Къде бихте искали да се проведе евентуалната среща

Ако ви интересува нещо около сайта ми.Ако имате предложение за нещо друго. Ако нещо конкретно не харесвате или харесвате и мислите да го споделите мястото е тук!

Къде бихте искали да се проведе срещата на форума?

София
6
43%
Пловдив
2
14%
Бургас
4
29%
Стара Загора
1
7%
Бахамите:)
1
7%

Общо гласове: 14

Willow
Знаещ
Регистриран: пон окт 31, 2005 14:43

Мнение от Willow » чет яну 26, 2006 15:00

Тогава няма ли още даскало или аз пак не съм в час...
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » чет яну 26, 2006 17:03

gorski_ написа:После тряа са мисли дата ;] Ако е край морето ще е на Джулай предлагам :)
of course :smt023
30юни е петък(последния учебен ден)вземаме бележниците и на влака 8)
Cogito ergo sum

roska
Тишина
Регистриран: пет дек 30, 2005 19:50

Мнение от roska » съб яну 28, 2006 14:49

Аз по принцип не влизам много често във форума,но всичките сте мн.яки и ако има среща може и аз да се появя :D как да устои човек на идеята за джулаи морнинг и на това, gorski с брадвата ще е там :D 8) гласувам за Бургас 8)

Потребителски аватар
Genevieve Saint Clair
Търсещ
Регистриран: ср яну 11, 2006 0:46

Мнение от Genevieve Saint Clair » съб яну 28, 2006 22:20

Аз в Бургас няма да мога да дойда...Не съм сигурна и за София,де... :roll:
Yours,
Artemis of the Winged Death

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » пет фев 03, 2006 19:10

по-скоро да гласуваме за града, в който ще можем да отидем всички.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет фев 03, 2006 22:14

Black^Dead^Empty^soul написа:по-скоро да гласуваме за града, в който ще можем да отидем всички.
Мисля че това с анкета трудно ще стане.По-добре всеки да каже всички градаво в които може да отиде и така да решим :D
Someone to face the day with, someone I'll always laugh with... Even at my worst I'm best with you...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » вт фев 14, 2006 16:03

Willow написа:
Black^Dead^Empty^soul написа:по-скоро да гласуваме за града, в който ще можем да отидем всички.
Мисля че това с анкета трудно ще стане.По-добре всеки да каже всички градаво в които може да отиде и така да решим :D
къде съм казала, че ще е посредством анкета? :wink: имах предвид точно това, което казваш.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/" rel="nofollow
Изображение
Изображение

Willow
Знаещ

Мнение от Willow » пет фев 17, 2006 14:13

Ами хайде бе хора пишете къде можете да отидете.... :D

Потребителски аватар
Eos_f
Яко в играта
Регистриран: нед дек 11, 2005 2:34

Мнение от Eos_f » пет фев 17, 2006 17:02

Willow написа:Ами хайде бе хора пишете къде можете да отидете.... :D
Бургас...или Пловдив
Cogito ergo sum

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пон фев 05, 2007 14:51

Бургас е много добра идея, но лошото е, че не е на стратегическо място. Защото е на единия край на България. Иначе ако ще е July Morning може да се измисли нещо и за малко по-на юг от Бургас.
Но пак казвзвам - не мисля, че е най-удачното място. Трябва да е някъде по средата на България. И да бъде лесно стигането до заветната точка, защото и троянският балкан е страхотно място, но не лесно за достигане като Пловдив например.
На мен лично ми е удобно навсякъде, но на повечето юзъри не им е.
Затова предлагам да е Пловдив. Може да се качим на някое тепе :)
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

BPAHA
Знаещ
Регистриран: пон фев 28, 2005 15:28
Контакти:

Мнение от BPAHA » нед юни 17, 2007 23:30

като бях малък си мислих, че на "July Morning" ходят само изпаднали наркомани метали травестити за да се ебат преди да са почнали да повръщат лайната, които са гълтали...

ся си го мисля същото

Потребителски аватар
arlina
Намиращ
Регистриран: съб яну 20, 2007 2:12
Контакти:

Мнение от arlina » пон юни 18, 2007 0:54

BPAHA написа:като бях малък си мислих, че на "July Morning" ходят само изпаднали наркомани метали травестити за да се ебат преди да са почнали да повръщат лайната, които са гълтали...

ся си го мисля същото
Мислех си, че имаш по-различно мнение за мен. Или поне такъв вид си даваш. Явно не си съвсем наясно с идеята на July morning. Аз лично съм го посрещала и на терасата вкъщи. И на морето съм била. И в планината. Идеята е да се посрещне изгрева на слънцето. А че някои хора свързват тази дата единствено с повод за поредното напиване и надрусване - да прав си, има много такива, но далеч не само те посрещат изгрева на July morning. Дори и дядо ти Далай и той го посреща (за него всяка сутрин е "July morning")
Довиждане, мили, довиждане сладки, довиждане малки, зелени догадки! При мене и тихо, спокойно и тъмно, откъдето дойдох пак там ще се върна.

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Контакти:

Мнение от Gab4o » пон юни 18, 2007 12:42

бе хубава е традицията, но аз мога да си посрещна новембър морнинг на балкона и да ми е по кеф отколкото да ходя там и т н
А защо заговорихте за това? Айде да уреждаме срещата и това е :D
какво правим с това, че всеки е на работа или училище или някъде си Оставете засега КЪДЕ ще е срещата и да видим по-добре кога, за да знаем кой ще дойде и така даже по-лесно ще измислим града
Изображение
Изображение

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон юни 18, 2007 12:45

Gab4o
Оставете засега КЪДЕ ще е срещата и да видим по-добре кога, за да знаем кой ще дойде и така даже по-лесно ще измислим града
След 2-3 години може да уточним и град :smt045

Потребителски аватар
Tea
Знаещ
Регистриран: вт авг 23, 2005 9:11
Контакти:

Мнение от Tea » пон юни 18, 2007 12:45

Аз бих предложила Август... няма такова нещо като училище, работата се успокоява, някои имат и отпуск по това време, хубаво временце...Примерно 18 - 19 август ( щото е събота и неделя)...
Ако си гледаш в краката, вървиш с наведена глава. Ако внимаваш във всичко, нищо не става както трябва. Ако нямаш нищо, нямаш какво да губиш. Ако имаш всичко нямаш за какво да живееш. Не преживявай - живей. There is no other way.

Отговори