Мнението ви за влизането ни в ЕС

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Потребителски аватар
amber
Намиращ
Регистриран: нед сеп 03, 2006 20:44
Контакти:

Мнение от amber » чет окт 05, 2006 12:23

ами май не защото на масата и харесва в чужбина а само на прашинки не :wink: а аз не вярвах в богове ама след като стига да имаш желание можеш да се оправиш добре в България явно имало :)
Съдбата обича смелите.

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » чет окт 05, 2006 13:05

все пак всичко си е въпроса на личен избор :) Важното споредмен че ЕС все пак ще ни даде някакви възможности а за това че вътре в страната ще има няколко годинки мизерия спор няма :)
Съдбата обича смелите.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет окт 05, 2006 14:49

amber

ами май не защото на масата и харесва в чужбина а само на прашинки не Wink а аз не вярвах в богове ама след като стига да имаш желание можеш да се оправиш добре в България явно имало Smile
Не само желание, иска се воля, постоянство. Вярно е на който не му изнася се изнася за да не мрънка, че тук не може. Който го мързи не си намира работа никъде, а който се бори си създава и възможности там където привидно няма.

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » чет окт 05, 2006 15:23

хаха :) значи новата логика който го мързи и иска по лесния начин а не да се мъчи като грешен дявол тук да бяга в чужбина. :) разговора доникъде няма да доведе :) не мисля че има човек който ще отрече че в България без връзки трудно ще се рализираш. Обаче също е вярно че всеки има различна представа за реализация, така че на някой сегашните условия може и да му отговарят, ама ми се струва че всички тези размисли са далеч от темата :) По важно е какво ще се случи с икономическото положение в страната, дали и ние имаме някакъв шанс да се превърнем в социална страна, мислите ли че е нормално в една пълноправна членка на ЕС всеки ден да дават по телевизията местности без вода, ток.... На мен ми се вижда малко странно даже и смешно. Аз не знам тези дето са правили докладите дали са гледали поне едни новини по някоя от телевизиите, защото се съмнявам.
Съдбата обича смелите.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет окт 05, 2006 17:09

Айде малко като обикновен потребител...
Айде всички да ходим да мием чинии и да берем домати - ЕС има нужда от общи работници. Е*аси логиката щом някой е успял и тук а?
Но си е вярно, че някои месности са като 3-тия свят живеещи, баси лудницата честно. За това не споря. Че е матилка и не се знае аграрна държава ли ще ни правят ще има ли икономика няма ли да има... А тия от докладите са си гледали заплатите, какво очаквате да гледат. Че в циганските махали които няма човек платил си тока някои фирми си правят дъмпинг на цените на останалите просто защото някои разходи им падат. Нещата са нито така нито така. Който иска ходи вън няма да го спре никой който иска остава няма лошо.

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » чет окт 05, 2006 17:56

Айде всички да ходим да мием чинии и да берем домати - ЕС има нужда от общи работници. Е*аси логиката щом някой е успял и тук а?

леле ти ме отчайваш ако верно ще уча пък после ще трябва да мия чинии :lol: така че кой за какво учил защото тука ако миеш чинии няма да можеш да се издържаш а там ако миеш ще можеш, а пък ако си учил няма да миеш а ще си работиш по специалността. А това че ЕС има нужда само от общи работници не е вярно миналата година Германия например се оплакваше от липса на инженери. В крайна смета който има акъл в главата ще се оправи. :)
Съдбата обича смелите.

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » чет окт 05, 2006 18:05

и не знам за какво го водиме този спор първо че всеки знае какво е най добре за него и второ няма почти нищо общо с темата. Важно е просто да не оставаме с грешната представа че в Европа ни чакат озлобени с единствената цел да ни измъчват на плантацията. Повечето хора са достатъчно либерални според мен пък съм ги и виждала, така че спокойно няма такова понятие втора ръка ако си съвестен и стриктен в работата си. А пък че се срещат идиоти то и в собствената ни страна ги има. :)
Съдбата обича смелите.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет окт 05, 2006 18:50

Спор не, а изказване на мнение. И аз мисля, че си има много общо с темата, защото се обсъждат причини и последици. Това си е обширна тема. А колкото до идиотите - преобладават - определено. жалко, че всеки ден се сблъскваме с тях..е, не може и без такъв опит 8)
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » ср окт 18, 2006 13:09

леле ама вече почвам да се чудя какъв е тоя форум ако пусна слъзлива тема за любовта се счупвате да пишете, обаче като се говори за политика, атентати и някакви по сериозни неща никой нищо не коментира, не че ви търся сметка ама така е супер безмислено да се пускат нови теми
Съдбата обича смелите.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср окт 18, 2006 16:04

В случая не виждам какво повече може да се каже при така дадени аргументи. Едните искат другите не искат - какво толкова... Форума не е политически. Ако ти трябва политика има колкото искаш форуми за това, да си чешем езиците, та чак да ни болят после. Относно темите никого не насилвам да прави каквото и да било.

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » ср окт 18, 2006 20:01

Vassil написа:В случая не виждам какво повече може да се каже при така дадени аргументи. Едните искат другите не искат - какво толкова... Форума не е политически. Ако ти трябва политика има колкото искаш форуми за това, да си чешем езиците, та чак да ни болят после. Относно темите никого не насилвам да прави каквото и да било.
даже няма и смисъл да отговарям и знам отговора ти " ми не го прави тогава" така че не си губи времето да ми го пишеш :wink:
Съдбата обича смелите.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср окт 18, 2006 22:04

amber написа:
Vassil написа:В случая не виждам какво повече може да се каже при така дадени аргументи. Едните искат другите не искат - какво толкова... Форума не е политически. Ако ти трябва политика има колкото искаш форуми за това, да си чешем езиците, та чак да ни болят после. Относно темите никого не насилвам да прави каквото и да било.
даже няма и смисъл да отговарям и знам отговора ти " ми не го прави тогава" така че не си губи времето да ми го пишеш :wink:

не си мисли, че можеш да знаеш отговора му, не си чак толкова умна или такъв медиум. и не казвай кой какво да прави. нещо много шефската го даваш. знай си мястото.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » ср окт 18, 2006 23:16

оф ти ли пак се обади не разбра ли че не искам да се занимавам с тебе и не ми казвай колко съм умна и не ми определяй мястото ако имаш някакви проблеми си ги изяснявай другаде и не знам защо само правиш забележки за лош тон ако си прочетеш мненията ще видиш кой изпада в лични нападки, аз тука лош тон не видях ама ти веднага. Не ме занимавай повече с мнението си след като не можеш да говориш човешки, а като не ти харесва нещо кажи на админа да ме бане или не се ангажирай повече с мен зашото вече ми писна.
Съдбата обича смелите.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет окт 19, 2006 0:46

amber написа:оф ти ли пак се обади не разбра ли че не искам да се занимавам с тебе и не ми казвай колко съм умна и не ми определяй мястото ако имаш някакви проблеми си ги изяснявай другаде и не знам защо само правиш забележки за лош тон ако си прочетеш мненията ще видиш кой изпада в лични нападки, аз тука лош тон не видях ама ти веднага. Не ме занимавай повече с мнението си след като не можеш да говориш човешки, а като не ти харесва нещо кажи на админа да ме бане или не се ангажирай повече с мен зашото вече ми писна.

аа значи ти искаш да определяш мястото на другите, а не търпиш и бегла критика. не ми се занимава с теб, но няма да се правя на сляпа за подобни твои мнения. не се и надявай.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » чет окт 19, 2006 12:01

Gab4o написа:
amber написа:оф ти ли пак се обади не разбра ли че не искам да се занимавам с тебе и не ми казвай колко съм умна и не ми определяй мястото ако имаш някакви проблеми си ги изяснявай другаде и не знам защо само правиш забележки за лош тон ако си прочетеш мненията ще видиш кой изпада в лични нападки, аз тука лош тон не видях ама ти веднага. Не ме занимавай повече с мнението си след като не можеш да говориш човешки, а като не ти харесва нещо кажи на админа да ме бане или не се ангажирай повече с мен зашото вече ми писна.

аа значи ти искаш да определяш мястото на другите, а не търпиш и бегла критика. не ми се занимава с теб, но няма да се правя на сляпа за подобни твои мнения. не се и надявай.
:lol: :lol: важното е че ще ни приемат в ЕС поне за темата
Съдбата обича смелите.

Отговори