Tea - malyk ne6tasten opit za optimizam

Стихотворения,разкази,лирика,поезия,проза и други можете да "драснете" и тук
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет ное 24, 2005 23:52

Willow
МнениеПуснато на: 24 Ное 2005 03:55 pm Заглавие:
Ами мисля си че винаги има някой който да ни отвори очите и да ни подкрепи,но понякога ние не забелязваме тея хора или не искаме да ги забележем.

И сами избираме да си отворим очите Willow , да има го и понякога моментът със точният човек на точното място несъмнено, но не направим ли сами стъпката никой друг не може да ни я направи. Насила хубост не става, понякога и още повече да се заинатим.
reslickade и аз се дразня но и поради друга причина че това "как си" понякога е част от една "механизириана" верига от въпроси и отговори изтъркани и всяка промяна на модела на поведение всъщност това го пиша и в Блъговете. Това са въпроси и за запознанство "неангажиращи" но сами по себе си са безмислени.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет ное 24, 2005 23:56

а! много точно го каза за промяната модела на поведение..това е един от най-лошия ефект на чата
ама май доста се отплеснах, то вече ще ми стане навик
:)
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 0:01

reslickade написа:за съжаление, така е. Понякога се инатсовам с песимизма си. съзнателно ли не приемам това което някой ми казва, с чел да повдигмне духа ми в даден момент? Това което са получава е че отчаивам себе си, както и човека насрища ми. Дори го ядосвамр нолното и да не искам това да се случва. затова избягвам такива въпроси, от сорта на "как си"

в този ред на мисли, я влез в IRC в някой голям канал, и се напише като gotin_pi4_18 или mackata_15_sf и глей какво става :D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 0:20

А дали чрез този ник понякога хората съзнателно знаейки избора си го пишат такова. Ако е за експерименти да се пишем и svirkata_f и прочие :). Така стоят нещата в IRC като това е естествено при сегашната действителност. :roll:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 0:38

Vassil написа:А дали чрез този ник понякога хората съзнателно знаейки избора си го пишат такова. Ако е за експерименти да се пишем и svirkata_f и прочие :). Така стоят нещата в IRC като това е естествено при сегашната действителност. :roll:

хахах сега се сетих за една напитка, която се предлага под името `арабска свирка` и много върви :D
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет ное 25, 2005 0:56

Black^Dead^Empty^soul
хахах сега се сетих за една напитка, която се предлага под името `арабска свирка` и много върви Very Happy

Какво ли въздействие има. Във връзка с друга тема ще е интересно да направил някой път експеримент. Ти пробвала ли си я Black^Dead^Empty^soul? :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 1:38

Vassil написа:
Black^Dead^Empty^soul
хахах сега се сетих за една напитка, която се предлага под името `арабска свирка` и много върви Very Happy

Какво ли въздействие има. Във връзка с друга тема ще е интересно да направил някой път експеримент. Ти пробвала ли си я Black^Dead^Empty^soul? :D

еее сама се прецаках с това си изказване :D ми в интерес на истината..да :D бе не беше зле да ти кажа :D
ти да чуеш какви названия има още..ама айде няма да убивам всичко детско в теб. аа да, и има дядо мраз :D :) :) :)
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 15:22

Vassil написа:
Willow
МнениеПуснато на: 24 Ное 2005 03:55 pm Заглавие:
Ами мисля си че винаги има някой който да ни отвори очите и да ни подкрепи,но понякога ние не забелязваме тея хора или не искаме да ги забележем.

И сами избираме да си отворим очите Willow , да има го и понякога моментът със точният човек на точното място несъмнено, но не направим ли сами стъпката никой друг не може да ни я направи. Насила хубост не става, понякога и още повече да се заинатим.
reslickade и аз се дразня но и поради друга причина че това "как си" понякога е част от една "механизириана" верига от въпроси и отговори изтъркани и всяка промяна на модела на поведение всъщност това го пиша и в Блъговете. Това са въпроси и за запознанство "неангажиращи" но сами по себе си са безмислени.

Да прав си ,но понякога не можем да направим първата стъпка и някой ни помага.Да ние пак сме я направили,но без неговата помощ едвали сме щели да я направим,такаче много е важно да забележем хората на които поне малко им пука за нас.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 15:28

А колкото до IRC жалко е че толкова много подрастващи киснат там и неправят нищо смислено и наистина сякаш са се превърнали в ботове "zdr,asl,kak si"Това всеки го пише без да се интересува ни най малко как си,пишат го просто ей тъй да върви лафа.Е,не всички разбира се,но повечето.
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » съб ное 26, 2005 20:43

хех...в крайна сметка, щом се появи онзи, който ще ни отвори очите, ние трябва да го пуснем. трябва да му го позволим. Трябва да го желаем. А надежда винаги има. Да умира все някога, но и се преражда. Всъщност стига да го вярваме.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 4:11

Tea написа:хех...в крайна сметка, щом се появи онзи, който ще ни отвори очите, ние трябва да го пуснем. трябва да му го позволим. Трябва да го желаем. А надежда винаги има. Да умира все някога, но и се преражда. Всъщност стига да го вярваме.

теа, мисля, че трябва повечко да пишеш във форума. мненията ти много ми харесват.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » нед ное 27, 2005 13:11

Black^Dead^Empty^soul ирония ли усетих или наистина искате да си навлечете на главата повече мои мнения:) Иначе все пак мерси:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 14:16

Tea написа:Black^Dead^Empty^soul ирония ли усетих или наистина искате да си навлечете на главата повече мои мнения:) Иначе все пак мерси:)

неееееееее! никаква ирония няма!!! говорех съвсем сериозно! не съм такъв човек, че да изразявам ирония така..наистина съм впечатлена от постовете ти. Както и на други потребители, но те си пишат редовно, докато ти не толкова..а изглежда имаш интересно мнение за нещата. :}
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » нед ное 27, 2005 19:35

В такъв случай се чувствам изключително поласкана от вниманието:) Благодаря.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 20:07

Tea написа:В такъв случай се чувствам изключително поласкана от вниманието:) Благодаря.

ейй глупости сега :wink: тук не сме някакви роботи, машини дето да си кажат мнението и айде чао, кой откъде е..този форум е по-специален, прекрасен, той е за хората и ако ние сме истински такива трябва да обръщаме внимание един на друг. :wink: радвам се, че вече пишеш по-честичко. но дай на ЛС, за да не правим темата на чат :D
Изображение
Изображение

Отговори