Да си представим, че...

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!
Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Да си представим, че...

Мнение от Vassil » ср мар 22, 2006 16:52

...сайтът е твой и имаш пълна свобода да променяш всичко... С какво би запозчнал как би се обосновал? :smt024 :smt117

balki
Мярвал се
Регистриран: съб мар 11, 2006 13:48
Контакти:

Мнение от balki » чет мар 23, 2006 19:29

аз пък бих се хвалел с него :)

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пет мар 24, 2006 9:38

Black^Dead^Empty^soul

Ако сайтът е мой бих се гордяла
balki

аз пък бих се хвалел с него Smile
И така ще си стоите на стари лаври? Ако просто се хвалите и се гордеете нещо ще промени ли посещенията като сам фактор?

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пон мар 27, 2006 21:43

Нарочно не писах в тази тема в началото за да си помисля малко...Е,помислих си ама нищо не измислих...много ми харесва всичко,както си е в момента...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед апр 02, 2006 22:31

Знаем имате свое мнение за нещата...Прескочете уваженителните думи .. Развихрете фантазията си :smt122

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » нед апр 16, 2006 17:16

Мммм...може би бих добавила тема в която всеки да разкаже накратко за себе си...Малко глупаво нали? :roll:
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » вт апр 18, 2006 9:19

Black^Dead^Empty^soul написа:
Willow написа:Мммм...може би бих добавила тема в която всеки да разкаже накратко за себе си...Малко глупаво нали? :roll:
ами то вече има такава тема :wink: да определиш себе си с 3 думи или направо да разкажеш :wink:
намира се в `Твоят кръстопът` и се казва `Опишете се с три думи`
Сигурна съм, че знаеш, но просто си заблавила
:wink: :smt023
Тц тц тц :smt018 черна точка за мен...Ми одъртявам и забравям :smt043 хихихи

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пон фев 05, 2007 14:13

Мисля си, че не би било зле и други хора да пращат разни техни творби и те да бъдат публикувани в сайта. Не във форума, а в сайта. Дори може да им бъде изписан псевдонима (името). И аз бих пратила, нищо, че скоро не съм творила.
Това в никакъв случай не значи, че не ми харесва това, което чета в момента в сайта. Напротив! Мога само да се радвам, че на админа не му секва музата, защото е много гадно.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб юни 07, 2008 12:59

Ако ............... не бих махнала блъговете. Не защото ги харесвам, а защото дават възможност за размисъл. Задават въпроси и понякога отговорите които намирам са доста изненадващи. :smt024

Отговори