Слушате ли радио?

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук

Слушате ли радио?

Често
6
33%
Понякога
9
50%
Никога
3
17%

Общо гласове: 18

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Слушате ли радио?

Мнение от Vassil » пон сеп 25, 2006 10:40

Слушате ли радио? Нормално радио или On-line? Без имена!

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » пон сеп 25, 2006 11:13

Слушам понякога. От време на време ми писва да си слушам моите песни и пускам радио да чуя какви нови песни има, някак си ми действа разтоварващо. Предпочитам online защото по удобно :wink:

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » пон сеп 25, 2006 11:55

Както пее Лили Иванова, "Без радио не мога". Сутрин като стана го пускам и ми свири защото ми е приятно да го слушам, а като има и някоя и друга новина ми е добре дошло, защото много рядко купувам преса.
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Регистриран: нед сеп 03, 2006 20:44
Контакти:

Мнение от amber » пон сеп 25, 2006 13:16

До сега нямам случай през живота си да седна и да слушам радио, даже винаги съм го мразела някак си не ми харесва да слушам нещо без да виждам картина към него
Съдбата обича смелите.

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » пон сеп 25, 2006 17:15

Времето в което живееш явно си оказва влияние. Но си мисля, че нашите майки и бащи са се радвали на първия звук от народна песен точно по радиото, на първата картина през 1957 година точно по телевизията. Естествено, би могла да ми опонираш, но както вече казах всичко с времето си. Голямата компютъризация и видео които навлязоха в живота ни е знак на добър съвременен мироглед. Но не всеки може да го притежава. Та тези хора се задоволяват с радио. Не, че нямам видео де, ама и радиото върши работа. Все пак пусни го някой път. Едва ли ще ти подейства зле. Не може да мразиш нещо което не си опитвала. :D
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » пон сеп 25, 2006 17:33

amber написа:До сега нямам случай през живота си да седна и да слушам радио, даже винаги съм го мразела някак си не ми харесва да слушам нещо без да виждам картина към него

Ако е така, предполагам че не ти харесва да говориш по телефона, защото не виждаш картина. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Регистриран: нед сеп 03, 2006 20:44
Контакти:

Мнение от amber » пон сеп 25, 2006 17:54

Ами аз като говоря по телефона разговора се отнася лично до мене най често така че тогава е по лесно :D
Съдбата обича смелите.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт сеп 26, 2006 2:01

само в интернет и като съм в кола. иначе ми е гадно.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » вт сеп 26, 2006 11:41

Ами...попринцип като ми се слуша музика ми се слуша нещо конкретно,а не радио...слушам радио май само като съм на кафе...ааа и като ме удари лигата в колата...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб сеп 30, 2006 21:45

Нека и аз си отговоря на въпроса. Почти постоянно, това което ние правим. Имена няма да споменавам други също, но рядко.

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » пет юни 29, 2007 22:01

Обичам да слушам радио, но напоследък слушам много рядко, незнам защо. Като ученичка и студентка слушах денонощно, дори спях на радио. След това години наред, когато работех, не можех да работя без радио. Но последната година нещо все забравям да си го пусна.
Добре се сетих, сега ще си пусна радио, дано работата ми да заспори повече тази нощ :)

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » нед юли 01, 2007 17:39

Като по-малък когато нямах компютър по цял ден слушах едно радио дето вече му забравих името, но сега се зове радио Витоша. Ама после прослушах по твърда музика а след това се сдобих и с компютър и сега радио слушам само като сме в кола и основно Z - Rock, което в интерес на истината често пускат глупости :)
No faith, only the power of will
Изображение

angel_girll
Тишина
Регистриран: нед ное 11, 2007 10:50

Мнение от angel_girll » нед ное 11, 2007 10:55

Радио слушам единствено когато съм с баща ми някъде на път а тва се случва максимум 1 -2 пъти месечно. Друго си е да си пусна ТВ на музикалните каналчета или на компа да си надуя тва което мен си ме кефи :)
Любовта може да ни докосне веднъж и продължава през целия живота. И никога няма да ни напусне докато не си отидем!

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Мнение от Voodoo » нед ное 11, 2007 21:53

По често слушам On-Line радио предимно Радио Микс и Бг-Радио ... ;)
Изображение

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » пон яну 28, 2008 20:24

Да често слушам радио, не само едно, а различни. Понякога заради новините, понякога заради музиката. Въобще както дойде. Има седмици в който не слушам радио- омръзва ми и после пак слушам. :P
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Отговори