Влюбена съм в доктора

Отговори
merel
Тишина
Регистриран: чет фев 03, 2011 0:18

Влюбена съм в доктора

Мнение от merel » чет фев 03, 2011 0:41

Здравейте, дано това не ви се стори поредната детска сълзлива история за пациентката влюбена в доктора.Преди да ме съдите искам да кажа, че не е женен, няма деца даже не е и обвързан, живеем в малък град и тези неща се знаят.Той е от докторите, които на първо място са хора сигурно веднага ще си кажете, че това му е работата да е любезен, да е грижовен и т.н. до тук ок.
Говорим за отношения лекар-пациент, но нашите са съвсем приятелски ходим на кафе, пишем си, чуваме се...
Даже и той ми го е казвал...че съм специална за него та въпросът ми е дали имам моралното право да му кажа, че съм влюбена в него, защото рискувам да разваля и тези отношения, които имам после няма да сме нито приятели, нито гаджета, нито никакви.

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » чет фев 03, 2011 22:27

Ами попитай го колко си специална и ще ти стане ясно дали е нужно да му казваш, че си влюбена.
Ако нещо се обърка си оставате лекар-пациент, без кафе и без да си пишете.
Но в случай, че той е твоя психотерапевт, нещата стават различни.

merel
Тишина
Регистриран: чет фев 03, 2011 0:18

Мнение от merel » чет фев 03, 2011 22:39

Искрено ти благодаря за съвета.
Работата е там, че аз пропуснах тази възможност и сега ми е малко неудобно да го питам и всеки път щом се опитам да подхвана тази тема той много ловко се измъква може аз сама да съм се филмирала може разликата в годините да е главния проблем може би не му се занимава с 20 годишна "пикла"

birdy
Тишина
Регистриран: ср авг 10, 2011 0:28

Re:

Мнение от birdy » ср авг 10, 2011 0:47

merel написа:той много ловко се измъква ... може би не му се занимава с 20 годишна "пикла"
Много "може би" станаха... Щом много ловко се измъква, значи е наясно за какво иде реч, но не знае как да ти го каже, за да не те нарани, или просто не иска да те изгуби като пациент. И вероятно не му се занимава с 20-годишна пикла, което от друга страна не е толкова лошо, винаги може да е по-зле. Например - бидейки наясно с твоите чувства - можеше да се възползва от това, а на теб малко ти трябва за да ти завърти още повече главата.

И все пак какво се случва с вашите отношения?

Потребителски аватар
hotblooded
Знаещ
Регистриран: пон яну 22, 2007 8:16

Re: Влюбена съм в доктора

Мнение от hotblooded » вт авг 23, 2011 22:24

Birdy?!? Някои форумци май се завръщат?
Когато си пожелаваш да живееш вечно, не забравяй да си пожелаеш и вечна младост!

Потребителски аватар
Gab4o
Разбиращ
Регистриран: пет юни 10, 2005 18:46
Контакти:

Re: Влюбена съм в доктора

Мнение от Gab4o » чет авг 25, 2011 15:12

Ще се радваме merel да сподели какво се е случило. Според мен този лекар ако те е харесал е щял да го покаже досега.
Един проект от създателите на Your Crossroad of Hopes - http://Book.CrossroadBg.com/
Изображение
Изображение

Отговори