Несподелената Любов

Claudius
Мярвал се
Регистриран: чет юни 26, 2008 14:52

Мнение от Claudius » съб юни 28, 2008 11:33

hotblooded написа:Ами "уж беше" нищо не значи, може да е било, може да е било едностанно, може само да си се заблуждавал(а) че това е любов! Често срещано е явлението да си мислиш че обичаш някои заради страхотния секс които правите, но този момент отминава и единият е здраво излъган (често сам се е излъгал)! Не знам на колко години си но изчисти чувствата си от "уж беше", или "мислех си че......" Колкото повече се чудиш дали те обичат или не, толкова нараства и възможността за грешен отговор!
Ами казвам "уш" щото сега не сме заедно.. иначе тя колко се кълнела в мен, колко ме обича, как аз съм човека, който е направил така, че да превъзмогне първата си любов.. от преди 6-7години :)
Но сега не сме заедно и това е факт :)
На 17 съм :)

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб юни 28, 2008 16:39

Claudius написа:
hotblooded написа:Ами "уж беше" нищо не значи, може да е било, може да е било едностанно, може само да си се заблуждавал(а) че това е любов! Често срещано е явлението да си мислиш че обичаш някои заради страхотния секс които правите, но този момент отминава и единият е здраво излъган (често сам се е излъгал)! Не знам на колко години си но изчисти чувствата си от "уж беше", или "мислех си че......" Колкото повече се чудиш дали те обичат или не, толкова нараства и възможността за грешен отговор!
Ами казвам "уш" щото сега не сме заедно.. иначе тя колко се кълнела в мен, колко ме обича, как аз съм човека, който е направил така, че да превъзмогне първата си любов.. от преди 6-7години :)
Но сега не сме заедно и това е факт :)
На 17 съм :)

прощавай, тя на 17 ли е също? Защото ако е така значи по мои скромни изчисления първата й любов е дошла като е била на 10? :shock:

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб юни 28, 2008 18:07

Е габчо нали ги знаеш днешните младежи......
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср юли 02, 2008 18:16

hotblooded написа:Е габчо нали ги знаеш днешните младежи......

:lol: 8) ох, съсипах се от смях

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » съб юли 12, 2008 0:50

"...Млади, млади ум не може
вам сърцата да смири.
И защо с крила ти боже
пеперудите дари?..."
Това е от Яворов и ми се струва подходящо за цялата тема.

:smt021

anito921
Тишина
Регистриран: нед апр 20, 2008 0:13

Мнение от anito921 » нед авг 31, 2008 23:37

Да обичаш някой който не може да бъде твой е наи-гадното нешто на света :cry: Както е и в моя случей

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон сеп 01, 2008 9:21

anito921 написа:Да обичаш някой който не може да бъде твой е наи-гадното нешто на света :cry: Както е и в моя случей
Здравей,
не е хубаво, че се чувстваш така. Защо не ни споделиш нещо повече по въпроса, за да можем да ти отговорим по-адекватно, а не с общи приказки.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон сеп 01, 2008 9:23

Sirius написа:"...Млади, млади ум не може
вам сърцата да смири.
И защо с крила ти боже
пеперудите дари?..."
Това е от Яворов и ми се струва подходящо за цялата тема.

:smt021
как го разбираш ти? Какво си преживяла, че описваш нещата с този цитат и за теб той е същността на любовта? Ако не е тайна, разбира се...

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » пон сеп 01, 2008 20:29

Цитатът не е същността на любовта, а на несподелената любов, на онази любов, на която не е съдено по ред причини да бъде изживяна и споделена.
Принципно погледнато несподелената любов си е чиста загуба на време и шлифовка на характера на човека, които я изпитва.
Естествено всеки изпаднал в такава ситуация си мисли, че светът е свършил, че няма никаква надежда да бъде щастлив и реагира преди всичко емоционално, без да си размърда сивото вещество и да вникне в проблема.
Не е непременно лошо човек да изживее и такива чувства, но вгледан само в собственото си неудовлетворение и мислейки се за крайно нещастен пропуска доста хубави неща случващи се около него.
А цитатът ми изникна, тъй като обикновенно несподелената любов е по-често срещана в тийн възрастта. :D
А Яворов продължава
.... Младо с дим и плам в сърцето
щуро ходи по света,
че за пакост под небето
Бог създаде любовта... 8)
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

*MORA*
Мярвал се
Регистриран: съб май 10, 2008 13:43

Няма пълно щастие на земята!!!

Мнение от *MORA* » ср сеп 17, 2008 21:46

Несподелената любов е най-тежка.Не толкова заради това че боли наистина много,но и заради това че понякога се вманиячаваш и започва6 да губи6 представа за реалността,в която ти не си с обекта на твоите желания а после боли много,много,много повече... Истината е оба4е е 4е няма пълно щастие и 4е винаги единият оби4а пове4е от другия

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Re: Няма пълно щастие на земята!!!

Мнение от hotblooded » пет сеп 19, 2008 23:18

*MORA* написа: ..... 4е винаги единият оби4а пове4е от другия
В какво (или как) измерваш любовта? Или обичаш или не.......
П.С за да напишеш "ч" използваи клавиша до 1цата!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Re: Няма пълно щастие на земята!!!

Мнение от dream_live » съб сеп 20, 2008 20:42

hotblooded написа:
*MORA* написа: ..... 4е винаги единият оби4а пове4е от другия
В какво (или как) измерваш любовта? Или обичаш или не.......
П.С за да напишеш "ч" използваи клавиша до 1цата!

Тук си много прав. Това че единият обича повече ми звучи като - малко бременна :lol: Ако на някой му минават такива неща през главата трябва сериозно да се замисли...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед сеп 21, 2008 19:49

тя иска да каже, че когато любовта е несподелена тогава единия обича другия повече! стига сте я нападали като диви зверове. И моята първа реакция беше като вашата, но после видях за какво говори. Ебаси! четете, моля ви
а и леееко е логично като има несподелена любов единия да обича, а другия не...вижте и в коя тема пишете, преди да изказвате своята гневна критика! Благодаря Ви предварително!

Потребителски аватар
tiko
Тишина
Регистриран: нед окт 05, 2008 19:50

Мнение от tiko » нед окт 05, 2008 20:33

.. ъм .. аз не знам доколко мойта любов е била несподелена :D .. защото не се е стигало до разясняване на чувства .. пък и като си на 15-16 разсъждаваш по един начин,като си на 18 по друг и т.н. .. не съм сигурна доколко е било любов.. та въпроса е,че когато нещата бяха на път да се разяснят и той просто..ддзн.. се промени,започна да се прави на такъв какъвто не е ...а може и да си е бил такъв .. не се стигна до задълбочено опознаване .. той се отдръпна .. спряхме да се поздравяваме,да говорим,да се поглеждаме.. ииииизобщо историята е много странна ..
А най-тъпото е ,че на мене ми е интересно какво би било,ако... Ама и досега не мога да събера смелост да говоря с него =(

stefcheto
Тишина
Регистриран: пон ное 03, 2008 19:38

Мнение от stefcheto » пон ное 03, 2008 19:44

Изтрито от Vassil

Ползвай кирилица с бутона Режим на клавиатурата

Отговори