Какво бихте искали да намерите на сайта?

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!
Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » пет ное 23, 2007 8:49

Нека нека. Снимки, рисунки, домашни любимци и т.н. Дали ще е в бъдещето или сега...по-добре сега :) Плюс това няма да навреди.
No faith, only the power of will
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет ное 23, 2007 10:08

"Vox populi, vox dei", ако видя сериозност от ваша страна ще го бъде - убедихте ме, но ако в последствие се появят 4-5 снимки е безмислено. Пускам нова тема за да го домисляме.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » вт ное 27, 2007 15:25

ако може да размениш бутоните във форума "Прати" и "Преглед" че така секи път блъскам Преглед и псуам..
гледам пак си сменил слогана на форума
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт ное 27, 2007 16:54

Ще го сменя ама друг да не изреве, че свикнал вече. Да заглавието е ново от около месец. Връзва се със сайта, а и са хубави ключови думи ..."Време, пътища, пресекат" Е в тая система е сложно да се говори, ама пак някак се спогаждаме с чичо Гуги.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » вт ное 27, 2007 22:32

Демек всички юзъри се спукват да търсят Време, пътища и пресичане?
Може би искаш да дигнеш по фраза "пресичане на време-пътя кръстопътя" или "квантово пресичане на пътя на времето".. или ?

.. време е да пресечем от е**не г*за на Азис на пътя?
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор

www.crossroadbg.com .....

Мнение от Vassil » съб дек 22, 2007 20:58

Идеята с галерията си остана идеята на големите приказки. Сега мисля нов дизай на сайта и форума. Дълго канене, дълги размисли... Малко избягване на минали грешки, много нови неща просто налагат нещо ново. Предполагам че може би началото на пролетта, може по-рано може по късно. Но как виждате нещата. Интересуват ме картинката горе логото как да е разположението на елементите. Имам визия в главата си, но приемам всякъкви идеи и предложения. Дали тук във форума, дали на пощата. Благодаря предварително.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон апр 13, 2009 12:21

Какви автори искате да намирате. Знаете някой който е добър и според вас трябва да фигурира. Кажете го...
Имате идеи за текстове които се вързват с идеята досега - казвайте. Неще и така се добавят, но все пак така ще бъде по-интересно.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон апр 13, 2009 18:48

Аз май малко нещо не разбрах.... за какво иде реч, защо се чакат предложения за автори? Може вече да си споменал и ако е така се извинявам страшно много :oops: , но бих помолила за малко повече разяснения и тогава обещавам да се включа:) И... пак се извинявам, че не съм разбрала....
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт апр 14, 2009 9:46

Автори които искате да присъстват в секция "Мисли" и в секция "Древеногръцки афоризми". От там насетне няма да се взима нищо наготово защото винаги сме се старали да е нещо ново за българското интернет пространство. Относно текстовете на песни за секции "Българскa музика" "Немски текстове" "Англоезични текстове" -тук няма мърдане нещата са наготово. Пак казвам, че и в момента неща се добавят, но има неща които не забелязваме и не се сещаме, че е хубаво да се преведят или добавят просто защото понякога не сме чували за човек. Разбира се избягват се текстове които са от диктатори като Хитлер, Сталин или текстове които подстрекават към насилие, расова или друга дискриминация. Това е. Просто кажете хората които искате да присъстват според Вас, а ние ще се опитаме да намерим мисли от тях стараейки се те да не присъстват в сайтове като Уикипедия и т.н.
Благодаря предварително.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт апр 14, 2009 10:07

Мхм, ясно... а какво би казал и за съвременни мисли, умотворения и т.н.? Аз мога да набавя различни, свързани с изкуствата, извадени директно от книги. Визирам автори като Оскар Уайлд и т.н., а защо не и, да речем, Жан Клод Кариер или Дейвид Мамет... Зная, че в това отношение съм тясно специализирана и не мога да давам идеи в други насоки, но ако има нещо от сферата на киното и театъра с готовност мога да се включа и да помогна. Пиши ако ти дойде нещо наум:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » пет апр 17, 2009 23:23

В сайта се прави немалко...има достатъчно информация... Стига да има очи и уши... да виждаме и да чуваме...Васил няма да се преборва с физическия свят...Той генерира идеи...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб апр 18, 2009 11:10

Ужас това което е в сайта за Оскар Уайлд е крайно малко и проверявах дори преди миграцията към новата система да не съм го забравил да го преместя. Определено не съм, просто го е нямало и се чудя как съм го забравил да го добавя. Вероятно утре вече ще бъде факт. Ще поправим тази неразбория. За останалите двама наистина ми е по-трудно и за момента не намирам, но ето по този начин се добавят значими хора които поради една или друга причина са изпуснати.
Не разбрах съвсем това за физическия свят и за идеите anahata, но иначе който иска да чете ще чете, но не е важно колко и от къде, а какво ще се случи после в четящият.

Потребителски аватар
neidi
Тишина
Регистриран: ср мар 04, 2009 7:56

Мнение от neidi » пон апр 27, 2009 1:40

тези цитати ще ги имали някога на български? :smt090

Потребителски аватар
neidi
Тишина
Регистриран: ср мар 04, 2009 7:56

Мнение от neidi » пон апр 27, 2009 1:45

мисля че ще е добре когато има нещо ново в сайта да се отбелязва по някакъв начин.. забелязвам че има новости в мисли, но немога да открия кое точно е ново и да прегледам всичко..за удобство мисля че ще е добре да се отбелязва по някакъв начин :smt039

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон апр 27, 2009 19:49

neidi написа:neidi
мисля че ще е добре когато има нещо ново в сайта да се отбелязва по някакъв начин.. забелязвам че има новости в мисли, но немога да открия кое точно е ново и да прегледам всичко..за удобство мисля че ще е добре да се отбелязва по някакъв начин
Отбелязва се най-новото в сайта и не само в Мисли. Вдясно под "Проблясъци" има "Последни статии".

Допълнение от 27 април.:Изтрих мнението ти тъй като го удари на чат и без да кажеш за какво става дума. Ако имаш впредвид в "Мисли" "За любовта/eng/" те са преведени натисни: За любовта и то още на другият ден след като някой поръча :wink: , но ако имаш впредвид нещо друго е добре да кажеш какво за да не гадаем :) .

Отговори