Любов,обич, секс и всичко около тях

Колко секс партниора сте имали

Анкетата завърши на чет юни 07, 2007 11:12

1
1
9%
2
0
Няма гласове
3
2
18%
4
0
Няма гласове
5
1
9%
над 5
1
9%
над 10
2
18%
нула
4
36%

Общо гласове: 11

Santa Maria
Тишина
Регистриран: съб сеп 11, 2004 11:06
Контакти:

Любов,обич, секс и всичко около тях

Мнение от Santa Maria » съб сеп 11, 2004 11:12

that`s better :oops:
Santa Maria

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

!!!

Мнение от Vassil » пет юли 08, 2005 22:41

Чувствайте се свободни да правите каквито искате теми. За това е форума, за да го правите преди всичко вие. Спазвайте добрия тон и аз няма да се налага да се намесвам освен като участник във вашите теми :wink:
P.S. За по-големи секции казвайте и ще ги правим :)

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » чет дек 01, 2005 19:39

Black^Dead^Empty^soul

Абе най-лошото е ако има някой, който да не може да си спомни ..по-жалкото от самите такива жалки същества е, че ги има
Е от едно време насам човек им губи бройката, шегичка :D

freska_
Тишина
Регистриран: ср авг 22, 2007 9:40

Мнение от freska_ » ср авг 22, 2007 9:58

Мисля,че няма значение с колко си спал,по-важното е дали добре си си изкарал! :smt136

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » чет авг 23, 2007 8:59

Да бе, що да не спим със стотина непознати и да си водим статистика колко от тях като процент са ни докарали до оргазъм? Що за глупости бе, девойче... Ако правиш секс с намерението да провериш дали ше си изкараш добре, успех. Давай повечко пари за качествени презервативи. Препоръчвам ти филма "Ти гониш", само около 10 минути е, но ще те научи на това-онова. С времето ще осъзнаеш, че не количеството е определящо. Е, за пред "приятелките" може и да е.
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

freska_
Тишина
Регистриран: ср авг 22, 2007 9:40

Мнение от freska_ » чет авг 23, 2007 12:08

Много ме забавлявате!!!
Кой ви е казал,че трябва да са непознати?!И к'ви са тези глупости с филмите?!
Някои хора са моногамни,други-не! В това няма нищо лошо!Все пак всеки има своя гледна точка и сам избира как да си изживее живота.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб авг 25, 2007 8:14

Въпрос на вкус казало котенцето и се близнало под опашката......
На някои им харесва и си мечтаят да срещнат избрания и да са цял живот с него..... Други искат просто да оставят хормоните си да бушуват! Има хора които не искат да се обвързват по никакъв начин - и от единия и от другия пол! Удоволствието от секса идва от това да го правиш: когато искаш, с когото искаш и както искаш! Основната разлика е във втория критерии - с когото искаш! Някои искат да го правят със всеки с привлекателната външност, други търсят парньор с привлекателна външност и мощна и лъскава кола и солидна банкова сметка, трети пътк искат друго, четвърти пък изобщо не отдават значение на този критерии - важно е когато искаш да намериш някои които иска същото и да смъкнете гащите
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » съб авг 25, 2007 8:53

hotblooded много правилна теория, да, ама...знам ли, на мен такова съществуване ми се струва блуждаещо, дезориентирано и анормално... Даже противоречи биологически на нещата. Да, традиционалистка съм в повечето нещта, но не и консервативна. И в този ред на мисли ако в даден момент е "модерно" едно такова поведение, то би било ощетило и двете страни на отношенията... Получавайки петнайсетина минути удоволствие, не съумяваш да изпиташ истинските неща. Все още си твърдя, че секса е истински когато не играе само животинското в нас. а никой не може да ме убеди, че е възможно да се влюбваш и обичаш по няколко пъти седмично различни индивиди...Струва ми се тъжен такъв живот...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Мнение от hotblooded » съб авг 25, 2007 14:14

Tea написа:hotblooded много правилна теория, да, ама...знам ли, на мен такова съществуване ми се струва блуждаещо, дезориентирано и анормално
И на мен също, ми се вижда безсмислено но не бих посмял да давам квалификации кое е правилно и кое е по-примеливо
Tea написа:Даже противоречи биологически на нещата. Да, традиционалистка съм в повечето нещта, но не и консервативна.
Чак пък биологически да протививоречи....Хормони какво да ги правиш... Не не си консервативна, консервативните хора биха отрекли всяка форма на поведение освен тяхната! А желанието за повече партньори под чаршафите е всичко друго но не и съвременно явление - по скоро обратното!

Tea написа:И в този ред на мисли ако в даден момент е "модерно" едно такова поведение, то би било ощетило и двете страни на отношенията... Получавайки петнайсетина минути удоволствие, не съумяваш да изпиташ истинските неща..
Правил съм секс с жена която не обичах ей така за спорта - няма никаква разлика с мастурбацията
Tea написа: никой не може да ме убеди, че е възможно да се влюбваш и обичаш по няколко пъти седмично различни индивиди...Струва ми се тъжен такъв живот...
Питай някои 15-16 годишен индивид и от 2та пола :twisted:
И права си - да тъжно е!

Според мен е по правилно реда на подчинение да е:
Разум :arrow: тяло :arrow: органи
а не (полови) органи - тяло - разум
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
tochica
Търсещ
Регистриран: съб сеп 15, 2007 15:17
Контакти:

Мнение от tochica » пон сеп 17, 2007 14:43

ами няма да кажа естествено с колко хора съм била (не само мъже), но за мен е тъпо да си само с един, трябва да си поживееш
CoMmOn fEaT. Lily AllEn - DRivIN’ Me wilD

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » пон сеп 17, 2007 17:41

хахахххаххахахххаххахахххаххахахххаххахахххаххахахххах
хахахххаххахахххаххахахххаххахахххах

Точно така!

Тук е момента да споменем най-тъпата птица на планетата.
Не е патката!

А лебеда! Защото в живота си остава само с един партньор и когато той умре, не си намира нов!

Айде, поживей си лилинце.
Докато си млада и сочна.
После като понакачиш години, няма да си първо качество и поживяването свършва!

Яко нали :roll:
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Vassil
Администратор

Мнение от Vassil » пон сеп 17, 2007 19:57

О нееее, админ не админ направо се изкушавам да отворя тема най-размазващо мнение. Умрях да се хиля, но никой не е казал че ми е било смешно.

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » вт сеп 18, 2007 8:53

ВРАНА има още нещо интересно за лебедите, което наскоро научих. Когато единият от двойката лебеди е ранен или болен много лесно се познава дали е мъжкия или женската. Когато женската е пострадала, мъжкият остава до нея докато тя се оправи или умре. Когато мъжкият е наранен, щом го забележки, женската отлита. Тъй че много можем да се сравняваме с лебедите и все няма да достигнем до онова тяхното, "мъжкото" влюбване. Забелязала съм също така, че и ние се влюбваме различно. Момичетата се влюбваме по-често, но и по-лесно преживяваме разлюбването. Момчетата се влюбват рядко, но за сметка на това много по-трудно се разделят с тази любов. И да, всъщност женските лебеди понякога намират втори. Гадна работа, щото противоречи на моите желания и разбирания за вечната любов. Да, аз не съм имала само един партньор. Тъй или иначе трябва да потърсиш малко, за да намериш подходящия, трябва да пробваш. Но не и безцелно да пробваш тук итам без намерението да останеш малко по-дълго.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » вт сеп 18, 2007 10:22

Абе чайче... дай го веднъж поне малко по цапнато, няма кво да омекотяваме фактите зад култура и благоприличие.
Кучката обича пари, обича да се праска и с мъже с пари (а както и намекна не само с мъже).
Кво толкоз е интересно и не го разбираш? Пачаври сме виждали сички.

Василе стига цензурира ве, баце..
Реалността (илюзията) трябва да умре - върви тогава спокоен и тих

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Контакти:

Мнение от Tea » вт сеп 18, 2007 13:23

Абе недей чак така. Може ние да разбираме грешно една чужда и недостъпна до нашето съзнание философия за живот. НАДЯВАМ се да сме я разбрали грешно, щото иначе ми става тегаво като се замисля. Не знам, за мен не е важно колко пъти съм се влюбвала, а как. Не е важно пича, дет се е омаял по мен колко кинти има, а дали и аз съм се омаяла по него истински. Не е важно дали ще ядем в 4-звезден ресторант всяка вечер или ще набиваме хляб и лютеница върху вестник. Защото обичам истинските неща, а не всичко да е игра на повърхостта, в която дори не познаваш и милиминка от човека срещу себе си. Странно ми е как младо момиче може да пусне на някой стар пръч щото кара с-класа. Тва е гадно. И ми става мъчно. Дано да сме разбрали грешно девойчето, че иначе не знам какво ще остане накрая. Хубаво, да си поживеем. Ама кой е тоя, дето е казал, че не можеш да си поживееш хубаво с един човек? Щото да ви кажа на мен ми е милиарди пъти по-добре да знам, че когато ми казват "обичам те" не е само щото си отварям с финес краката. Станах не цапната, ми направо за цензура, ама почвам да се ядосвам...

Отговори