Слушате ли радио?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук

Слушате ли радио?

Често
6
33%
Понякога
9
50%
Никога
3
17%

Общо гласове: 18

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » вт яну 29, 2008 15:51

случва се!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет фев 01, 2008 16:34

в работата слушахме едно радио, което беше угодно на едната колежка и го пускаше нон-стоп, а всички го мразехме. И то точно с музиката, която ми е толкова противна, че не мога да я изтърпя една минута - хип-хоп. Полудях и понеже съм си непримирима спрямо подобни неправди и не позволявам да ми се качат на главата, си го превключвах, което предизвикваше скандали, но не ми пукаше честно казано, не и в тази ситуация. Показах й, че не може без да се съобразява с никой, да налага нейната музика постоянно (забравих да кажа, че по това радио пускат 15 песни на ден, които се повтарят по 5 пъти едната на час и повече. ако не вярвате пуснете си го - казва се The Voice и това определено не е спам или реклама!!!) така или иначе вече не работя там (от вчера) :)
и без това беше като сезонна работа или работа за придобиване на повече опит или нещо такова. Няма да ми липсва, особено радиото!!!
:D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Отговори