Не мога да го забравя!

Отговори
In_love7
Тишина
Регистриран: пет мар 04, 2011 18:18

Не мога да го забравя!

Мнение от In_love7 » пет мар 04, 2011 18:47

Аз съм момиче на 16 години.Преди повече от 2 години се влюбих ужасно много в едно момче което е една година по-малко от мен.Учеше в моето училище и беше 7 клас,а аз 8ми.Ние не се познавахме и когато се разминавахме по етажите той ми се усмихваше мило,нон стоп ме гледаше,докато един ден не ме заговори попита ме кой клас съм.След няколко дена той ме добави в skype чрез един общ познат който ме харесваше.Започнахме често да си говорим тримата той продължаваше когато сме в училище да ме гледа нон стоп,говорехме си но нищо повече.Странното беше че той се държеше ужасно с всички,единствения човек който не обиждаше бях аз.Когато дойде края на годината на мен започна да ми става много гадно защото знаех че си тръгва от моето училище.И за това с моята приятелка решихме да му кажем че го харесвам знам че е много детинско но тя му каза защото мен ме беше страх от това което ще ми каже бях сигурна че не ме харесва въпреки че се държеше все едно ме но...в крайна сметка той каза на моята фр че знае че го харесвам от много време,но той не ме!След като си тръгна от моето училище цяло лято не можах да го забравя да не говорим че съдбата често ни срещаше.В крайна сметка след случката с него спряхме да си говорИМ.Започна новата учебна година и аз продължих да го харесвам въпреки че не поддържахме контакт в средата на годината се появи едно момче което отново беше по малко с една год от мен.Започнахме да си пишем защото реших че трябва да дам шанс на себе си тръгнахме и всичко беше ок но аз така и не бях забравила въпросното момче.С това момче сме още заедно наистина много го обичам той мен още повече но мислите ми продължават да са в онова момче не сме се виждали от доста време но за мен явно това няма значение.Моля да ми дадете съвет защото искам да го забравя и да се отдам напълно на гаджето си .Какво да правя??

Отговори