Без какво не можете?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 17:39

Willow написа:
kenefcho написа:Kak kakvo e nujno mnogo qsno tova za pari , kinti ,zeleno nemoje bes tqh ako gi nqmash v segashno vreme si nishto edin nikakvec si. Nqmash li pari jenite ne te obichat i te pravqt na tupak a imash li pari imash i vuzmojnost ti da gi pravish na ludi :)

Жалко че мислиш така.Ами ако си болен от СПИН да речем(на никой не го пожелавам разбира се) за какво са ти тея пари.
А попринцип за какво ти е да правиш някой на луд,тва не го разбирам

ами ако имаш парите ще си позволиш по-скъпо лечение, няма да те боли толкова..примерно..дотук парите могат да ти помогнат. Но няма и да те излекуват от СПИН..за това си съвсем права.А за други болести лечими ако имаш пари..жалко, че много неща опират до пари.И то точно ако си говорим за здравето - ако нямаш парите да се настаниш в болница ще ти кажат, че няма легла, да чакаш безкраен ред..и то да беше само това..в класа ми има едно момче, с което имаме една рождена дата, но е година по-голямо и страда от бъбречна недостатъчност. Изглежда като 7 годишно дете по размери..много ми е жал.Колко пъти сме му събирали парички, подаръци за нова година..много умно момче..ходи повече пъти на хемодиализа отколкото на училище..семейството му е изключително бедно. ако имаха парите щяха да заминат някъде за трансплантация, а те чакат ред ..преди тях има поне 1000 човека..:(
Аз никога не съм била материалистка, няма и да бъда. Парите правят много неща, но пък съвсем не са всичко. и без пари човек може да живее щастливо.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед ное 27, 2005 20:47

Аз се стремя към това да мога с възможно най-малко, но това не значи, че отивам към крайното ограничение. Успявам да разполагам понякога с далеч повече, но се справям и с по-малко. :roll:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 0:27

Vassil написа:Аз се стремя към това да мога с възможно най-малко, но това не значи, че отивам към крайното ограничение. Успявам да разполагам понякога с далеч повече, но се справям и с по-малко. :roll:

ами това е завидно качество...по-добре отколкото да се пилее безразсъдно.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон ное 28, 2005 0:28

Леко звучи спартанско нали :)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 1:17

Vassil написа:Леко звучи спартанско нали :)

не мисля точно спартанско, просто така е правилно.
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон ное 28, 2005 1:26

Не бих казал, че има правилен и неправилен начин за живеене

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 1:29

Vassil написа:Не бих казал, че има правилен и неправилен начин за живеене

има има..да си `караш кефа` например не е правилен начин на живот. Имам предвид само да си купонясваш, да мислиш единствено за себе си, да се дрогираш, да не мислиш за бъдещето, да пропиляваш всяка възможност...е, не всичките едновременно, но това например не е правилен начин на живот, защото накрая от `живот` се превръща в нещо друго
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон ное 28, 2005 1:41

Black^Dead^Empty^soul
има има..да си `караш кефа` например не е правилен начин на живот. Имам предвид само да си купонясваш, да мислиш единствено за себе си, да се дрогираш, да не мислиш за бъдещето, да пропиляваш всяка възможност...е, не всичките едновременно, но това например не е правилен начин на живот, защото накрая от `живот` се превръща в нещо друго

Не сме мъртви още за да знаем със сигурност

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 1:46

Vassil написа:
Black^Dead^Empty^soul

Не сме мъртви още за да знаем със сигурност

замислял ли си се дали мъртвите осъзнават, че са умрели..знам че това е друга тема, но е интересна и пак има връзка с по-горните мнения
Изображение
Изображение

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » пон ное 28, 2005 2:42

чудил съм се и аз какво става като си отидем от този свят. но всъщност това няма особено значение за настоящото ни съществуване. Вероятно си задаваме този въпрос от страх какво ще се случи с нас след края на сегашното си съществуване.

^Loki^
Търсещ
Регистриран: чет мар 24, 2005 21:18

Мнение от ^Loki^ » пон ное 28, 2005 4:38

Аз пък немога без въздух... :shock:

^Loki^
Търсещ

Мнение от ^Loki^ » пон ное 28, 2005 4:55

Няма правилен и неправилен начин на живот. Така както няма 2 еднакви човека. Всеки е уникален и преценява еднинствено за себе си как ще живее. В крайна сметка това си е неговият живот. Наше неприкосновено право е да избираме как да изживеем дните си.
Аз съм избрал - глей си кефа, бъди егоист когато можеш и най-важното:
гледай да нямаш много излишни приятели...

^Loki^
Търсещ

Мнение от ^Loki^ » пон ное 28, 2005 4:58

Ааа да... и още нещо - по default всички хора са тъпи и гадни. И само малка част от тях са по-умни от останалите....(но пак са си гадни, щото по-умните знаят как да са ПО-гадни)
хахахахаха
мале ще ти изплаша хората :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 13:13

^Loki^ написа:Няма правилен и неправилен начин на живот. Така както няма 2 еднакви човека. Всеки е уникален и преценява еднинствено за себе си как ще живее. В крайна сметка това си е неговият живот. Наше неприкосновено право е да избираме как да изживеем дните си.
Аз съм избрал - глей си кефа, бъди егоист когато можеш и най-важното:
гледай да нямаш много излишни приятели...

прав си - това е неговия си живот, нашия си живот..но ние не живеем изолирани и сами на самотен остров насред океана..нашата съдба засяга ужасно много хора, дори да не го искаме. Затова не може да мислим само за себе си.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 28, 2005 13:15

^Loki^ написа:Ааа да... и още нещо - по default всички хора са тъпи и гадни. И само малка част от тях са по-умни от останалите....(но пак са си гадни, щото по-умните знаят как да са ПО-гадни)
хахахахаха
мале ще ти изплаша хората :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

аз мился, че мен няма да ме изплашиш :} даже се радвам, когато има контрастни мнения, все пак това е дискусия, а не секта, която да се съгласява с всичко :D
Изображение
Изображение

Отговори