Вярвате ли във вечната любов?

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пет дек 02, 2005 22:56

Хей ,нито съм дървено нито пък философче :D Представям си нещата от друга гледна точка...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб дек 03, 2005 15:02

искам да кажа още нещо за вечната любов. Смятам, че тя продължава отвъд смъртта и дори се пренася в прераждания (следващи животи).
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » съб дек 03, 2005 16:25

малей, как си показа ноктенцата, макар да маскира с усмивки. ама ти май изобщо не обичаш някой да има мнение различно от твоето. не е хубаво да употребяваш умалителни за момичето с цел да омаловажиш неговото мнение - в тази ситуация прозвуча много язвително - след като то вече ти каза, че това не му е приятно. значи можем да употребим слабото местенце на другия, когато ни потрябва... не ми хареса и затова взимам отношение.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб дек 03, 2005 17:40

test написа:малей, как си показа ноктенцата, макар да маскира с усмивки. ама ти май изобщо не обичаш някой да има мнение различно от твоето. не е хубаво да употребяваш умалителни за момичето с цел да омаловажиш неговото мнение - в тази ситуация прозвуча много язвително - след като то вече ти каза, че това не му е приятно. значи можем да употребим слабото местенце на другия, когато ни потрябва... не ми хареса и затова взимам отношение.
?!??!????!?!?!?!?!?!?
изобщо си на друга честота...ние с уилоу така си приказваме, имаме си наши лафове и много добре се разбираме. И не съм използвала никаква слабост, нищо подобно!! ей това може мен пък да обиди, защото съм добър и съвестен човек и никога не се възползвам и не унижавам другите! но ти няма как да го знаеш, не ме познаваш. Разбрал си `ситуацията` погрешно. И напротив, не аз отхвърлям мнения, различни от моето - точно обратното. Колко пъти съм призовавала хората да си изкажат мнението, но без да се карат ако има разногласия по даден въпрос.
Моля те, не внасяй излишни безпричинни забележки като тази. Ако в бъдеще искаш да направиш подобна забележка, коментар или упрек, който е конкретно насочен към мен или някой друг, те съветвам да го направиш на ЛС, тъй като темите се превръщат в чат, губи се смисълът и връзката. Това е от мен. Надявам се ако искаш да отговориш да драснеш едно ЛС. Не виждам смисъл твоето предно мнение и това мое да седят в темата...но нека стоят засега, да не си помислиш, че трия защото не ми изнася. но ако спорът ще продължава нека е на ЛС. Много благодаря.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пон дек 05, 2005 14:40

Абе хора какво ви става...Тука няма сърдити и обидени :D :D :D
Мерси на тест че се опита да ме защити но нямаше от какво... :D :D :D

А за вечната любов,която продължава и след смъртта и в другите прераждания четох че някои хора търсят любовта си(истинската,вечната)в продължение на няколко живота, но като я намерят нищо не може да ги раздели,и дори има силна духовна връзка между двата човека преди да се познават още.Четох още че двама влюбени намерили истинската любов ги свърза тънка нишка енергия която им помага когато са делеч един от друг да подържат постоянен духовен контакт :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб дек 10, 2005 20:30

Willow написа:Абе хора какво ви става...Тука няма сърдити и обидени :D :D :D
Мерси на тест че се опита да ме защити но нямаше от какво... :D :D :D

и дори има силна духовна връзка между двата човека преди да се познават още :D

ето тук онемях! защото не знаеш колко си права, къде си ги чела тези неща?
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт дек 13, 2005 1:15

Ами аз съм чела само тва за синята нишка апък другото си го мисля просто.Мисля че беше в няква книга с хороскопи за любовта,не помня,сори.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср яну 04, 2006 21:02

Любовта я има много преди нас хората и ще я има много след нас. Тя не е просто чувство тя е сила.

cherry_dreams
Тишина
Регистриран: чет яну 05, 2006 22:00
Контакти:

Мнение от cherry_dreams » чет яну 05, 2006 23:28

Vassil написа:Любовта я има много преди нас хората и ще я има много след нас. Тя не е просто чувство тя е сила.
В този ред на мисли любовта е вечна да..:)
Аз не знам дали вярвам в преражданията или по-скоро ме е страх да вярвам в тях, но с цялото си същество вярвам,че чувствата между двама души могат да бъдат достатъчно дълги и истински.. Не знам дали еуфорията и тръпката ще ги има винаги, но знам,че любовта не е само еуфория и тръпка.. Ядосвам се, когато някой каже,че има нова любов за пореден път- само опорочава думата.. За мен.. истинската любов е една. Преди и .. след това е нещо.. друго. Съмнявам се,че човек може да бъде повече от един път убеден,че това е човекът, но определено може да се самонавива.. Човек.. достатъчно добре познава себе си. И когато след поредна връзка изпитва мъка.. дали тя не е защотото не вижда в този човек онова, което усеща,че ИСКА да види.. В този случай според мен става въпрос за .. увлечение. Говоря за "край" на любовта, защотото ... ЛЮБОВТА не че свършва но.. спира да се развива ако .. единият "изчезне", та тогава.. мъката е друга, мъката,че никой няма вече да .. ти дава смисъл и сила по този начин.. Вярвам,че човек може да обича истински само един човек.. вярвам :)
..So tell that someone that you love
Just what you're thinking of
If tomorrow never comes

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет яну 06, 2006 0:20

cherry_dreams написа:
Vassil написа:Любовта я има много преди нас хората и ще я има много след нас. Тя не е просто чувство тя е сила.
В този ред на мисли любовта е вечна да..:)
Аз не знам дали вярвам в преражданията или по-скоро ме е страх да вярвам в тях, но с цялото си същество вярвам,че чувствата между двама души могат да бъдат достатъчно дълги и истински.. Не знам дали еуфорията и тръпката ще ги има винаги, но знам,че любовта не е само еуфория и тръпка.. Ядосвам се, когато някой каже,че има нова любов за пореден път- само опорочава думата.. За мен.. истинската любов е една. Преди и .. след това е нещо.. друго. Съмнявам се,че човек може да бъде повече от един път убеден,че това е човекът, но определено може да се самонавива.. Човек.. достатъчно добре познава себе си. И когато след поредна връзка изпитва мъка.. дали тя не е защотото не вижда в този човек онова, което усеща,че ИСКА да види.. В този случай според мен става въпрос за .. увлечение. Говоря за "край" на любовта, защотото ... ЛЮБОВТА не че свършва но.. спира да се развива ако .. единият "изчезне", та тогава.. мъката е друга, мъката,че никой няма вече да .. ти дава смисъл и сила по този начин.. Вярвам,че човек може да обича истински само един човек.. вярвам :)
за едно съм напълно съгласна - истинската любов е само една
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет яну 06, 2006 0:29

Какво значение има възрастта в любовта?(разликата в годините и възрастта на която сме ние самите)

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет яну 06, 2006 1:35

Willow

Какво значение има възрастта в любовта?(разликата в годините и възрастта на която сме ние самите)
Има законови норми и правила въведени от държавата-малолетни непълнолетни. Знаете за какво става въпрос. Има също така етически норми норми наложени от общество и т.н.
Според мен любовта няма граници и възраст.

dimo
Търсещ
Регистриран: ср юли 14, 2004 0:24
Контакти:

Мнение от dimo » съб яну 14, 2006 4:38

bih vzel otnoshenie po temata no purvo neka nqkoi mi obqsni kakvo razbira pod ve4nost

Потребителски аватар
Genevieve Saint Clair
Търсещ
Регистриран: ср яну 11, 2006 0:46

Мнение от Genevieve Saint Clair » съб яну 14, 2006 18:22

Black^Dead^Empty^soul написа:ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Любовта е най-хубавото чувство Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
И аз мисля така...Не знам дали съм се влюбвала,но вярвам във вечната любов... :roll:
Yours,
Artemis of the Winged Death

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » нед яну 22, 2006 23:02

ВЕЧНАТА ЛюБОВ - ЕДНО ОТ МАЛКОТО НЕЩА В КОИТО ВЯРВАМ, И ЗАРАДИ КОЕТО МОЖЕ БИ ЦЯЛ ЖИВОТ ЩЕ СЪЖЕЛЯВАМ.

Отговори