КОРУПЦИЯ

Когато има нерегламентирани боклуци или мнения трябва да се почиства-няма как...
Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

КОРУПЦИЯ

Мнение от Gab4o » нед апр 09, 2006 18:49

Здравейте ФоРуМцИ,
ще питам директно, тъй като сме българи и си знаем политиците..
според вас има ли поне един политик, който да не е корумпиран и наистина да преследва цели, свързани с благото на народа? Някой, който наистина да се интересува от нас? Някой, който да не мушка и лапа парици за себе си?
...

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон апр 10, 2006 14:16

Ами има партии и формации дето не лапат уж. Защото вече са си изпрали парите или са лапали преди повече или защото са наистина светни хора /уж/.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон юли 03, 2006 16:20

Vassil написа:Ами има партии и формации дето не лапат уж. Защото вече са си изпрали парите или са лапали преди повече или защото са наистина светни хора /уж/.
Е да, в нашата политика всичко е `уж` :smt130
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

...............................

Мнение от dream_live » пон юли 03, 2006 18:06

Има - Надежда Михайлова!!!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: ...............................

Мнение от Gab4o » пет юли 07, 2006 17:39

dream_live написа:Има - Надежда Михайлова!!!

да ти кажа и на мен тя ми вдъхва някакво доверие, а и с действията си е показала, че е точен човек. Също така доверие ми вдъхва Соломон Паси.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Регистриран: нед сеп 03, 2006 20:44
Контакти:

Мнение от amber » нед сеп 03, 2006 20:58

:shock: няма политик нито в България нито другаде който би могъл да вдахва доверия :!: а това за Соломон Паси е голяма заблуда ;)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед сеп 03, 2006 21:30

amber написа::shock: няма политик нито в България нито другаде който би могъл да вдахва доверия :!: а това за Соломон Паси е голяма заблуда ;)
обоснови се относно г-н Паси, за да можем да дискутираме, понеже само така казано...
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » пон сеп 04, 2006 11:12

Най малкото е че е член на кабинет който не успя да направи нищо а просто продалжи процеси които бяха неизбежни и бяха започнати преди идването му на власт. Няколко фалшиви сълзи не би трябвало да ни карат да се доверяваме на хора които дори нямат място в управлението на нашата даржава. Мисля че на всички е пределно ясно че влизането ни в нато абслитно не зависеше оттова кой ще бъде министър на ваншните работи по това време. Не виждам с какво Соломон Паси се отличава от останалите политици в България. По същата логика има много такива като него и ние трябва да сме напално доволни от управлението си. По добре вие кажете с какво буди доверие господин Паси у вас. :)

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

Мнение от dream_live » пон сеп 04, 2006 16:52

Соломон Паси не направи нищо за външната ни политика докато беше на власт, той просто довърши това което бяха постигнали от кабинета на Иван Костов. 8) Това че НДСВ си преписаха заслугите нищо не означава :?

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » пон сеп 04, 2006 22:07

именно :wink:

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет сеп 07, 2006 20:06

amber написа:Най малкото е че е член на кабинет който не успя да направи нищо а просто продалжи процеси които бяха неизбежни и бяха започнати преди идването му на власт. Няколко фалшиви сълзи не би трябвало да ни карат да се доверяваме на хора които дори нямат място в управлението на нашата даржава. Мисля че на всички е пределно ясно че влизането ни в нато абслитно не зависеше оттова кой ще бъде министър на ваншните работи по това време. Не виждам с какво Соломон Паси се отличава от останалите политици в България. По същата логика има много такива като него и ние трябва да сме напално доволни от управлението си. По добре вие кажете с какво буди доверие господин Паси у вас. :)

кой е казал, че е спечелил доверието ми със сълзите, които не сдържа като ни приемаха. много преди това. а и не мислиш ли, че дори и да е продължил започнати действия, това е лесно? че не можеше да си лапне, да си крадне и да разточи нещата. Той работи здраво
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

Мнение от dream_live » чет сеп 07, 2006 20:18

Не мисля че някой от нас действително в какво се изразява работата на политиците и дали те " работят здраво " . Така че не можем да си правим прибързани заключения за тяхната работа :wink:

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » чет сеп 07, 2006 20:46

че е лапал и крал е ясно, а да разточва нещата не е в негов интерес. За пръв път чувам човек който казва за някой политик че е работил здраво. :D Много е забавно с колко лесни номерца могат да бъдат впечатлени хората от политиците. Като например ще си карам трабанта и ще се правя на много заинтересован, ще се разплача та да видят хората какъв националист съм, а пък аз даже не съм и българин. :D

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

Мнение от dream_live » съб сеп 09, 2006 15:23

Може да продължите с разногласията си на лични съобщения :?
А аз ще продължа по темата и ще ви питам : Какво мислите за корупцията в съдебната власт? ще успееме ли да се сравим с нея, защото това е едно от най-важните услови за приемането ни в Европейския съюз :?:

Потребителски аватар
amber
Намиращ
Контакти:

Мнение от amber » съб сеп 09, 2006 15:29

ами то това си зависи изцяло от политиците днес обаче чух че дории да ни приемат 2007 в европейския съюз поне няколко години нямало да признават присъди издадени в България, което донякаде ни ущетява но пък си е справедливо.

Отговори