За него

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » чет ное 24, 2005 21:54

Когато две души,които дълго са се търсили в тълпата,най-сетне се намерят,когато видят,че си допадат,че са в хармония и съвместими,с една дума че са сродни души,тогава между тях за винаги се установява единение-толкова пламенно и чисто,колкото са и те самите,единение,което започва на земятаи трае за винаги в отвъдното.Това единение е любовта,истинската любов,която в действитвлност малцина са способни да си представят,онази любов,която става религия и обожествява обичания човек,чийто живот се подхранва от предаността и страстта и за която най-големите жертви са най-сладка наслада.

/Виктор Юго/
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 13:51

Willow написа:Когато две души,които дълго са се търсили в тълпата,най-сетне се намерят,когато видят,че си допадат,че са в хармония и съвместими,с една дума че са сродни души,тогава между тях за винаги се установява единение-толкова пламенно и чисто,колкото са и те самите,единение,което започва на земятаи трае за винаги в отвъдното.Това единение е любовта,истинската любов,която в действитвлност малцина са способни да си представят,онази любов,която става религия и обожествява обичания човек,чийто живот се подхранва от предаността и страстта и за която най-големите жертви са най-сладка наслада.

/Виктор Юго/

ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Изображение

УАУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
не знаех, че някой друг може да опише какмо чувствам :D (е, това е само 1/1000000000000000000000000000000000000000....) от това, което изпитвам де. ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Уилоу, приятелко, наистина ти благодаря, че си се постарала да го намериш и напишеш тук във форума. целувки

Изображение
ИзображениеИзображение
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет ное 25, 2005 22:12

но но но!!! these chemical hearts!!! :)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 23:51

test написа:но но но!!! these chemical hearts!!! :)

няма но
:D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 17:37

Black^Dead^Empty^soul написа:
Willow написа:Когато две души,които дълго са се търсили в тълпата,най-сетне се намерят,когато видят,че си допадат,че са в хармония и съвместими,с една дума че са сродни души,тогава между тях за винаги се установява единение-толкова пламенно и чисто,колкото са и те самите,единение,което започва на земятаи трае за винаги в отвъдното.Това единение е любовта,истинската любов,която в действитвлност малцина са способни да си представят,онази любов,която става религия и обожествява обичания човек,чийто живот се подхранва от предаността и страстта и за която най-големите жертви са най-сладка наслада.

/Виктор Юго/

ИзображениеИзображение
Изображение

не знаех, че някой друг може да опише какмо чувствам :D (е, това е само 1/1000000000000000000000000000000000000000....) от това, което изпитвам де. ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Уилоу, приятелко, наистина ти благодаря, че си се постарала да го намериш и напишеш тук във форума. целувки

Изображение
ИзображениеИзображение

За теб винаги :D
Не ми костваше усилия...Радвам се че мога да бъда полезна...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 3:33

Willow написа:
Black^Dead^Empty^soul написа:

/Виктор Юго/

ИзображениеИзображение
Изображение

Изображение
ИзображениеИзображение

За теб винаги :D
Не ми костваше усилия...Радвам се че мога да бъда полезна...

да, наистина ме зарадва!!! много! мерси, миличка! ти си страхотна! :D ама да не се надуеш :D
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт ное 29, 2005 2:25

Мерси,мерси и пак мерси...знаеш ли че ти си човека който ми прави най-много комплименти и на чиито комплименти най-се радвам :D А щом толкова харесваш мислите за любовта ще ти пратя още на лс :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт ное 29, 2005 2:27

Willow написа:Мерси,мерси и пак мерси...знаеш ли че ти си човека който ми прави най-много комплименти и на чиито комплименти най-се радвам :D А щом толкова харесваш мислите за любовта ще ти пратя още на лс :D

Страхотно! мерси! но можеш и тук да ги споделиш. мисля, че не съм единствената, която ги чете и харесва :D
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет дек 29, 2005 11:17

Black^Dead^Empty^soul какво промени теб като характер любовта ти с този човек?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб дек 31, 2005 13:42

Vassil написа:Black^Dead^Empty^soul какво промени теб като характер любовта ти с този човек?

Мога да кажа, че любовта ми с този човек ми даде и все още ми дава много, да не кажа всичко! Любовта му е живот, с който ме дарява всеки ден. Мисля, че когато съм с него ставам по-добра (просто е заразно ;]) , той ми помага по различни начини, както и ме учи как сама да си помагам, за което съм му много благодарна. Не желая да споделям още, защото е твърде лично натам, но за заключение ще кажа, че не мога да си представя живота ако не бях го срещнала!!!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Обичам

Мнение от Gab4o » пет мар 17, 2006 21:53

Обичам..обичам силно..обичам истински..обичам от душа..обичам.. :smt056
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

любимо мое същество

Мнение от Gab4o » съб юли 15, 2006 12:41

Обичам те завинаги!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » пон сеп 25, 2006 13:35

А ТАКА!!! ОБИЧАЙ КАКТО ТИ СИ ЗНАЕШ!!!! Бих посветила обаче един израз на тази любов "ЗА НЕГО": "Истинската любов е като вярата в призраци: Всички говорят за тях, но малцина са ги виждали. Любимия ми Ларошфуко. Ето и още нещо от него: "Ако има чиста любов, любов без примеси на други страсти, тя е онази, която се крие дълбоко в сърцето ни, неподозирана и за самите нас". Още по-любим ми е Сократ, от който обаче нямам много мисли, но успях да прочета някои негови които сте написали на друго място. Все пак когато Тя се появи, човек просто обича, влюбва се. Това е "божествена болест", която притежава чувства, а от това чувство човек става повече човек, и надхвърля обичайния си хоризонт. Всъщност: ОБИЧАЙТЕ!!! ТАКА СТАВАМЕ ПО-ДОБРИ. :D
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон окт 02, 2006 10:21

simona написа:А ТАКА!!! ОБИЧАЙ КАКТО ТИ СИ ЗНАЕШ!!!! Бих посветила обаче един израз на тази любов "ЗА НЕГО": "Истинската любов е като вярата в призраци: Всички говорят за тях, но малцина са ги виждали. Любимия ми Ларошфуко. Ето и още нещо от него: "Ако има чиста любов, любов без примеси на други страсти, тя е онази, която се крие дълбоко в сърцето ни, неподозирана и за самите нас". Още по-любим ми е Сократ, от който обаче нямам много мисли, но успях да прочета някои негови които сте написали на друго място. Все пак когато Тя се появи, човек просто обича, влюбва се. Това е "божествена болест", която притежава чувства, а от това чувство човек става повече човек, и надхвърля обичайния си хоризонт. Всъщност: ОБИЧАЙТЕ!!! ТАКА СТАВАМЕ ПО-ДОБРИ. :D

колкото до любовта - никой човек, никой философ на този свят не може да изрази и една частичка от любовта - с никакви средства. Който се опита да я дефинира или да изкаже умна мисъл - просто се хаби. Това е от нещата, които трябва да се усетят.
аз не обичам за да стана по-добра. Аз просто обичам - безусловно и дълбоко.
така че симона остави ги тия философи, всеки може да измисли островата мисъл, но няма смисъл. и ти си била влюбена, знаеш, че няма думи, които да опшат любовта.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
simona
Яко в играта
Регистриран: чет сеп 21, 2006 15:45

Мнение от simona » пон окт 02, 2006 19:53

Така е. Но напоследък си мисля, че в една любов трябва да има и грам разум. Поне грам. Колкото и да е сляпа, поне едното око трябва да бъде отворено, за да не останеш после излъган. Иначе съм била, и съм си патила, и то много. Разочарование ме гази откъдето и да погледнеш. Важното е, че всичко е в миналото. И да ти кажа, не искам да си спомням някои работи. Опитвам се да ги анулирам, макар да знам, че не е възможно. Всичко което е било то е в нас и ще бъде вечно с нас. Но е НЕразумно, човек да живее с миналото, а ТРЯБВА да върви напред ВЪПРЕКИ ВСИЧКО.
=====
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. - Сократ

Отговори