Несподелената Любов

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

...........................

Мнение от dream_live » пет мар 31, 2006 22:09

Най-лошото нещо което може да се случи на някой е половинката му да бъде с него от съжаление.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет апр 07, 2006 19:19

А представете си ситуация. единият е влюбен, другият не. и когато влюбеният се `разлюби` , този който не е изпитвал чувства пък се влюбва. би било доста объркано и смахнато. хмм, още малко и за сапунка ще мине :D но е възможно иначе
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » съб апр 08, 2006 3:04

Black^Dead^Empty^soul

А представете си ситуация. единият е влюбен, другият не. и когато влюбеният се `разлюби` , този който не е изпитвал чувства пък се влюбва. би било доста объркано и смахнато. хмм, още малко и за сапунка ще мине Very Happy но е възможно иначе
А не, не e сапунка само...живота поднася и по-големи и по-начесто изненадки :smt039

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » нед апр 09, 2006 13:20

Vassil написа:
Black^Dead^Empty^soul

А представете си ситуация. единият е влюбен, другият не. и когато влюбеният се `разлюби` , този който не е изпитвал чувства пък се влюбва. би било доста объркано и смахнато. хмм, още малко и за сапунка ще мине Very Happy но е възможно иначе
А не, не e сапунка само...живота поднася и по-големи и по-начесто изненадки :smt039
e, разбира се, така е..никога не знаеш каква изненадка е подготвил живота за теб, но важното е да сме постоянни и да издържаме на напрежението и лошотиите в живота. иначе какви ли не любовни комбинации има по света, така си е
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » нед апр 16, 2006 1:59

Vassil написа:
Цитат:
Black^Dead^Empty^soul

А не, не e сапунка само...живота поднася и по-големи и по-начесто изненадки

e, разбира се, така е..никога не знаеш каква изненадка е подготвил живота за теб, но важното е да сме постоянни и да издържаме на напрежението и лошотиите в живота. иначе какви ли не любовни комбинации има по света, така си е
Това което не ме убива ме прави по силен. Казано повтаряно и преповтаряно.
Ако животът ти дава лимони направи си лимонада!

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт ное 06, 2007 11:32

Според някои хора несподелената любов най-дълготрайна. Какво мислите вие по-въпроса? Ако да защо, ако не пак защо?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » ср ное 07, 2007 20:11

Vassil написа:Според някои хора несподелената любов най-дълготрайна. Какво мислите вие по-въпроса? Ако да защо, ако не пак защо?

какво ще рече дълготрайна? Може да се разбира по различни начини.
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет ное 08, 2007 11:29

Дълготрайна като чувства, усещания, спомени... Е?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет ное 09, 2007 15:55

не, може да остане спомен за несподелената любов като такъв, но чак цял живот и то чувства и усещания...струва ми се много лошо ако е така, защото това значи, че ако си с някого в момента ти един вид му изневеряваш и не го обичаш щом изпитваш чувства към стара несподелена любов.
Аз също съм имала една несподелена любов, но като го видя не изпитвам чувства, само някой спомен и ми е безразлично, понеже се влюбих в друг човек и този път споделено. Даже на бала ми го снимах с неговата приятелка и нищо не съм усетила като чувство, нито ревност или подобно. Просто срещнеш ли си човека, несподелената любов остава като спомен от някога и ако видиш този човек не би трябвало да изпиташ нищо, освен да си спомниш неща евентуално, иначе за мен си е направо изневяра и то непростима.
айде осъдете ме, че съм строга, но според мен е така.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Darkspear
Новак
Регистриран: нед фев 10, 2008 18:02

Мнение от Darkspear » нед фев 10, 2008 18:43

Реших да ползвам темата , за да споделя и надявам се ,за да ми улекне малко.Знам - "Тинейджарски глупости" ще кажете ,макар вече да не съм в тази възраст.Мислех да напиша сценарий за филм ,но някой ме е изпреварил - дават го по bTV (Живота на Браян , или както там го превеждат).Живота ми се припокрива с филм около 90% ,като изключим оная част дето главния герой си ляга с всяка срещната.
Нямам много приятели,но за тези които имам съм влизал в огъня.Та един от тях си хвана гадже.Тя не е просто поредното красиво момиче , тя има характер и ценности които се препокриват с моите на 100% "perfekt soul mates" както се пее.Сигурно щях да се примиря,ако той не твърдеше,че няма чувства към нея и просто искъл секс.А тя си мисли,че я обича.Знам,че не е безразлична към мен -говорили сме си доста , е никога в прав текст ,но не веднъж го е показвала.Преди исках да скъсат , но сега не знам , мисля че той има някакви чувства към нея , повече то година са заедно , надявам се да има ,защто тя е страхотна и заслужава човек с бъдеще,като него ,а не някой без цел и желание за живот като мен.
Ако й разбие сърцето , ще счупя всяка кост в тялото му.
"Болката е слабост напускаща тялото!"

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон фев 11, 2008 12:26

Darkspear написа:Реших да ползвам темата , за да споделя и надявам се ,за да ми улекне малко.Знам - "Тинейджарски глупости" ще кажете ,макар вече да не съм в тази възраст.Мислех да напиша сценарий за филм ,но някой ме е изпреварил - дават го по bTV (Живота на Браян , или както там го превеждат).Живота ми се припокрива с филм около 90% ,като изключим оная част дето главния герой си ляга с всяка срещната.
Нямам много приятели,но за тези които имам съм влизал в огъня.Та един от тях си хвана гадже.Тя не е просто поредното красиво момиче , тя има характер и ценности които се препокриват с моите на 100% "perfekt soul mates" както се пее.Сигурно щях да се примиря,ако той не твърдеше,че няма чувства към нея и просто искъл секс.А тя си мисли,че я обича.Знам,че не е безразлична към мен -говорили сме си доста , е никога в прав текст ,но не веднъж го е показвала.Преди исках да скъсат , но сега не знам , мисля че той има някакви чувства към нея , повече то година са заедно , надявам се да има ,защто тя е страхотна и заслужава човек с бъдеще,като него ,а не някой без цел и желание за живот като мен.
Ако й разбие сърцето , ще счупя всяка кост в тялото му.

Здравей,
искам да ти кажа като първо впечатление и с добри чувства - да не прозвучи рязко или негативно - според мен не е твоя работа да трошиш всяка една кост в тялото му. Те са заедно - всичко е между тях - дали ще се целуват и смеят или ще късат и плачат и т.н и т.н..тяхна работа е. Ти за съжаление си трети човек и мисля, че като скъсат тя няма да се почувства по-добре ако го види пребит, как смяташ?
По-скоро ако държиш да се намесиш, което не е правилно - по-добре предотврати процеса на `използване`, отколкото да го биеш след това, когато и с бой и без бой - тя е наранена. А и нали знаеш грубата поговорка - бой и секс не се връщат...
а и ако тя е с ценности, умна и т.н, както казваш, значи сама ще се усети, не мислиш ли?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Darkspear
Новак

Мнение от Darkspear » пон фев 11, 2008 18:19

Днес ходих на моста над реката,но смелост не ми достигна да си реша всички проблеми по лесния начин.Като че ли не ми беше достатъчно, че всико ,с което се захвана ми носи само разочарование,ами като се видях ме онзи ден с нея и тя ми каза,че само ние двамата можем да разберем какво ни е един да друг и никой друг не може - направо счупих всичките си рекорди по депресия.Не знам дали зариди нея отидох на моста , но когато гледах водата , мислех само за нея и разговора ни.Бях излязъл от външната страна на парапета и се чудех защо не ме е страх и изведнъж ми стана смешно,ама много смешно-стоя си аз , а колите си минават все едно ме няма.Може да не съм искал да участвам в тази игра , но това не означава , че ще се предам толкова лесно.Тази 'репетиция' ми подейства много ободряващо.Остава да реша какво ще правя сега, мисля да я отбягвам и да се държа грубо , че да не взема да направя някоя глупост,мисля че така е най-добре.Ти как лислиш?

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон фев 11, 2008 20:21

кажи й какво изпитваш, как се чувстваш и я помоли да е пряма с теб - ако споделя чувствата ти нека каже, ако не ги споделя - нека те заболи. Защото сегашното ти положение е много по-лошо от това да ти каже, че не те обича.

Потребителски аватар
Darkspear
Новак

Мнение от Darkspear » вт фев 12, 2008 20:23

Тя знае какво чувствам към нея, не веднъж съм го показвал , просто не съм го казвал , защото после няма да мога да я погледна в очите .
Един вид я карам да го зареже заради мен , а от нейна гледна точка връзката им изглежда добре , само дето тя не знае че той я използва.
И ето пак затварям омагьосания кръг на дилемата - дали за него вече има нещо повече от секса.Тя няма да го изостави,защото мисли,че той я обича и няма да иска да го нарани.Аз съответно ще й отворя очите и тя ще ще ме намрази за дето не съм и казал по-рано и накрая всички ще са нещастни и най-вече аз , защото всичко е станало заради мен.
МАМКА МУ МРАЗЯ ГО ТОЗИ СВЯТ!!!!!!!!!!!!!!!!
Не знам , взех да се замислям за чуждестранния легион - нова самоличност,нови проблеми , може би дори цел.
Бягството не е рещение , но дали в този случей няма да е най-безболезнения изход?

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » вт фев 12, 2008 20:52

А мислил ли си за момента, че приятеля ти може да я обича, а просто да се прави на мачо пред теб, че я използва и прочие?

Отговори