greshno li e da obi4ash 4ovek ot tvoia pol?

greshno li e da obi4ash 4ovek ot tvoia pol

da spored men niama smisyl
3
18%
ne no ne sym opitval
5
29%
ne v liubovta niama nisto zabraneno
9
53%

Общо гласове: 17

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет ное 24, 2005 13:21

интересно ще ми е да чуя как разсъждават членовете на Gemini (не знам дали така се казваше тази българска организация..)
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » чет ное 24, 2005 20:30

Ами за тях сигурно ние сме "обратни"(не харесвам тая думичка много).
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 25, 2005 13:41

Willow написа:Ами за тях сигурно ние сме "обратни"(не харесвам тая думичка много).
ххахах, гледната точка е важна дам.

а може да обсъдим и другите видове сексулна наклонност..
всички..хетеро, метро..каквото се сетите :D леле чудя се какмо би написал kenefcho по въпроса
:D
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Nitram
Тишина
Регистриран: пет ное 25, 2005 14:44
Контакти:

Мнение от Nitram » съб ное 26, 2005 1:20

Признавам си, че не съм чел всички мнения, защото щеше да ми отнеме доста време и съжалявам, ако се повтарям.
принципно съм хомофоб и не ми е приятно много много да гледам дори и по ТВ-то някви (особено мъже) да се мляскат, ама мисля, че на никой не пречат така че нека си живуркат. Soul, не става въпрос за нарушаване на закона, така че според мен не си права. Тези хора нито убиват някой, нито има закон срещу тях. Пък и съм сигурен, че не зависи от тях да си избират кой да обичат и кой не! Леле колко изписах...Аре чао
"Когато надникнеш в бездната, бездната също надниква в теб..."

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » съб ное 26, 2005 17:42

WOW! Колко е изписал!!! :lol: /офф сори по-силно е от мен/
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 3:32

а какво мислите за гей парадите...
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » нед ное 27, 2005 21:40

Ще опитам да преразкажа един виц.
Един работодател решил, че фирмата му от 4-ма трябва да стане на 3-ма защото парите били малко. И той решил да поговори с 3-мата си служители. Единия бил чернокож казал му: Ще те съдя за дискриминация ако ме изгониш.
2. Една стара жена която казала че пак същата причина
3. Един бял мъж замислил се и казал: От мен би излязал един чудесен гей
Та така

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед ное 27, 2005 23:59

е, всичко е комерсиализирано в днешно време, така е за съжаление. малко са читавите неща. но за всеки влак си има пътник, нали така.
Изображение
Изображение

Mimelota
Тишина
Регистриран: чет дек 15, 2005 0:05

Мнение от Mimelota » чет дек 15, 2005 1:54

Кой е казал,че е точно обичта между мъж и жена е правилната.Аз лично съм хетеросексуална,но уважавам много хората,който нямат задръжки и които не се притесняват да изкажат предпочитанията си без да им пука от хорското мнение, тоест хората, които не робуват на предрасъдаци.В крайна сметка кой определя кое е правилното и кое не е.Важното според мен е човек да се освободи от предрасъдаците си и от мнението на обществото и си мисля че тогава и само тогава няма да бъде вече обременен и би бил най-близо до пълното равновесие на духа и тялото.Така че хора от каквито и полове да сте обичайте се защото не красотатата а любовтта ще спаси света.Толкоз от мен.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет дек 15, 2005 16:22

Mimelota написа:Кой е казал,че е точно обичта между мъж и жена е правилната.
ами по всички канони е така..
Изображение
Изображение

Human_Paun4o
Търсещ
Регистриран: нед дек 11, 2005 23:15

Мнение от Human_Paun4o » чет дек 15, 2005 18:49

Между 2 жени не е лошо :]

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб дек 17, 2005 15:11

на мен момиче ми е предлагало `сексуална авантюра`...разбира се отказах и го намирам за ..и аз не знам..странно и ужасно
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет мар 23, 2006 17:44

хубаво е, че разискваме подобни теми, за съжаление или не те са все по-актуални в нашето общество
Изображение
Изображение

WhoAreYouToJudge
Тишина
Регистриран: пон май 23, 2011 9:23

Мнение от WhoAreYouToJudge » пон май 23, 2011 9:43

Аз съм гей , искате да ни убивате ,да ни колите , на клада да горим ... А на идея си нямате колко сме много, най-различни от всички социални слоеве и професионални направления и как обществената норма ни е принудила да живеем скрити като мишки... Това са нормални хора( не както всички си мислят че един хей е нежен и феминизиран ОСЪЗНАЙТЕ СЕ) страхуващи се да не бъдат отхвърлени ПРИНУДЕНИ да се преструват на хетеросексуални ,т.е на ВАС! Това ли е ултимативната цел всички да сме еднакви ? Хората са казали - нещо което не разбираш не може да ти навреди , но вижте вие се страхувате да не се промени общественото мнение , да не действате срещу някой си канон или децата ви да не станат гей, просто защото има такива хора (повярвайте ми ако им е заложено да са такива , то ще станат дори и при отсъствието на дори 1 такъв индивид) Аз съм християнин , знам че в религията хомосексуалността е описана като грях -като нещо неправилно , но Господ грешки не прави , той обича всички хора и за всеки има място под слънцето ! С този пост не целя нищо освен дори за секунда да се замислите през какво трябва да мине такъв човек, за да изживее живота си в спокойствие - трябва да се крие! Дерзайте щастливи нормални хорица и благодарете на същия този Господ , че не ви се налага да се сблъсквате с нашите проблеми!
Отгледан в нормално семейство със страхотно детство ...дали това е показател за това кой обичам?!?!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re:

Мнение от Gab4o » пон ное 12, 2012 3:33

WhoAreYouToJudge написа:Аз съм гей , искате да ни убивате ,да ни колите , на клада да горим ... А на идея си нямате колко сме много, най-различни от всички социални слоеве и професионални направления и как обществената норма ни е принудила да живеем скрити като мишки... Това са нормални хора( не както всички си мислят че един хей е нежен и феминизиран ОСЪЗНАЙТЕ СЕ) страхуващи се да не бъдат отхвърлени ПРИНУДЕНИ да се преструват на хетеросексуални ,т.е на ВАС! Това ли е ултимативната цел всички да сме еднакви ? Хората са казали - нещо което не разбираш не може да ти навреди , но вижте вие се страхувате да не се промени общественото мнение , да не действате срещу някой си канон или децата ви да не станат гей, просто защото има такива хора (повярвайте ми ако им е заложено да са такива , то ще станат дори и при отсъствието на дори 1 такъв индивид) Аз съм християнин , знам че в религията хомосексуалността е описана като грях -като нещо неправилно , но Господ грешки не прави , той обича всички хора и за всеки има място под слънцето ! С този пост не целя нищо освен дори за секунда да се замислите през какво трябва да мине такъв човек, за да изживее живота си в спокойствие - трябва да се крие! Дерзайте щастливи нормални хорица и благодарете на същия този Господ , че не ви се налага да се сблъсквате с нашите проблеми!
Аз пък смятам, че изобщо не живеете скрити като мишки, а напротив - парадирате с вашата сексуалност и ни я навирате в носа...борите се за измислени права...съжалявам, аз не възприемам вашата ориентация и смятам, че тя е болест, която трябва да се осъзнае и лекува. Живеем в извратен свят, където се правят гей паради и на все повече места е разрешен бракът между еднополови. Да не говорим и за осиновяването на деца от такива хора или дори износването от сурогатни майки, което дори не ми се започва като тема защо е толкова безумно. Нека не започвам и темата относно това, че за много хора е изгодно да се `произвеждат` хомосексуални хора чрез внушение от медии и не само. Мога да оборя емоционалния ти пост в поне 80-100 страници. Това не означава, че си лош човек, но вместо да се възмущаваш, помисли как можеш да изкараш тази болест от мозъка си и да заживееш нормално и принципно, да си направиш хубаво семейство със съпруга и деца. Един красив и достоен живот, за разлика от този на участващите в гей паради.
Изображение
Изображение

Отговори