 2:48

Е поне това е шанс за болницата,ако не друго.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед дек 25, 2005 4:55

Willow написа:Е поне това е шанс за болницата,ако не друго.
За съжаление Willow, дълбоко се съмнявам, че тази болница ще си спомня някой за нея след репортажа..даряват само по празници и после никой не се сеща ..
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет апр 21, 2006 20:35

Вероятно не мога и без сайта си :?

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

......................

Мнение от dream_live » вт май 02, 2006 16:30

Единственото нещо без което немога е захар.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт май 02, 2006 17:23

Айде и аз ще допълвам както е почнало. Не мога без музиката
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

.................

Мнение от dream_live » ср май 03, 2006 18:03

За момента немога и без цигари.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет май 05, 2006 13:01

dream_live не казвай, че не можеш без цигари. Тва значи, че си зависим, недей...къде остана волята в днешно време?
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори