Несподелената Любов

cafe_
Тишина
Регистриран: нед фев 17, 2008 11:09

Nespodelena lubov

Мнение от cafe_ » нед фев 17, 2008 11:23

Zdraveite moqta istoriq e mn dylga vsichko zapochna predi 4 godini vlubih s strashno mnogo v edno momche sybirhme se izvestno vreme zaedno toi znaeshe za chuvstvata mi no ne otvyrna na tqh ne e kazval s tochnost ne q haresvam a vse neznam e tep podobni hodehme v edno i syshto kafene okolo dve godini no na men beshe mi pisnalo da mu chakam kefa s dve dumi minaha oshte dve godini v misli za nego kazvah che sym go zabraela no istinata ne beshe takava zasichahme se ve4e po rqdko i predi nqkolko meseca go vidqh s priqtelkata mu i mi stana mn gadno na skoro bqhme na edin rojedn den zaedno no ne si govorehme mnogo vseki mu kazva che shte syjelqva za mene no az ne vqrvam toi e tolkova gordeliv.I e to minaha 4 godini a toi vse oshte e v mislite mi i zavinagi shte ostane v syrceto mi i neshto me kara da si misliq che i toi ne e bezrazlichen sigurno shte me pomislite zamluda no si mislq taka no qvno se lyja nqkoi pyt mi se e sluchvalo d ane iskam da go vijdam nioga no vseki opyt se zasichame kydeto nai malko ochakvam da go vidq go vijdam a tova ne e li sydba! plsss kajete vie kakvo mislite po tozi vs :)
Nqma idealni hora,ima vlubeni ochi!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » нед фев 17, 2008 14:50

За всеки човек е различно дълго и дори мисля, че има и такива хора дето потапяйки се в това чувство бягат от реалността.
И все повече се убеждавам, че на хора с определени черти в характера им е писано да им се случва това. Не могат да се спрат да мислят за обекта на чувствата си, защото са оптимистични или не търпят поражение(това са само част от чертите по мое мнение).
Дали си струва да пилеем времето си така в догадки и самозаблуждение?

:oops:
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: Nespodelena lubov

Мнение от Gab4o » нед фев 17, 2008 16:16

cafe_ написа:Zdraveite moqta istoriq e mn dylga vsichko zapochna predi 4 godini vlubih s strashno mnogo v edno momche sybirhme se izvestno vreme zaedno toi znaeshe za chuvstvata mi no ne otvyrna na tqh ne e kazval s tochnost ne q haresvam a vse neznam e tep podobni hodehme v edno i syshto kafene okolo dve godini no na men beshe mi pisnalo da mu chakam kefa s dve dumi minaha oshte dve godini v misli za nego kazvah che sym go zabraela no istinata ne beshe takava zasichahme se ve4e po rqdko i predi nqkolko meseca go vidqh s priqtelkata mu i mi stana mn gadno na skoro bqhme na edin rojedn den zaedno no ne si govorehme mnogo vseki mu kazva che shte syjelqva za mene no az ne vqrvam toi e tolkova gordeliv.I e to minaha 4 godini a toi vse oshte e v mislite mi i zavinagi shte ostane v syrceto mi i neshto me kara da si misliq che i toi ne e bezrazlichen sigurno shte me pomislite zamluda no si mislq taka no qvno se lyja nqkoi pyt mi se e sluchvalo d ane iskam da go vijdam nioga no vseki opyt se zasichame kydeto nai malko ochakvam da go vidq go vijdam a tova ne e li sydba! plsss kajete vie kakvo mislite po tozi vs :)

Здравей, моля пиши на кирилица!!!
И беше хубаво да пуснеш друга тема, понеже тук дискутираме конкретно за друг потребител и ще е мешаница..а на теб какво да кажа. Може би си жертва на несподелена любов...не се занимавай, ами си търси истинската любов.

Потребителски аватар
Darkspear
Новак
Регистриран: нед фев 10, 2008 18:02

Мнение от Darkspear » чет фев 21, 2008 21:22

Здравейте отново.Знам че ще стане бъкотия в темата,но просто искам да споделя.
Преди малко говорих с нея и й казах как стоят нещата ,в смисъл отношението ми към нея.Сега се чувствам малко объркан,но определено ми е доста по-леко.
Дали да не кажа и на него , пък да става каквото ще става?
"Болката е слабост напускаща тялото!"

Потребителски аватар
Kalisto
Яко в играта
Регистриран: ср яну 02, 2008 18:22

Мнение от Kalisto » чет фев 28, 2008 11:04

В момента!!!
Или поне така си мисля...
Всъщност незнам тъй като все още не сме си говорили на по лични теми.., но не мисля че би погледнал момиче като мен.
Мисля че си пада малко по по--- кукленски девойки, а аз определено не съм ревлива кукличка

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет фев 28, 2008 11:40

Darkspear написа:Здравейте отново.Знам че ще стане бъкотия в темата,но просто искам да споделя.
Преди малко говорих с нея и й казах как стоят нещата ,в смисъл отношението ми към нея.Сега се чувствам малко объркан,но определено ми е доста по-леко.

вече ме нервиш...
някои избори се взимат от самия човек и никой друг и даже беше грешка да те съветваме каквото и да е. Особено за такива неща. Сам реши!

Потребителски аватар
Darkspear
Новак
Регистриран: нед фев 10, 2008 18:02

Мнение от Darkspear » чет фев 28, 2008 20:35

Спокойно.
Извинявай.
Благодаря :> !
"Болката е слабост напускаща тялото!"

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » чет фев 28, 2008 23:27

Darkspear написа:Здравейте отново.Знам че ще стане бъкотия в темата,но просто искам да споделя.
Това,че си объркан е нормално.
А за приятеля ти там е доста сложно. Щом ти е приятел и то добър - трябва да му кажеш.
Но това го казвам от гледната точка на жена - за мъжете винаги е различно. :?
"Аз знам че нищо не знам, но има такива които и това не знаят." Аристотел

anito921
Тишина
Регистриран: нед апр 20, 2008 0:13

Мнение от anito921 » нед апр 20, 2008 0:15

Nai-gadnoto nehsto e da obichash nqkoi,a ne nego da ne mu puka za teb.tajno na fakt:(:(:(

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » нед апр 20, 2008 1:22

anito921 написа:Nai-gadnoto nehsto e da obichash nqkoi,a ne nego da ne mu puka za teb.tajno na fakt:(:(:(
Така е, гадно е да не му пука за теб, а ти да имаш чувства... Но все пак никой не е длъжен да споделя чувствата ни.

П.С Пиши на кирилица!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Sirius » вт апр 22, 2008 0:52

За мен несподелената любов е тази когато и двамата в уравнението "x+y=чувства" знаят, че "x" е влюбен в "y" и "y" не споделя тази любов. Тогава отношенията се люшкат в противоположните полюси на любовта и омразата или някъде по средата(индивидуално е за всеки по отделно).

В случаите когато "y" не подозира за чувствата на на "x" е гадно, тъй като тази любов не е стъпила на здрава основа, а на идеализирането на "y" от "x".
Бих добавила, че с времето това преминава, разбира се остава спомен и въпрос, "ами ако.....".
Обикновено така някои помъдряват, а други остават мечтатели. :D

Claudius
Мярвал се
Регистриран: чет юни 26, 2008 14:52

Мнение от Claudius » чет юни 26, 2008 14:53

Аз съвсем скоро ще отида да се боря за, може би, последен път за моята любов :)

Която вече май е несподелена :)

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » чет юни 26, 2008 21:54

Claudius написа:Аз съвсем скоро ще отида да се боря за, може би, последен път за моята любов :)

За любовта опитай всичко! Само не лъжи! Опитай, поне ще разбереш споделена ли е (или поне била ли е някога)!
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Claudius
Мярвал се
Регистриран: чет юни 26, 2008 14:52

Мнение от Claudius » пет юни 27, 2008 7:54

hotblooded написа:
Claudius написа:Аз съвсем скоро ще отида да се боря за, може би, последен път за моята любов :)

За любовта опитай всичко! Само не лъжи! Опитай, поне ще разбереш споделена ли е (или поне била ли е някога)!
Тя по едно време уш беше споделена :)

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ

Мнение от hotblooded » пет юни 27, 2008 18:33

Ами "уж беше" нищо не значи, може да е било, може да е било едностанно, може само да си се заблуждавал(а) че това е любов! Често срещано е явлението да си мислиш че обичаш някои заради страхотния секс които правите, но този момент отминава и единият е здраво излъган (често сам се е излъгал)! Не знам на колко години си но изчисти чувствата си от "уж беше", или "мислех си че......" Колкото повече се чудиш дали те обичат или не, толкова нараства и възможността за грешен отговор!

Отговори