Вярвате ли във вечната любов?

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср окт 26, 2005 0:41

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Вярвам във вечната любов!!!

Мнение от Gab4o » чет окт 27, 2005 14:51

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
`чувство а самоотвержена и силна привързаност към някого, ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеосновано на кръвно родство, приятелство, разбирателство` - това е определението за любов в едно скорошно издание на българския тълковен речник. Та това е смешно..да се опиташ да дадеш логическо или каквото и да било книжовно определение на това неописуемо чувство.ИзображениеИзображение Е, явно има и хора, които го правят, та даже се публикува..хехе, определено ако приятелят ми ме попита `Обичаш ли ме?` няма да му отговоря ` Да, изпитвам самоотвержена и силна привързаност към теб, основана на приятелство и разбирателство` хаха..по-скоро ще кажа просто ` Да, обичам те!` Изображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Вярвам във вечната любов! ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
и то не защото съм `изкривена` от четенето на много любовни романчета и не защото съм върла фенка на `Касандра`. Даже човек ако се опита да ми състави най-общ профил, психологически образ или нещо такова (доколкото е възможно) и види какъв завършен песимист съм, ще му се стори меко казано невероятна идеята, че вярвам в love forever, във вечната любов. Ще си каже `абе тая нещо лъже, к`ви са тия глупости и т.н` Да - това, че за едни неща съм тотално обезверена и дълбоко отчаяна, а за други за нищо на света не се отказвам, е пълна противоположност. Но човек е контрастен, а и явно има защо един черноглед тип като мен да гледа повече от оптимистично на вечната любов...А именно защото чувствам и зная, че човека, в когото съм влюбена ще обичам до края на дните си, а и след това...разбирате ли, разграничавам се от типа лигави тиинейджъри, които всеки ден сменят партньора и се оплакват за щяло и нещяло..това не е просто `хита на възрастта` или `симптом на пубертета` или пък още някой си там измислен жаргонен подигравателен термин, ликомислено подхванат. Аз съм сигурна в любовта си, в безкрайната й сила, както и че завинаги той ще остане в сърцето ми и дълбините на моята душа. Той е самата ми душа, обичам го независимо какво как и къде..независимо кога,защо..при всички обстоятелства.Давам всичко за него Изображение..да - знам, че ако въобще сте стигнали дотук с четенето, гледате по-бързо да минете тези редове понеже ви се струват безсрамно откраднати клишета..добре де, как по друг начин да изразя, че давам всичко за него?всяка моя дума е истина и идва право от сърцето ми. И ако има и капка съмнение в думите ми, то аз ще го разбия както буйните вълни завършват своето пътешествие в скалите. Изображение
Не се сетих, че една от гледните точки на другите `читатели` може да бъде, че съм кръгла глупачка, за да вярвам в неща като вечната любов и ще ми мине съвсем скоро..`чували сме ги тия`..е, драги читатели, които споделяте this point of view, явно не сте се влюбвали истински досега, явно не знаете какво е да се разкъсваш от тези силни емоции. Но аз ви го пожелавам.
Ако този форум съществува още 2, 5,10, та дай Боже още повече години, аз ще напиша мнението си по тази тема отново..и отново..и отново.защото трети пък смятат, че всичко се доказва освен с действия и думи - най-вече с времето. Добре - и на вас ще докажа, че освен, че вярвам във вечната любов - също така тя СЪЩЕСТВУВА.Изображение
А ако случайно любовта на живота ми Изображение прочете тези редове: Изображение Миличък, знай че аз - Габи - те обичам повече от всичко и ще те обичам вечно, огъня в сърцето ми никога няма да угасне! Ти си най-прекрасния човек и докато съм жива ще ти показвам безграничната си любов! Обичам те! Не мога да спра да те обичам! ти..ти, мое любимо същество!!
не ми ли вярваш? ако поискаш мога още сега да си одрежа косите, да се хвърля под кола, всичко..всичко за теб! Изображение
Всички знаем за приказката, че двама влюбени се допълват..не..ти ме изпълваш..Изображениевсичките думи на света, извъртени във всички възможни комбинации не могат да изразят и една милионна от силата на чувствата ми и вярата ми в теб, в нас, във вечната любов. Както прочетох някъде - `цялата тъмнина на света не може да се сравни със светлинката от една малка свещичка` ..почти аналогично на мен - черногледия песимист, който само дето не е атеист, всичко друго, поддържа светлината на своята вяра.
Хората се страхуват да поемат отговорност или да дават обещания..на жаргон казано шубе ги е..но аз заявявам не за първи и последен път, че винаги ще обичам `моя човек`.
Хора, отправям послание към вас - Никога не изпускайте любовта си!!!
Изображение Изображение

Съкратено от към изображения от Vassil
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пон окт 31, 2005 16:27

Аз също вярвам в вечната любов и мисля че истинската любов е вечна. Но това разбирасе е моето мнение всики разбира думата любов по различен начин.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

бананчо

Мнение от test » чет ное 03, 2005 17:55

най обичам любовта и нейните дисонанси.

а какъв е този бананчо, наречен, може би, о, любими!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет ное 03, 2005 23:19

Willow написа:Аз също вярвам в вечната любов и мисля че истинската любов е вечна. Но това разбирасе е моето мнение всики разбира думата любов по различен начин.

:D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: бананчо

Мнение от Gab4o » чет ное 03, 2005 23:20

test написа:най обичам любовта и нейните дисонанси.

а какъв е този бананчо, наречен, може би, о, любими!

ами можеш само да предполагаш :lol:
не, шегувам се, разбира се. Бананчото си е просто бананчо :D и седи там да покаже радостта ми от това, че обичам и съм обичана
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 13:55

ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Любовта е най-хубавото чувство Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Nitram
Тишина
Регистриран: пет ное 25, 2005 14:44
Контакти:

Мнение от Nitram » съб ное 26, 2005 1:24

Не искам никого да ядосам (той си знае) ама сте наивници :P :P :P
"Когато надникнеш в бездната, бездната също надниква в теб..."

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб ное 26, 2005 1:30

Nitram написа:Не искам никого да ядосам (той си знае) ама сте наивници :P :P :P
айде бе :P аргументирай се :P да видим дали можеш
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » съб ное 26, 2005 1:34

имало е една вечна любов, но и тя е умряла, и сега се продава по сергиите. :) Ромео и Жулиета.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб ное 26, 2005 1:52

test написа:имало е една вечна любов, но и тя е умряла, и сега се продава по сергиите. :) Ромео и Жулиета.
Ромео и Жулиета са умрели, както и всеки, който се е родил е умрял..но любовта остава отвъд тези `граници`
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 2:28

Няма вечна любов защото когато си влюбен вечността е твоя и един миг може да е безкраен ако си го направиш такъв :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 29, 2005 2:34

Willow написа:Няма вечна любов защото когато си влюбен вечността е твоя и един миг може да е безкраен ако си го направиш такъв :D
айде айде :P :D
има вечна любов :P истинската силна любов е вечна.
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 3:07

Ей не ме остави да се провокирам :D ...опитвам се да погледна под друг ъгъл...ами ако не е вечна а просто е толкова силна че омаловажава всичко останало като по-този начин превръща живота в безкрайно щастие или пък просто ние си я правим вечна като и се радваме и правим всеки хубав миг възможно най-дълъг.......абе колкото повече мисля откривам че любовта е една мистерия и дори и най-великите умове не могат да я разнищят пък какво ли остава за мен.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 29, 2005 15:38

Willow написа:Ей не ме остави да се провокирам :D ...опитвам се да погледна под друг ъгъл...ами ако не е вечна а просто е толкова силна че омаловажава всичко останало като по-този начин превръща живота в безкрайно щастие или пък просто ние си я правим вечна като и се радваме и правим всеки хубав миг възможно най-дълъг.......абе колкото повече мисля откривам че любовта е една мистерия и дори и най-великите умове не могат да я разнищят пък какво ли остава за мен.
ама с това мнение се прояви точно като малко сладко дървено философче :D :wink: . Аз не мога да си правя щастието сама и да се самозалъгвам точно пък за тези неща..казах - чувствам се щастлива и просто усещам как седят нещата.
Изображение
Изображение

Отговори