Вицове - тук е мястото да добавяте

Весели истории, вицове, други весели неща от близо и далеч и коментари за тях.
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Вицове - тук е мястото да добавяте

Мнение от Gab4o » вт окт 10, 2006 21:00

Здравейте ФоРуМцИ,
това е темата за вицове, слагайте на воля :D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт окт 10, 2006 23:28

Една учителка нарисувала на дъската една ябълка и попитала учениците си:
-Ученици какво е това ?
-Гъз-отговорили всички.
Повторило се това няколко пъти и учителката отишла при директора.След малко идва и пита:
-Деца, защо сте разплакали учителката и какъв е този гъз на дъската?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб окт 14, 2006 15:06

- Келнер, наляли сте ми мътно вино.
- Не, виното си е отлично, просто чашата е мръсна ...
Изображение
Изображение

Mandexx

Виц

Мнение от Mandexx » ср яну 10, 2007 9:47

Жена разправя на мъжа си:
- В живот си съм имала само двама истински мъже...
- Кой е бил първият?
- Абе, и двамата не ги познаваш... :lol:

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » чет яну 25, 2007 0:35

Върви се червената шапцица из гората...
Изведнъж от храстите се появява вълкът и казва:
-Червена шапчице, ще те ям....
- Добре вълчо, изяж ме но имам една молба - моля те нека правя секс за последнен път.........
Вълкът се съгласил (то за изпускане ли е ) и се впуснали в див секс, обаче бабата била наблизо и като видяла как вълка "налага" внучката вдигнала GSM-a се обадила на горския:
-Идваи бързо на едикоя си полянка вълка изнасилва внучката ми.........
Горския дошъл с чифте-то заредил с бренеке (абе глиган се трепе с това) и БУУУМ..... отнесъл главата на червената шапчица.....
Бабето викнало:
-Кривоглед, алкохолик, виж се какво направи......
Горския реагирал моментално:
Не съм кривоглед -ама тая курва 5 вълка е уморила от ебане само за тая седмица......
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » чет яну 25, 2007 0:39

Прибират се седемте джуджета:
Първото казало:
кои ми е ял с лъжичката....
Второто казало
кои ми е ял в чинииката
третото:
кои ми е пил от чашката
четвъртото:
кои ми е обул чехлите
петото:
кои си е мил зъбите с моята четка
шестото:
Кои ми е срал в гърненцето
седмото:
Кои ми е е*ал снежанка-та
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пет яну 26, 2007 2:51

Виц за счетоводители:
Въпрос: Какво пише на гроба на счетоводителя? - "Най-после приключи..."
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » пет яну 26, 2007 2:54

И още един виц за счетоводители:

Последният ден преди годишното приключване, късно през нощта, счетоводител и главен счетоводител работят.
В един момент счетоводителя пита:
- Шефе, шефе, колко месеца имаше годината?
Главният счетоводител отговаря:
- 10 без ДДС и 12 с ДДС.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » пон яну 29, 2007 0:08

Arlina eто ти един счетоводителски виц-гатанка от мен:
Защо на счетоводителите освен диплома им дават и костюм на бяло и черон райе (затворнически дрехи)! - Рано или късно ще ви потрябва!

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Любовното обяснение на един счетоводител

Мнение от arlina » пон яну 29, 2007 20:14

Хех, hotblooded, колко си прав само.... Та като говорим за счетоводители... Дами и гопода, предлагам на Вашето внимание едно велико творение на счетоводната мисъл:

"Любовното обяснение на един счетоводител"

С настоящото бордеро декларирам, че целият авоар от надежди и всички вътрешни ресурси от търпение за взаимност от моя страна са изчерпани.

Защо сторнираш всички мои платежни искания, отправени към теб по ускорената форма? Инкасирай поне това, което е последно от моя страна.

Твоят поглед е винаги студен като на ревизор, забелязъл дебитно салдо по разплащателната сметка. Защо е това презрение към мен, като към облигации от фашисткия заем през 1942 година?

Твоята студенина е в състояние да докара до банкрут и най-пламенната любов, каквато е моята. Анализирайки досегашния баланс на нашата нещастна и несподелена любов, дойдох до заключението, че не мога да разчитам на никакво любовно авансиране от твоя страна. Но аз ще си отмъстя! Ще настъпи падежа на моето отмъщение и тогава ще си платиш с лихвите на просрочените заеми. Не очаквай милост от моя страна!

Разбира се до този момент ще гасна в дълбоко просрочие- нещастен и влюбен!

Времето обаче не ще успее да амортизира моите чувства, защото те са свети и силни. Пак те моля, авансирай ме с малко любов и аз ще бъда твой на безсрочен влог!

О, нима моите любовни мечти и блянове не ще бъдат никога погасени?

По-добре да умра, отколкото да кредитирам сърцето си на някоя друга след твоето сторно.

Твоят отказ тегне като блокирана сметка на съзнанието и мислите ми. О, моя бедна любов, лутаща се като отклонени оборотни средства! Изглежда ще бъда принуден да обявя на ликвидация чувствата си по твоята аналитична сметка към синтетичната й, наречена любов!

О, само ако би направила справка в главната книга на моето сърце, ти би открила такъв голям фонд любов, който ще може да те премира през целия си живот. Но ти си замразена като заем за нередовни запаси.

Превеждам ти моите последни прощални поздрави! На приносящия настоящия любовен ордер се заплаща 3% комисионна за услугата.

Прилагам един лимитиран чек за безкасово изплащане на милиони целувки, които ти не ми даваш възможност да ти предам лично в твоя трезор.

Твой вечен дебитор

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » нед фев 04, 2007 1:18

След изборите през 2005 г. и 2та неуспешни опита за създаване на правителство се събарали Срегеи, Симеон и Ахмед да разделят постовете и службите в новото правителство....Оказало се че колкото да раздуват щата пак няма място за всички приятели роднини познати......Лоша работа .... Мислили мислили и решили да умножат броя на министерствата: Министерството на задрвеопазването станало на: Министерство на Мъжкото здравеопазване, Министерство на женското здравеопазване, Министерство на детското здравеопазване! Министерството на образованието се разделило на: Министерство на детските градини, Министерство наосновното образование, Министерство на средното образование и министерство на вишето образование! ........Стигнали до министерството на транспорта: Министерство на водния транспорт, Министерство на автотранспорта, Министерство на Ж.П транспорта, Министерство на Въздушния транспорт......
Обаче пак не стигат местата......
Мислили мислили и решили: всяко министерство на транспорта се разделя на 2 министерство на отиването и министертсво на връщането

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Контакти:

Мнение от arlina » ср фев 07, 2007 0:14

Обява: "За желаещи да изучават английски по интензивна програма - на разумна цена отсъпвам място в 8 Б клас на Английската гимназия".

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср фев 07, 2007 4:01

`Продавам жилище в района` - обява в маршрутка
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » ср фев 07, 2007 19:19

- Отче, преди сватбата правехме секс с жената по 15 пъти на ден, това грях ли е?
- Да, синко. Лъжата е голям грях.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » ср фев 07, 2007 19:21

Два червея си говорят:
- Леле, гледай - групов секс!
- Какъв групов секс, бе! Това са спагети!
Когато порастне, малкото на маймуната става маймуна, прасенцето става свиня, магаренцето става магаре, козлето - козел и т.н. Човекът е единственото същество в природата, чийто деца, когато порастнат, могат да се превърнат в едно от гореизброените животни."
Нане отишъл при Вуте, за да му поиска магарето с каруцата да си свърши някаква работа.
Вуте изслушал молбата му, па му рекъл:
- Какво да ти кажа, Нане... Не бих искал да ти ги дам, защото предишния път, като ти ги дадох ти ми ги върна магарето болно и гладно, а каруцата трябваше да я ремонтирам. Но също така не мога и да ти откажа, защото сме дългогодишни приятели и не искам да ми се разсърдиш. Затова, Нане, ще ти отговоря уклончиво - я си еби майката!

Отговори