Би ли дарил пари за сайта?

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!
Отговори

Да
3
50%
Не
2
33%
На мен трябва да ми се дават пари
1
17%

Общо гласове: 6

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт мар 14, 2006 1:16

Ако да-имаш ли условия? Очакваш ли нещо да се направи с тях? Каква сума? Говорим до колкото си прецените сериозно

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт мар 14, 2006 1:19

Бих разбира се. За кроско всичко.
:smt126
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пон мар 20, 2006 17:17

Ами защо не...Само че аз не загрях много сайта да стане платен или просто ей така :smt101
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт мар 21, 2006 5:29

Не просто ей така :smt031

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пон фев 05, 2007 14:20

Хех, много бедно на отговори по тази тема! :smt018 Защо ли се учудвам - когато въпроса ни е неудобен, естествено, че е по-лесно да замълчим. :smt098
Аз ще дам моя отговор еднозначно и категорично - разбира се, че бих дала пари. В крайна сметка сайта е платен и откъде накъде само един човек да финансира този проект, а останалите само да зяпат в несвяст, да правят сума ти трафик месечно и да си правят оглушки! Не мисля, че би ни съборило месечния бюджет отделянето на една малка сума. Ако всички се обединим и го направим, смятам, че ще успеем да осъществим много нови идеи за този сайт!
Сори, хора! Не искам никого да обиждам, просто си казвам мнението.
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон фев 05, 2007 22:25

Дам, много право, според мен също никого не обиждаш, смятам, че това е съвсем нормално ако хоратя ценят сайта и да се изразя малко цинично `if they really give a sh*t` :wink:
надявам се повече хора да отговорят, дори и `не` да е отговорът, пак ще покажете, както каза arlina, че въпросът не е неудобен за вас.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт фев 06, 2007 23:43

И аз все повече се замислям дали има и смисъл да се дава въобще пари въобще за сайта. :)

Отговори