Любовна магия...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср окт 11, 2006 5:15

Истинската любов нито идва нито си ходи тя си е в човек още преди да се роди дори.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » вт окт 24, 2006 22:08

Vassil написа:Истинската любов нито идва нито си ходи тя си е в човек още преди да се роди дори.

Да но има хора които казват че са среща ли истинската любов на няколко пъти, дори аз обичам две момичета и нещата са инстински 8)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет окт 26, 2006 13:33

dream_live написа:
Vassil написа:Истинската любов нито идва нито си ходи тя си е в човек още преди да се роди дори.

Да но има хора които казват че са среща ли истинската любов на няколко пъти, дори аз обичам две момичета и нещата са инстински 8)

Според мен не е възможно истинската любов да си я делкаме по различни хора. Може да си обичал някой по някакъв начин, но да казваш, че при всички е било истинско и всяка от тях е била жената (или мъжа) просто е нереално. Истинската любов е само за един човек. И преди и след него не може да се обича друг така.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

Мнение от dream_live » пет окт 27, 2006 19:17

А как да разберем коя е истинската, може цял живот да се залъгваме. Или ако сме я срещнали и после сме я загубили. Никога не може да бъдеш сигурен. :?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб окт 28, 2006 1:48

dream_live написа:А как да разберем коя е истинската, може цял живот да се залъгваме. Или ако сме я срещнали и после сме я загубили. Никога не може да бъдеш сигурен. :?

напротив. това да не е нещо по някакъв списък - аа това пасва, аа онова пасва - бе начи това трябва да е истинската,аа не не може да готви не е тя.. то просто се усеща. няма какво да се обяснява.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

.................

Мнение от dream_live » нед ное 26, 2006 22:20

Добре, пасвате си всичко е много хубаво, след време става нещо и се разделяте. Срещаш друг човек , мислиш че прешното е било истинското но се получава така че с този човек ти е по-добре. Как можеш да бъдеш сигурен.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон ное 27, 2006 12:34

може. :smt055
Изображение
Изображение

bambinka
Мярвал се
Регистриран: нед май 21, 2006 13:58

Мнение от bambinka » ср юни 13, 2007 21:20

абе относно това дали може да обичаш 2 пъти-ами може както се пее в една песен"колко много двоиници на любовта,колко много нощи пълни с празнота..."..та искам да кажа,че обичаш някого а той те предава ...не мисля,че е редно след това да мислиш цял живот за него при положение,че е направил такова нещо... :roll:

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет юни 14, 2007 8:43

Аз вярвам сляпо в предопределеността и съдбата, и тръгвайки от тази гледна точка винаги съм смятала, че голямата, единствена любов съществува. Глупавото е, че винаги в началото си мисля "Тя е! Това е! Да!" , но... после идва само разочарованието. Моля се този път да съм уцелила, моля се този път да няма разочарования... И както сме почнали с текстовете напесни, ще припомня и хубавия текст на "Ironic" - "Да се срещнеш с мъжа на живота си, а след това да се срещнеш и с красивата му съпруга"....
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » чет юни 14, 2007 11:04

Хора, човек МОЖЕ два пъти в живота си да обича истински! Любовта е дар божи. Е как ще я наричаме любовта е все едно, но в моя живот има двама мъже - ГОЛЯМАТА ми любов и ИСТИСКАТА ми любов. Трябва да ви кажа, че вътре в сърцето си за мен е неопределимо коя от тези любови е по-истинска и по-силна. Нарекох ги с различни имена, просто защото ... за да ги разгранича, защото са толкова еднакво силни и в същото време са толкова различни... появили са се в моя живот по различно време, при различни обстоятелства, имат за живота ми абсолютно различно значение, но все пак са Любов... И все пак и двете живеят в този момент в сърцето ми, и двете чувства ми дават и отнемат много...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет юни 14, 2007 11:20

явно ти така го чувстваш, аз лично не смятам, че е така. Както съм казвала много пъти истинската любов е само веднъж и само една. Всичко друго е ПОД това.
Изображение
Изображение

kkk
Знаещ
Регистриран: чет яну 11, 2007 13:50

Мнение от kkk » чет юни 14, 2007 11:26

Gab4o,честно да си кажа до преди една година и аз мислех като теб... че любовта е единствена...Но животът ни поднася изненади без да го питаме :)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет юни 14, 2007 11:30

кой кога какво е мислил няма значение. истината е една. Според мен се заблуждаваш. Но е безсмислено да водим този спор, защото не е отправено към теб това мнение, нито твоето към мен. просто мислим различно по този въпрос, така че предлагам да прекратим преди да е станал спор - ти изрази своето виждане, аз моето.
Изображение
Изображение

savitarela
Тишина
Регистриран: пет юни 19, 2009 15:03

Re: Любовна магия...

Мнение от savitarela » пет юни 19, 2009 15:16

bambinka написа:Здравеите!6те ви разкажа накратко историята си-на 17 год.съм и досега 2пъти съм срещала истинската любов,но за съжаление несподелена,което беше много болезнено.Сега мисля,4е съм на път отново да я срещна,но засега изглежда ,4е ще е както преди.Затова Ви моля ако някои знае лесна за изпълнение и ефективна магия за любов нека ми пише.Знам 4е магията не е детска работа и не се захващам с нея на шега!Благодаря ви предварително!
Здравей,
Ето една скандинавска рецепта за любов. Не казвам магия, защото това си е просто хубава рецепта. Дали си струва да го правиш избираш ти, но трябва да ти кажа, че наистина повече сълзи са проляти за сбъднати отколкото за несбъднати мечти. Късмет...
1. Взимаш снимка на любимия човек - размерът и качеството нямат значение, важното е да е сам, без други хора на нея.
2. Най-трудната стъпка. С капчица от собствената си кръв на гърба на снимката написваш "Нека любовта ти към мен никога не угасва". Аз лично прободох с дезинфектирана карфица върха на пръста си.
3. Обвиваш плътно /без да завързваш с нищо обаче/ снимката с парче еленова кожа или собилалин и я поставяш в близост до дома където живее любимият ти човек - например се заравя под дърво, подпъхва се в зид или каменна стена, под плоча или керемида и др. Важното е да не се вижда и да не стои на открито. Това е всичко от мен, още веднъж успех.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: Любовна магия...

Мнение от Gab4o » пет юни 19, 2009 23:51

savitarela написа:
bambinka написа:Здравеите!6те ви разкажа накратко историята си-на 17 год.съм и досега 2пъти съм срещала истинската любов,но за съжаление несподелена,което беше много болезнено.Сега мисля,4е съм на път отново да я срещна,но засега изглежда ,4е ще е както преди.Затова Ви моля ако някои знае лесна за изпълнение и ефективна магия за любов нека ми пише.Знам 4е магията не е детска работа и не се захващам с нея на шега!Благодаря ви предварително!
Здравей,
Ето една скандинавска рецепта за любов. Не казвам магия, защото това си е просто хубава рецепта. Дали си струва да го правиш избираш ти, но трябва да ти кажа, че наистина повече сълзи са проляти за сбъднати отколкото за несбъднати мечти. Късмет...
1. Взимаш снимка на любимия човек - размерът и качеството нямат значение, важното е да е сам, без други хора на нея.
2. Най-трудната стъпка. С капчица от собствената си кръв на гърба на снимката написваш "Нека любовта ти към мен никога не угасва". Аз лично прободох с дезинфектирана карфица върха на пръста си.
3. Обвиваш плътно /без да завързваш с нищо обаче/ снимката с парче еленова кожа или собилалин и я поставяш в близост до дома където живее любимият ти човек - например се заравя под дърво, подпъхва се в зид или каменна стена, под плоча или керемида и др. Важното е да не се вижда и да не стои на открито. Това е всичко от мен, още веднъж успех.
Здравей savitarela, не мислиш ли, че подобни съвети не са удачни? Поне не и тук...има си специални форуми за окултизми и т.н. Иначе заповядай и пиши по всички теми :wink:
Изображение
Изображение

Отговори