Да бъда ли с него или не?

Отговори
sweety
Тишина
Регистриран: ср апр 13, 2011 20:10

Да бъда ли с него или не?

Мнение от sweety » ср апр 13, 2011 20:19

Здравейте! Искам да ви помоля за съвет. Имам връзка от близо 6 години, но от една година живеем в доста далечни, един от друг, градове. От 2 месеца, на мястото което живея и работя, дойде нов служител. Отначало ме дразнеше и отблъскваше, но от няколко дни постоянно флиртуваме, говорим, смеем се и дори бяхме на косъм да случи нещо друго, но аз се спрях, защото не искам да изневеря на приятеля си. Дотук добре, но не ми дава мира...Много ме вълнува този мъж..има нещо в него, което така ме заплени като го опознах, не спирам да мисля, за капак спим и стая до стая и направо незнам как ще издържа. След 2 седмици пристига моя приятел да живее при мен. А до тогава? Какво да правя? Ако се отдам на изкушението, после как ще се гледаме тримата? Ако не се-как да успокоя нещото в мен, което направо ме подлудява!
Дори да звучи глупаво въпроса ми, моля, дайте ми съвет! Незнам какво да правя...Изгубих апетит и сън и като че ли чувството се задълбочава...

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб апр 16, 2011 16:22

Като се научиш как се пише `незнам`, може и да намериш правилния път. Започни с нещо малко като граматиката. Чао чао
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Мнение от Gab4o » съб апр 16, 2011 16:25

Добре де, все пак ще споделя - знаеме ги такива като теб, които се чудят как `да не се поддадат на изкушението`... и търсят помощ по форуми, за да не `изневерят на приятеля си`. Ти си с този човек 6 години, а не знаеш какво искаш. Ако обичаш някой истински, дори да дойде изкушение, ще го тушираш, няма да мрънкаш по форумите, че мистериозен мъж те е трогнал и `ох, да изневеря ли?` Я се стегни и виж какво има в сърцето ти, направи си равносметка какво искаш от живота и какво точно си заслужава. Ако смяташ, че любовта е да поживееш с някой, да поизневериш, после друг и така цял живот..докато се обърнеш ще си станала на 40-50 без мъж и деца и ще пишеш по някой форум защо си сама и че не е трябвало да се поддаваш на изкушението. Чао
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

sweety
Тишина
Регистриран: ср апр 13, 2011 20:10

Мнение от sweety » пет апр 22, 2011 20:43

Моля да ме извиниш за "незнам" ;) Случва се човек да сгреши все пак. Относно моят въпрос, всичко се изясни и не се отдадох и няма да се отдам. Просто си поговорихме с колегата, разбираме се, работиме си и всичко спира до тук. Едно добро приятелство и нищо повече. Проблемът беше, че всички ни манипулиха и подтикваха, а всъщност той е един добър човек, с който работата ни спори. Продължавам напред и искам, и оставам с моята половинка. Благодаря за отговора! Чао!

Отговори