Несподелената Любов

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Несподелената Любов

Мнение от Gab4o » пон яну 23, 2006 22:14

Здравейте ФоРуМцИ,
изпитвали ли сте несподелена любов? или пък вас да са обичали, а вие не..кажете.. ако някой има подобен проблем и го сподели тук, надявам се да се опитаме да го разискваме по-задълбочено и да му/й помогнем.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Регистриран: пет яну 20, 2006 21:36
Контакти:

Мнение от dream_live » вт яну 24, 2006 0:52

В момента съм точно това положение, и си задавам въпроса - Какво мога да направя тогава?. Единственото нещо което ми минава през главата е да се надявам че някога тя ще стане сподена и аз някак си ще издържа до тогава. Но ако никога не стане, тогава какво?

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » вт яну 24, 2006 2:53

dream_live

В момента съм точно това положение, и си задавам въпроса - Какво мога да направя тогава?. Единственото нещо което ми минава през главата е да се надявам че някога тя ще стане сподена и аз някак си ще издържа до тогава. Но ако никога не стане, тогава какво?

Във всички случаи ще трябва да се бориш...Защото такава любов предизвиква също много въпроси...Един от тях например..."Дали трябва да се променя много за да ме обича?" Любовта не следва логика така или иначе ...Късмет dream_live

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » вт яну 24, 2006 17:49

dream_live ... несподелена, а.... как така какво ще стане, ако не се получи? Никога не можеш да си сигурен дали тя е била момичето на живота ти, че да страдаш толкова. И след като тя е посрещнала Нова година с теб, а не с приятелите си може би това означава нещо....относно несподелеността... положила глава на гърдите ти... спяла е до теб... едва ли е несподелена тогава. И да, в любовта не винаги има логика. Може да има милиарди причини. Не се разкайвай. Вдигни глава и продължи напред. Защото след като я виждаш всеки ден тя едва ли ще е много щастлива да те вижда тъжен... а относно времето - наистина лекува.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт яну 24, 2006 23:55

Vassil написа:
dream_live

Във всички случаи ще трябва да се бориш...Защото такава любов предизвиква също много въпроси...Един от тях например..."Дали трябва да се променя много за да ме обича?" Любовта не следва логика така или иначе ...Късмет dream_live

dream_live,
TheUnforgiven спомена "Дали трябва да се променя много за да ме обича?` като въпрос, който може да си зададеш при несподелена любов. Но искам да кажа моето мнение на базата на това. А то е, че ако някой те обича истински, ще те приеме такъв, какъвто си.
Не се отчайвай dream_live, мисля, че много хора, почти всеки човек е изживял нещо несподелено и е страдал, но с времето съм убедена, че ще намериш своята половинка. Просто трябва да се бориш, както каза Vassil. Според мен любовта (несподелената), въобще нещо свързано с чувствата, предизвиква най-голяма болка. Сигурно ти е невероятно трудно, отчаял си се, в депресия си..а и сезона подтиска..но..бори се, който търси намира!!!
:wink:
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

......................

Мнение от dream_live » ср яну 25, 2006 2:46

ТЕА а дали това момиче ще ми даде втори шанс , и да ме приеме такъв какъвто съм.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

..............

Мнение от dream_live » ср яну 25, 2006 2:53

Аз много ценя това че тя беше с мен за сметка на своите приятели, а ако не е несподелена тогава зашо....

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пет яну 27, 2006 12:44

dream_live има неща в живота, които не всеки може да си обясни...а понякога не е и нужно. За втория шанс не зная. Всъщност никой не знае. Времето ще го покаже това. Но можеш да си сигурен, че все някой ден ще се появи момичето, за което няма да има нужда да се променяш и ще бъдеш, какъвто си. Пожелавам ти го с цялото си сърце.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
dream_live
Знаещ
Контакти:

...........

Мнение от dream_live » пет яну 27, 2006 17:19

Задавам си въпроса- "защо изобшо се опитвах да се променям, котато тя ме харесвапе такъв какъвто бях?". Надявам се че след време пак ще открие в мен нещото я караше да неможе без мен. Аз ще чакам, колкото е нужно.

Потребителски аватар
lollabunny
Търсещ
Регистриран: вт яну 31, 2006 1:00
Контакти:

Мнение от lollabunny » вт яну 31, 2006 18:59

Ето, dream_live, ти сам си отговори-не трябва да се променяш, щом се харесваш такъв, какъвто си. И съм сигурна, че занапред ще се осланяш на това си изстрадано откритие.

А колкото до любовната мъка-да, била съм и от двете страни на бариерата. И тук бих искала да ви попитам:

Ако можехте да избирате "по-малкото зло", кое щеше да бъде то: да обичате несподелено, или на ви обичат без насрещни чувства?
'Things wone are done; joys soul lies in the doing' Shakespeare

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » пет фев 03, 2006 22:35

Ами за мен двете са еднакво лоши много ще ми е кофти ако обичам някой а той не ме обича ще страдам,но също така ще страдам ако някой ме обича а аз не мога да му отвърна със същото...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Genevieve Saint Clair
Търсещ
Регистриран: ср яну 11, 2006 0:46

Мнение от Genevieve Saint Clair » ср фев 15, 2006 17:09

lollabunny написа:Ако можехте да избирате "по-малкото зло", кое щеше да бъде то: да обичате несподелено, или на ви обичат без насрещни чувства?
Ако не мога....ако не мога да се "науча" да обичам другия човек,тогава ще предпочета аз да обичам несподелено...свикнала съм...е,силно казано свикнала...но знам как да се оправям сама,така че по-добре да не страдат другите... :smt090 :smt069
Yours,
Artemis of the Winged Death

Kasandra
Тишина
Регистриран: съб фев 18, 2006 2:07

Мнение от Kasandra » съб фев 18, 2006 2:21

В момента харесвам един човек.Не е съвсем обич,но ми е дооста симпатичен.Харесвам го.Ама не и той мене.И ми е малко гадно,защото...ми не знам,просто ми е гадно,когато се сетя за него да се сещам и,че той не ме харесва... :smt137 :smt102 :smt092 :smt087

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет мар 23, 2006 17:34

Kasandra написа:В момента харесвам един човек.Не е съвсем обич,но ми е дооста симпатичен.Харесвам го.Ама не и той мене.И ми е малко гадно,защото...ми не знам,просто ми е гадно,когато се сетя за него да се сещам и,че той не ме харесва... :smt137 :smt102 :smt092 :smt087
споко, ако е само харесване ще го преживееш по-лесно :wink: а и зависи в каква възраст си. Ако момчето, което харесваш е тиинейджър от порядъка на 13-14..още не е узряло момчето :wink: горе главата
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » чет мар 23, 2006 17:38

Genevieve Saint Clair написа:
lollabunny написа:Ако можехте да избирате "по-малкото зло", кое щеше да бъде то: да обичате несподелено, или на ви обичат без насрещни чувства?
Ако не мога....ако не мога да се "науча" да обичам другия човек,тогава ще предпочета аз да обичам несподелено...свикнала съм...е,силно казано свикнала...но знам как да се оправям сама,така че по-добре да не страдат другите... :smt090 :smt069
мисля, че всичко ще завърши зле ако си с някой, когото не обичаш. Не искам да ти влияя - ти решаваш разбира се, но рано или късно всичко се разбира..усеща се..просто излиза на бял свят..не бъди с някого от снизходителност, защото някой ден когато се разбере истината той ще е пет пъти по наранен отколкото ако не отвърнеш на любовта му сега.
Изображение
Изображение

Отговори