Без какво не можете?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Без какво не можете?

Мнение от Vassil » пет ное 04, 2005 0:21

Какво ви е нужно повече от всичко, било физически било ментално...Какво слагате като преоритет за вас?

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пет ное 04, 2005 2:04

Аз съм човек и като такъв са ми необходими много неща за да живея като пълноценна личност-не мога да живея без щастието и любовта,а за да бъда щастлива трябва да имам добри приятели,с които мога да споделям чувствата си и да се забавлявам,разбрани родители(защото все още съм малка),за да се чувствам на място в дома си и трява да виждам блясъка в очите на щастливете хора ,защото няма нищо, което ме кара да се чувствам по-щастлива от това да виждам ,че хората на които държа и които обичам са щастливи!
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет ное 04, 2005 17:45

Willow, съгласна съм на 100%... да, без чуждите усмивки светът не би бил такъв, какъвто е...аз бих добавила единствено нуждата от огромно количество обич към всичко и всички. Аз не мога да живея, без да обичам. Не обичам себе си, но затова пък обичам абсолютно всичко и всички около мен. Безпрекословно. Просто истински. Иначе може би просто ще изчезна, ще се изпаря...Не знам. Не съм пробвала до сега:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт ное 08, 2005 14:55

Радвам се че и такива хора са останали защото в нашето забързано ежедневие рядко обръщаме внимание на малките неща които ни карат да се чувства ме щастливи.Например, майка ми се пребира от работо толкова изморена че не и се говори с мен .Разбирам я напълно,но какво би и коствала една усмивка толкова усилия ли се изискват,аз съм приготвила вечеря набрала съм цветя и съм подредила масата и накрая тя може дори да не забележе че съм положила някакво старание за да я откъсна за миг от сивото ежедневие и когато плача точно заради тези малки неща на които никой не обръща внимание тя ме пита "Какво е станало?" и аз мълча и не смея да и кажа за да не я нараня или просто за да не ми се заоправдава с това че е много заета.
Та ние хората не можем да живеем без тези малки и същевремвнно толкова големи нещица които подминаваме или просто мислим за даденост.И когато спрем да им обръщаме внимание сякаш умираме ,губи се човешкото у нас ,ставаме роби на сивия индустриален свят в който чувствата нямат значение ,там е важно материалното.
Така че усмихвайте се! И показвайте на хората около вас че сте благодарни че ги има, така ще ги направите щастливи и те ще ви го връщат многократно.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор

А чалгата?

Мнение от Vassil » нед ное 20, 2005 18:53

Black^Dead^Empty^soul
МнениеПуснато на: 19 Ное 2005 09:41 pm Заглавие:
ааа пропуснах - и без музикааа Very Happy Mr. Green

Към темата: Броим ли чалгата? :-j

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 0:50

Админа сигурно е достатъчно голям сам да си преценява :D

kenefcho
Новак
Регистриран: пет ное 25, 2005 0:48

Мнение от kenefcho » пет ное 25, 2005 1:13

Kak kakvo e nujno mnogo qsno tova za pari , kinti ,zeleno nemoje bes tqh ako gi nqmash v segashno vreme si nishto edin nikakvec si. Nqmash li pari jenite ne te obichat i te pravqt na tupak a imash li pari imash i vuzmojnost ti da gi pravish na ludi :)
Ebah i maikata kerliva na tiq tupi kurve weiiiiii

reslickade
Търсещ
Регистриран: ср ное 23, 2005 1:19
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 1:54

физически за да съществувам са ми нужни доста неща. Няма смисъл да ги изброявам.
за емоционало
- имам нужда хубави личности, с които да общувам, да споделям и да не се чувствам сам
- спокоиствие
- музика разбира се, нея бих я отнесъл и към спокойствието, както и към другите неща които ме откъсват от този свят, чията красота още не съм забелязал.
- свобода на мисълта, словото и действията
но има и една голяма празнота в мен, една зееща липса която още не съм дефиниралр която ме гложди и нараства чрез корозия в мен.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 2:02

"Да намериш", ама карай все в същият дух е. Вече е влязъл не давай зор на човека.

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 2:03

"http://www.CrossroadBg.com" ли ми липсва? корозията ли спира? Ще го пробвам на колата, отдолу е почнала да гние като мен. Ама гаранция за ефективноста даваш ли ми?
(леле с тая кирилица щи ми съсипете)
Последна промяна от reslickade на пет ное 25, 2005 2:06, променено общо 1 път.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 2:07

reslickade не давам гаранция никаква, но може и да те заболи главата понякога :D

reslickade
Търсещ
Контакти:

Мнение от reslickade » пет ное 25, 2005 2:12

свикнал съм, оцинявам загриженоста ти все пак!
иначе във този форум, съдържащ предимно дълбоки мисли и душевни излияния трябва да имаш тренинг за да издържаш дълго съспедоточен в темите. (А и Фроид не ми се чете между другото. Просто от тръпката да философствам се намесвам тук-таме)

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет ное 25, 2005 2:19

хей, reslickade, я по-спокойно.

на мен ми трябват:
- храна
- информация
- състезателност
Последна промяна от test на вт ное 29, 2005 6:56, променено общо 1 път.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 2:21

anton Админа т.е аз му е интересно докъде ще отиде хумора (тъй де лека самоирония никога не е излишна). Не само админа прави това място приятно чара идва и от посетителите му(това е видимо и много във форума).

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 13:59

kenefcho написа:Kak kakvo e nujno mnogo qsno tova za pari , kinti ,zeleno nemoje bes tqh ako gi nqmash v segashno vreme si nishto edin nikakvec si. Nqmash li pari jenite ne te obichat i te pravqt na tupak a imash li pari imash i vuzmojnost ti da gi pravish na ludi :)
Жалко че мислиш така.Ами ако си болен от СПИН да речем(на никой не го пожелавам разбира се) за какво са ти тея пари.
А попринцип за какво ти е да правиш някой на луд,тва не го разбирам

Отговори