Сървайвър

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Заключена
Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Сървайвър

Мнение от simona » пет сеп 22, 2006 1:57

Наистина нещо интересно. Какво прави човек поставен далеч от роднини и от лукса. Малко гледах от предаването, но утре със сигурност ще го гледам цялото.
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет сеп 22, 2006 2:01

трябва да ти пусна да видиш една статия, която добре се изказва за сървайвър и биг брадър. И това са измислени неща, камери ги снимат, мисии,не знам си какво...както се казваше в статията хората предпочитат да гледат кой травестит се е обръснал и с каква дрешка е..отколкото например войната, последиците от радиациата и т.н. Мисля, че темата не се връзва с форума, твърде е комерсиална.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет сеп 22, 2006 2:06

някак си едно е да поставим въпроса за това, човек далеч от дома и т.н, както и за оцеляването. Друго е обаче да коментираме това предаване...комерсиално...
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » пет сеп 22, 2006 2:10

Предаването няма нищо общо с реалния живот, няма режисъор, няма камери, няма пари... Изобщо за какво си говорим :?

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » пет сеп 22, 2006 14:53

Ако темата не е в унесон с форума нямам против да се изтрие. Нещото което напоследък вълнува обществеността е това което няма смисъл. Аз специално НЕ мисля, че Биг Брадър е едно от смислените предавания, но "оцеляването" на островитяните все пак има някакъв смисъл, макар и да не е толкова основен. Наистина условията при тях са много по-различни от добре устроената къща. Не бих искала да правя сравнения и да съсипвам форума. Така, че е възможно да сеизтрие това което наистина няма смисъл. Не ми се сърдете.
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пет сеп 22, 2006 19:59

Black^Dead^Empty^soul написа:някак си едно е да поставим въпроса за това, човек далеч от дома и т.н, както и за оцеляването. Друго е обаче да коментираме това предаване...комерсиално...

Това ме подсети как думите на баба ми промениха малко отношението ми към България.Тя работи в Гърция,но на всеки българси национален празник тя слага националния флаг на балкона и се обажда да ни чистити...На мен ми се струваше глупаво(сега не е така),но тя ми каза "Няма нищо като родината,когато си на една чужда земя и всичко там ти е чуждо и непознато"
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пет сеп 22, 2006 22:30

Теми като ББ и С - има си форуми, сайтове и прочие. Тук няма нужда. :)

Заключена