За нея ли…

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Re: ..............

Мнение от Willow » пон мар 20, 2006 17:34

test написа:
dream_live написа:"прекалено е умна" - Такова понятие няма!
:D добре, Willow, все пак не тестваме теб. да кажем, че умна е приблизителна категория, която някои не толкова умни са принудени да ползват.
Хм ,само аз ли не загрявам каква е връзката с мен тук...
Били ми пояснил test :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » чет мар 23, 2006 11:59

става въпрос, права си. а иначе, друго момиче е принципно.
wb

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет мар 23, 2006 16:47

test написа:става въпрос, права си. а иначе, друго момиче е принципно.

така, test, ще те помоля да се изкажеш кратко и ясно за кой и какво става въпрос, тъй като аз и както виждам другите сме в пълно недоумение. Не критикувам начинът ти на изразяване, но това, което искаш да кажеш е разпокъсано в доста мнения и темата става на чат, а така е неприятно. Затова дай да се разберем в рамките на едно мнение :wink: Та сподели, за какво точно говориш.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

test
Намиращ
Регистриран: ср ное 02, 2005 16:49
Контакти:

Мнение от test » пет мар 24, 2006 2:12

аз просто споменах някакво чувство, свързано с темата "за нея". от самото начало идеята ми не е била да го характеризирам описателно. някак си няма смисъл. ако на някой се случи, сигурно ще ме разбере. иначе да, неясно е, но не мога да измисля как да го предам по-добре. изобщо не съм искал да се стига до "чат".
wb

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пет мар 24, 2006 16:32

test написа:става въпрос, права си. а иначе, друго момиче е принципно.
Абе за какво да съм права като нищо не съм казала...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт мар 28, 2006 14:57

Добре, айде стига с чата плс :smt144 :wink: всичко или в едно мнение или на ЛС :wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » чет апр 06, 2006 11:59

Интересно как се отдалечихте коренно от темата. Хайде аз ще направя опита да се върна...
Кога според вас лирическият герой е употребил думите които са в началото на темата? Като начало на връзка/ опит да я продължи/в най-нажени моменти или?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб юли 15, 2006 12:43

Black^Dead^Empty^soul написа:Не мога да спра да чета тези редове, тази душа. Казвам душа, защото усещам, че е писано с нея. Вълнувам се когато препрочитам, треперя когато се замисля.:smt049 Толкова е красиво, толкова е истинско и неподправено, такава бистра чистота, бликаща от сърцето. :smt049 Такъв озарителен лъч с невероятна мощ. :smt049 `За нея` - момичето, към което е отправено трябва да е благословено, със сигурност е най-щастливото да усеща тази любов и да има такъв човек до себе си. Сигурна съм, че и тя те обича не по-малко :smt049 и изпитва безброй силни и разтърсващи чувства само при мисълта, че е с теб. Ти, TheUnforgiven знаеш как да обичаш! Твоята любов и внимание са безцененни дарове. Нека любовта ви пребъде! Бъдете влюбени, обичайте се и нека нищо не застава на пътя ви! Господ е с вас! :smt059 :smt057 :smt057 :smt057

исках просто да повторя мнението си.. :wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Re: За нея ли…

Мнение от Gab4o » чет фев 14, 2008 18:46

Vassil написа:Наскоро ми попадна нещо...Нека го споделя с вас....

За нея ли…
Чудя се от къде да започна. Има една песен на Enrique Iglesias-Hero. Да това момиче ме кара да се чувствам герой и за мен тя е велика

За нея ли…
Те е с много лица всяко прекрасно по своему
Едно слънчево в което усмивката и нейният глас могат да разтопят дори полюс
Едно лунно потопено в сълзи морска вода отразяващи я. вода която къпе мръсната земя Тони Димитрова-За Тебе Хората Говорят
И още много други светове като дъга Детска песен-Дъга

За нея ли…
Тя не е ходеща енциклопедия от тия дето могат да кажат 3145 знак на “пи”, но може да комбинира безброй неща за да създаде нещо красиво D_2-Прости ми че сънувам теб

За нея ли…
Очите и са чисти като дете, очи които крият доверие и сила Дони-Твоите очи

За нея…
Кожа която при допира и предизвиква земетръси в сърцето ми, едно момиче меко казано привлекателно голо или облечено Britney Spears-Toxic

За нея ли…
Сякаш въпроси-защо е с мен? Защо ми е толкова хубаво когато сме заедо? А когато сме близо сякаш няма нищо което да пречи на живота? Защо не мога да видя хората наоколо а сме сякаш само двама? Нова Генерация- Само двама / Щурците-Две следи

За нея ли..
Господи колко я обичам и сякаш като го казва всичко добива смисъл Metallica-Nothing else matters

За нея ли…
Колко страдам понякога когато е далеч. КариZма-Колко ми липсваш

За нея ли…
Тя провокира какво ли не в мен от животинското до ужасно дълбоки мисли – естественост Him-Love You / The Cranberries- Animal Instinct

За нея ли…
Искам да съм само с нея но и когато сме далече се усещаме един друг Robbie Williams – Feel

За нея ли…
Плача от щастие,плача от любов,плача от нежност,разкъсвам се,такава топлина в мен, плача когато чувствам нейното страдание, искам да е щастлива и оставям всяка граматика назад покрай това изречение.

Тя съществува ли?-да не е сън да не е просто илюзия от мозъка ми

Господи, не споменавам напразно името ти - да аз вярвам в теб по свой си начин…но да не се отвличаме от темата. Господи, не мога дори да приема, че тя има само едно име-тя е толкова много неща, а още не съм написал почти нищо Боже. Нима само едно име да е красиво и с много гальовни имена, но не стига…Да тя се казва…..Да, Господи, някои народи те наричат с много имена. Тя за мен е като богиня и се моля за теб-тази частица твоя криеща се в нея. Да ти си бог, но се моля и за теб. Нима богохулство?
Нима картичка за нея-нима има картичка достойна за нея-аз който нямам време понякога дори да потърся и нещо като най-добрите думи.
Обичам те
С дълбок поклон пред теб
ех, често го препрочитам, толкова е красиво.

Отговори