Какво мислите за унисекс идеята?

Отговори
Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Какво мислите за унисекс идеята?

Мнение от Vassil » пет фев 03, 2006 21:35

Дали трябва да следваш вътрешните инпулси на твоят пол или не трябва да ги показваш прикрити под друго?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср мар 08, 2006 16:10

Относно крайностите като това да си сменяш пола чрез оперативна намеса :smt017 :smt018 - това е крайно извратено, против всички видове канони създадени някога..просто отвратително, а такива хора са меко казано психично болни. Абе Господ те е създал жена - ще бъдеш жена, създал те е мъж - ще бъдеш мъж.. разбирам в мозъка си, в представите си да се възприемаш повече като другия пол..донякъде го приемам, но да тръгнеш да го правиш физически :shock: :evil: не знам тези хора от помощ ли имат нужда или от як бой... :evil: разврат..и тия бракове между мъже аааааа гаднооооо егати изродите...и ако някой си мисли, четейки това, че мнението ми е крайно..я да сложи на везните мойто мнение и тези които си сменят пола - кое е по-крайно...

Изображение
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср мар 08, 2006 20:09

Нямам впредвид смяна на пола, а модата унисекс

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » нед мар 12, 2006 15:49

принципно е хубава идея, защо не. може в определен момент да се чувставш по различен начин. за мен е глупаво някой непрекъснато да набляга на "мъжественото" си поведение. еднообразно и ограничено е. проблемът е, че ме дразни момчета да се държат лигаво около мен. иначе е ок.
wb

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » ср мар 22, 2006 16:42

Случва се и такива които "се пишат за мъжествени" да са всъщност латентни хомо. :smt107

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

.................

Мнение от dream_live » ср мар 22, 2006 23:00

А какво ще кажете за жените с мъжко поведение???

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: .................

Мнение от Gab4o » чет мар 23, 2006 17:13

dream_live написа:А какво ще кажете за жените с мъжко поведение???
ти какво разбираш под `мъжко поведение` от страна на жените? отговори ми и ще ти кажа моето мнение.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

WhoAreYouToJudge
Тишина
Регистриран: пон май 23, 2011 9:23

Мнение от WhoAreYouToJudge » пон май 23, 2011 9:50

Ами питайте някой ваш гей приятел , а да вие нямате такива и защо?! защото никога няма да ви споделят,а тия хора са навсякъде .. не ми вярвате ?- направете си профил в сайт за запознанства и се уверете !
Отгледан в нормално семейство със страхотно детство ...дали това е показател за това кой обичам?!?!

Отговори