Несподелената Любов

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб ное 22, 2008 12:06

tiko написа:.. ъм .. аз не знам доколко мойта любов е била несподелена :D .. защото не се е стигало до разясняване на чувства .. пък и като си на 15-16 разсъждаваш по един начин,като си на 18 по друг и т.н. .. не съм сигурна доколко е било любов.. та въпроса е,че когато нещата бяха на път да се разяснят и той просто..ддзн.. се промени,започна да се прави на такъв какъвто не е ...а може и да си е бил такъв .. не се стигна до задълбочено опознаване .. той се отдръпна .. спряхме да се поздравяваме,да говорим,да се поглеждаме.. ииииизобщо историята е много странна ..
А най-тъпото е ,че на мене ми е интересно какво би било,ако... Ама и досега не мога да събера смелост да говоря с него =(
прилича ми на детска любов, тоест не може да се нарече и любов. Детинщини - разминавания по коридорите, говоря ти - не ти говоря...
както каза, като пораснеш още малко, ще си намериш човек. Не бързай, сам ще дойде. То тия неща да ги търсиш..не се откриват - или идват или не.

betty_
Мярвал се
Регистриран: вт май 19, 2009 19:40

Мнение от betty_ » вт май 19, 2009 19:54

Здравейте на всички.. значи искам да споделя нещо.. не знам дали е точно несподелена любов но.. съм прекалено отчаяна.. Значи аз съм на 15.. ии харесвам едно момче което се казва Любослав.. ии той е на 15 и е от моя град.. харесвам го от 4 месеца.. преди 3 месеца и половина той ми каза че иска за СЕГА да сме приятели.. ии аз казах "добре" .. нямах друг избор.. освен да плача в нас :cry: Обаче.. на следващия ден.. той ми каза уш истината.. че не съм била негов тип.. ии каза че иска да сме САМО приятели.. попитах го.. защо ми казваше, че засега ще сме приятели.. пък после друго.. ии той ми каза.. защото е така.. ии адски много ме обърка с тези неща.. защото първо казва едно после друго.. Попитах го какво не харесва в мен.. ии той каза няма такова нещо.. ии почна да увърта и да сменя темата.. след като мина първия месец от това мое харесване към него мислех, че всички ще спре до тук.. но не.. с времето.. аз почнах да го обичам.. Е.. след време му го казах.. той каза че е невъзможно.. ( не мисля че е невъзможно но.. негово мнение.. ) ии до ден днеше аз изпитвам тези чувства към него.. без той да ми отвърне.. :cry: Вече не знам наистина какво да правя..

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » ср май 20, 2009 17:36

Не знаеш какво да правиш? Съжалявам, че може да прозвуча грубо. Първо, щом не се виждате, имаш достатъчно време. Отдели това време да се научиш да пишеш. Не може човек на 15 години да има толкова отвратителен начин на писане. На трети ред вече ми се повръщаще от многоточия и от "ии". Второ, вече има двайсет мнения какъв е смисъла да пишеш такива неща на такива места.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори