КОРУПЦИЯ

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Потребителски аватар
amber
Намиращ
Регистриран: нед сеп 03, 2006 20:44
Контакти:

Мнение от amber » вт сеп 12, 2006 0:46

Ами системата е направена от политиците ако не знаеш :) а понеже имаш претенции за първенство ти си тоя който трябва да разясни какво разбира под " изкуствена" и дано на времето да си слушал кака си как трябва .:) :lol:

Потребителски аватар
youkai
Новак
Регистриран: пон сеп 11, 2006 22:39

Мнение от youkai » вт сеп 12, 2006 0:46

и държа да подчертая че няма нищо лошо в тона ми !!
амбър- уважавам те защото си единствения човек в форума на който чета мненията и ми харесват наистина си доста интелигентна

П.С.
извинявам се за оффтопика ама е наложително админ
"Сърце ми в полето душа по земята
де че ми бегаш я съм съдбата
Умо ми у пришка език във юмрука
мама ти мръсна ела ми тука!"

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » вт сеп 12, 2006 0:51

благодаря за извинението човек трябва да бъде корктен и мненията трябва да се зачитат :D

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон окт 02, 2006 20:37

чудя се защо сложих темата в `политика`, тъй като корупцията е навсякъде - във всички сфери. вие сблъсквали ли сте се пряко с нея?
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » пет окт 06, 2006 2:15

наскоро чух една реплика от сорта че корупцията било висша форма на манипулация, което доста ме разсмя. :lol: Ставаше дума за купени дипломи и места в университетите. Може би ако повечето хора разберат че нещо такова когато бъде купено то не ти служи и корупцията ще се намали ама това е все искаме по лесния начин а после сами си патиме. Много се преплитат нещата дали политиците са виновни или пък хората с тяхното елементарно мислене или недобросъвестността на служителите, а според мен всеки по малко. Лошият стандарт на живот налага корупцията като спасение. Много ясно че като взимаш 300 лева заплата няма да откажеш на някое рушветче, ама пък като се замислиш да даваш диплома например за лекар не знам аз трудно бих спала после :lol:
Съдбата обича смелите.

Отговори