Наранявали ли сте ?

Отговори
BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Наранявали ли сте ?

Мнение от BPAHA » съб май 20, 2006 3:39

Искам тук да попитам всички **тки тъпи к**ки *р**пии... следното:

Наранявали ли сте?

Сега искам всяка тъпа п*тка ш**ана в устата к**ка мастия да се изреди да напише следното: Не! аз съм светица!

После искам да видя как бяла блестяща ярка божествена светлина се спуска над р**пиите и те стават ангели и политат в безпределната детски чиста любов

Редактирано от Vassil без цветущ език моля
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб май 20, 2006 15:52

Който е безгрешен да хвърли камък пръв!
Аз лично не се засягам по никакъв начин от поста ти, въпреки че съм жена. И това е защото не спадам в категорията уруспии и т.н..имам много недостатъци, но да наранявам - никога не го правя, поне не умишлено. Старая се хората около мен да са добре и да ги радвам. В миналото съм наранявала, когато с мен са постъпвали така. Но това беше за кратко и си дадох сметка (по-скоро един човек ми помогна да прозра) , че не аз съм тази, която ще съди..
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

........................

Мнение от dream_live » вт юни 06, 2006 17:19

Наранявал съм много хора, но чак след като ми се случи и на мен разбрах за какво става въпрос. Видях всички страни на болката и си дадох сметка какво съм причинил на тези хора.

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » ср юни 07, 2006 12:15

Интрересното е ,че когато нараня някой винаги имам чувство че наранявам много и себе си(щях да кажа повече но тук няма как да давам такива сравнения)...

Кога най-много ви заболя когато наранихте някой?
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: Наранявали ли сте ?

Мнение от Gab4o » вт авг 22, 2006 10:53

BPAHA написа:Искам тук да попитам всички **тки тъпи к**ки *р**пии... следното:

Наранявали ли сте?

Сега искам всяка тъпа п*тка ш**ана в устата к**ка мастия да се изреди да напише следното: Не! аз съм светица!

После искам да видя как бяла блестяща ярка божествена светлина се спуска над р**пиите и те стават ангели и политат в безпределната детски чиста любов

Редактирано от Vassil без цветущ език моля

ВРАНА, а какво мислиш за прошката?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » вт авг 22, 2006 15:30

След тези думи който е използвал си мисля че прошката е доста далечно понятие за него :smt074

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон окт 02, 2006 10:14

dream_live написа:След тези думи който е използвал си мисля че прошката е доста далечно понятие за него :smt074

може да е използвал думи, но това не означава, че други качества, освен тези които е изразил чрез мнението си, му липсват. аз пък от наблюдения смятам, че ВРАНА е много точен човек и мисля, че темата му е не толкова друго, колкото провокация. Хубаво е да има такива теми. защото замисли се, независимо с какви думи ще го каже той визира жените, които нараняват, изневеряват и т.н. А това не е ли все по-широко разпространено. Да-жена съм, но това не означава, че не виждам какво става в света около мен.Повечето хора са само за бройката, секса и това е.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » чет фев 01, 2007 2:20

Да, наранявала съм. И мен са ме наранявали. Когато настъпи краят на една връзка, неминуемо поне едната страна ще бъде наранена. Наистина, тук идва мястото на прошката. Дали тази наранена страна ще може да прости. И дали след това могат да бъдат приятели. На мен ми се е случвало - и да простя, и да ми простят.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт май 08, 2007 9:48

Зная, че темата е стара, но може би не е лошо да се пораздвижи. Всички сме наранявали. Нараняваме всекидневно - повече или по-малко. Невинаги обаче обектът, който сме наранили, го показва. Колко знаем? А за колко много не знаем? Колкото до мен, осъзнавам до някаква степен грешките си, но за съжаление времето не се връща назад. А и дори да се връщаше, не мисля, че бих постъпила по друг начин. Най-тъжното е, че във всички случаи съм наранявала хора, които наистина обичам и ценя. Тъжно... Колкото до прошката, няма нещо, което да не може да бъде простено. Хора сме. Не можем, а и не трябва да сме безгрешни.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » ср май 09, 2007 8:30

arlina

Да, наранявала съм. И мен са ме наранявали. Когато настъпи краят на една връзка, неминуемо поне едната страна ще бъде наранена. Наистина, тук идва мястото на прошката. Дали тази наранена страна ще може да прости. И дали след това могат да бъдат приятели. На мен ми се е случвало - и да простя, и да ми простят.
Аз мисля, че може да са си простили и пак да не са приятели. Дори не откривам връзка.
Tea

Зная, че темата е стара, но може би не е лошо да се пораздвижи. Всички сме наранявали. Нараняваме всекидневно - повече или по-малко. Невинаги обаче обектът, който сме наранили, го показва. Колко знаем? А за колко много не знаем? Колкото до мен, осъзнавам до някаква степен грешките си, но за съжаление времето не се връща назад. А и дори да се връщаше, не мисля, че бих постъпила по друг начин. Най-тъжното е, че във всички случаи съм наранявала хора, които наистина обичам и ценя. Тъжно... Колкото до прошката, няма нещо, което да не може да бъде простено. Хора сме. Не можем, а и не трябва да сме безгрешни.
О има има. Неща които не бива да бъдат прощавани и те не са едно две защото често хората продължават да си ги правят. Не да се показваме като "добрите хора" видиш ли аз прощавам. Как може да се прости системно насилие, потъпкване на личността например? Ще пусна нова тема в този дух.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » ср май 09, 2007 9:06

Далеч не става въпрос за такова позьорско (ако могатака да се изразя) прощаване. Прав си за примерите, но все пак си чувал онази красива сентенция - Човешко е да се греши, божествено - да се прощава. Давай с новата тема, обещавам да се включа:)
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » ср май 09, 2007 11:15

.
Последна промяна от BPAHA на чет май 31, 2007 18:26, променено общо 1 път.
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » ср май 09, 2007 17:22

ВРАНА мога ли да знам към коя категория спарам? К**ва или Р**пия?

Отговори