Трябва ли сватбата ви да бъде скъпа?

Да!
1
5%
Не
15
71%
Не знам
0
Няма гласове
Не мисля да се женя
5
24%

Общо гласове: 21

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб авг 05, 2006 17:55

Пищни и скъпи ли трябва да са сватбите или една с малко хора би била също добра?

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » нед авг 06, 2006 21:54

Не мисля че една сватба трябва да е скъпа(материално),тя е достатъчно скъп момент и без да струва много пари...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
PeNeLoPa
Новак
Регистриран: вт дек 12, 2006 9:53
Контакти:

Мнение от PeNeLoPa » пет дек 15, 2006 9:36

Когато ... се омъжих бях в болницата с дъщеря си ... отидох на подписа с една рокля най- обикновенна бяхме само 4-ма души , но това не попречи да бъда щастлива ....
ReMeMbeR nO oNe geTs oUt oF LiFe AloNe ....

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » съб дек 16, 2006 16:39

Това каква е сватбата според мен не променя после по-нататъшният семеен живот.

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет юни 14, 2007 22:18

Чух за сватба по дънки кръсници "хванати от улицата" и сядане в заведение без резервации после е било "йедене и пии`не" на корем :lol:

Потребителски аватар
gorski_
Разбиращ
Регистриран: вт дек 20, 2005 1:41

Мнение от gorski_ » чет юни 14, 2007 23:31

не смятам да се женя :) ама инъчи бих направил някаква рокерска сватба
No faith, only the power of will
Изображение

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет юни 15, 2007 8:35

Еееех каква хубава темичка....Миналото лято работих в ресторантче, в което всяка събота и неделя се правеха сватби... Да ви кажа право, парите далеееч не са фактор... Най-хубавата сватба, която сме правили, излезе на гостите най-евтино. Бяха много млади, много влюбени и така се забавляваха, че аз дори не приемах, че съм на работа.... Каниха ни на хора, смееха се...Никакви проблеми, просто едни страхотни 5 часа. Докато най-скъпата, която сме правили - за 120 човека беше ужас - накрая младоженецът почти се сби с шефа ми, защото сме му били надписали сметката... Най-странното е, че дори искаше да му издадем сметката с две фактури и да представи разходите във фирмата си като "представителни" или нещо такова... Имахме сватба на хора, надвишили 50-те, на кято се разплаках два пъти от щастие - бяха общо 20 човека а купонясваха като за 200... Винаги съм искала моята да е семпла и да не е претруфена както повечето... Искам да присъстват само родителите и всички останали да са приятели, колеги. И без това мразя големите родови събирания - радвам се, че на бала ми останах в ресторанта с роднините ми само около час и половина... Всъщност цената няма никакво значение - пих подписала и по бяла тениска, все пак човекът до мен е най-безценното...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пет юни 15, 2007 12:55

Tea написа:накрая младоженецът почти се сби с шефа ми, защото сме му били надписали сметката... Най-странното е, че дори искаше да му издадем сметката с две фактури и да представи разходите във фирмата си като "представителни" или нещо такова...
Това е истината! Дори и чрез сватбата си да спестяваме от данъци! Сигурно и от там нататък семейният му живот ще представлява пестене от данъци...

Аз лично никога не съм си представяла моята сватба, вероятно защото не искам такава. Против брака съм като институция. Не копнея да се видя в бяла рокля. По едно време правех планове за сватба, чак и аз още не мога да повярвам как беше успял да ме промени човека, за който щях да се женя... Но се радвам, че все пак успях да устоя и не допуснах да направя тази грешка.
След този случай съм още по-убедена, че бракът като институция само съсипва щастието. Не, благодаря!
Последна промяна от arlina на вт юни 19, 2007 0:02, променено общо 1 път.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон юни 18, 2007 9:00

arlina за това може да се поспори. Не знам защо толкова много хора гледат по този начин на нещата. винаги съм била доста по-консервативна от връстниците ми, но бракът трябва да го има...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон юни 18, 2007 16:15

Брак е имало още при първите хора
брачни церемонии имат и лебедите

брачни церемонии няма при псетата, свинете, лешоядите и при някой хомо-сапиенси
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » пон юни 18, 2007 19:43

Моята сватба беше традиционна - с големите тълпи роднини. За мен нямаше значение тогава каква е сватбата. Свекър ми каза такава - оставихме го да я направи такава. Аз просто купонясвах. Но сега, след толкова години, като гледам касетата, виждам хора, които вече ги няма, които искам да запомня и се радвам, че те са били с мен в най-щастливия ми ден. Имам много спомени от последвалия семеен живот, но споменът за сватбата винаги ме разплаква - преди от радост, сега от болка... Едва сега след години разбирам, че сватбата ми е трябвало да бъде точно такава.

Потребителски аватар
Voodoo
Търсещ
Регистриран: нед юни 24, 2007 15:15
Контакти:

Мнение от Voodoo » пон юни 25, 2007 8:40

Може да бъде много ефектна и без да направена с много пари...

йорданка савова
Новак
Регистриран: вт юли 24, 2007 17:26

Мнение от йорданка савова » чет юли 26, 2007 21:16

Сватбите са красви само когато има любов и тя струи от младоженците! Верно е че рядко се среща и затова не харесваме тази церемония ! ОБИЧАЙТЕ СЕ в това е истината ! ! !
обчам да разговарям

Потребителски аватар
tochica
Търсещ
Регистриран: съб сеп 15, 2007 15:17
Контакти:

Мнение от tochica » пон сеп 17, 2007 14:42

да! най-скъпата, и най-важното - скъп мъж :D
CoMmOn fEaT. Lily AllEn - DRivIN’ Me wilD

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон сеп 17, 2007 17:44

Надявам се да правиш тънката разлика между скъп мъж и мъж с много натрупани пари.
Ти няма да имаш скъп мъж, поради няколко много прости причини.
Скъпите мъже не си избират ефтини жени.
Можеш да напишеш например скъпа сватба и богат мъж.
Така ще е по-правилно.
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Отговори