Името ви

Искате нещо да изкрещите пред света или просто да напишете...Може да го направите и тук
angel_girll
Тишина
Регистриран: нед ное 11, 2007 10:50

Мнение от angel_girll » нед ное 11, 2007 10:52

Аз се казвам Ралица, не бих казла че се кефя кой знае колко на името си, но съм си свикнала с него.. вече толкова години и не бих го сменила. Кръстена съм на двете си баби Радка и Рада. И имам имен ден на цветница :)
Любовта може да ни докосне веднъж и продължава през целия живота. И никога няма да ни напусне докато не си отидем!

Потребителски аватар
anahata
Намиращ
Регистриран: пон май 14, 2007 15:29

Мнение от anahata » пет ное 16, 2007 13:31

Моята баба е кръстница на името ми. Носила съм само един ден нейното име Петра /камък/. Тъй като е имала много тежък живот, е решила да замени името, защото е вярвала, че то в някаква степен определя човешката съдба. Затова са ме записали Лиляна, от люляк. Име на цвете: да е красив и щастлив животът ми. По ирония на съдбата обаче не бях пощадена от изпитания. Години се грижа за тежко болния си син и мисля, че това е най-големият и важен урок в живота ми.
За баща ми бях Лиляна, а за приятелите си съм Лили.

Потребителски аватар
Marsianche
Новак
Регистриран: ср окт 10, 2007 20:52

Мнение от Marsianche » вт ное 20, 2007 14:08

Габриела -Божия крепост...нещо такова май беше :)

Потребителски аватар
Marsianche
Новак
Регистриран: ср окт 10, 2007 20:52

Мнение от Marsianche » ср ное 21, 2007 10:34

Емиии нормално е да съм го чула в друг вариант но,така или иначе има връзка с Бога.Много си ни е хубаво името тъй че все тая :wink:

*MORA*
Мярвал се
Регистриран: съб май 10, 2008 13:43

зна4и моето име е Габриела

Мнение от *MORA* » ср май 14, 2008 23:38

крастена сам на дядо ми Гавраил, парвона4ално е трябвало да се казвам Гавриела,но маика мии не харесала това 4е идва от "гавра". Като на4ало харесвам името си, но като се представям винаги казвам Габи не за друго, а за6тото Габрела ми зву4и надменно,а аз не сам такава. Ина4е ми викат Габс,Габи,Габон4о,Габ4о и Габу4кин, това е др не се се6там

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: зна4и моето име е Габриела

Мнение от Gab4o » чет май 15, 2008 6:59

*MORA* написа:крастена сам на дядо ми Гавраил, парвона4ално е трябвало да се казвам Гавриела,но маика мии не харесала това 4е идва от "гавра". Като на4ало харесвам името си, но като се представям винаги казвам Габи не за друго, а за6тото Габрела ми зву4и надменно,а аз не сам такава. Ина4е ми викат Габс,Габи,Габон4о,Габ4о и Габу4кин, това е др не се се6там

Е, на мен ми викаха като малка Габчо-доматчо и такива, хехе
сега предимно Габи, а най-близките ми хора - Габчо
не мисля, че името ни звучи надменно, адашке. А и тълкувано по много начини, на много езици, Габриела значи все велики и величествени неща.
:wink:
:D :D :D :smt111 :smt059

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет май 15, 2008 7:10

много Габриели станахме във форума :D :twisted: а уж е по-рядко срещано..няма лошо! Лош човек с това име няма! :D

Потребителски аватар
чочосан
Мярвал се
Регистриран: съб май 24, 2008 12:20

Мнение от чочосан » съб май 24, 2008 12:47

Току що се регистрирах в саита и попаднах на този форум.Искам да кажа на всички Габриели,че това е име на ангел приближен до Бога.Аз самата се казвам Теодора.Името е гръцко и в превод означава Божи дар.И още нещо-името не си го избираме сами,но можем да го направим да звучи достоино
животът е песен,стига да можеш да пееш

Потребителски аватар
Chaoscore
Търсещ
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:15
Контакти:

Мнение от Chaoscore » вт апр 07, 2009 0:36

Казвам се Цветан - кръстен на дядо ми с който имаме много общо - от влеченията към музиката и каквото и да е изкуство, до манията към високите скорости и всякакви подобни самоубииствени дейности. Не си харесвам името от една страна, от друга не мога да кажа и че го мразя. За мен имената са нещо незначително и маловажно.
We all feed on tragedy, It's like blood to a vampire...

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб апр 11, 2009 1:25

Галина - на някой езици е равнозначно на "галя", на други "кокошка", на трети някаква лоша дума, но за мен си е моята идентичност.
А галка на руски е "врана" :D
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Отговори