Влюбен и Загубен ?!?

Отговори
MitsubishiSport
Тишина
Регистриран: пон яну 03, 2011 2:41

Влюбен и Загубен ?!?

Мнение от MitsubishiSport » пон яну 03, 2011 2:42

Здравейте на всички, ето я и моята история!
Бях с едно момиче 4 години, но се разделихме преди малко повече от 1 година... Всичко си вървешее точно както трябва,перфектна връзка като изключим дребните караници и спорове! Настъпи един момент,в който аз така да го нарека бях изпаднал в някви луди паранои,че ще я изгубя,че тя ме лъжее и т.н дигах луди скандали заа неща дето изобщо не са се случвали и извъртах нещата до неузнавемост,а точно в този момент тя правеше планове да заминава в друга страна да учи! Имахме си някакви планове като съм свободен аз да ходя при нея... като завърша направо да се устроим някъде другаде,любов... (тва беше преди даа се побъркам с параноите само да уточня ) И такааа докато тя много искаше да замине да учи,аз почти не я подкрепях,нареждах си това, което знам и продалжавах без спирка.Незнам от какво беше дали, защото разбрах, че ще се виждаме доста рядкоо,ревност лии ?(а нямаше за какво да ревнувам ) ...Дойде и момента,в който тя замина,а аз отново продължих - "С кой си?" "Къде си?" ... Иии дойде деня,в който тя ми каза,че не издържа повече и че я натоварвам изключително много с моето държание и трябва да се разделим! Да си призная приех го много тежко,не вярвах, че се случва това нещо! Опитах се няколко пъти да оправя нещата, да се съберем ,осъзнах грешките си от моя гледна точка, ноо и това не помогна. И след толкова време аз още не мога да я забравя,понякога даже се събуждам с мисълта за нея! Опитах с други връзки, отдадох се буквално на живота, но и това не помогнаа. Понякога се виждаме и чуваме, когато тя си е в България,но никои от нас не говори за това, което стана, все едно сме били цял живот просто приятели, но когато я видя просто полудявам! Сега от няколко месеца се опитвам да не говоря изобщо с нея,защото мн искам да сме заедно пак,а незнам какво да и кажа! Незнам какво е правилно,да продалжавам да я избягвам или да и кажа всичко,което мисля и чувствам? Работата е там, че изобщо незнам какво мисли тя,знам само че е адски отдадена на ученето и това за нея в момента е на първо място.

Някой преживявал ли е подобно нещо? Някакъв съвет как да се действа в такива ситуации?

Vassil
Администратор
Регистриран: съб фев 14, 2004 0:54

Мнение от Vassil » пон яну 03, 2011 10:29

Първо: За много години! Здраве късмет и успех на всички!

Сега по проблема ти. Използвайки някой преводач от български към сръбски и напишеш думата "ревност" ще излезе отсреща љубомора. С дру
ги думи искам да кажа, че си отровил любовта която сте имали...

Любовта за мнозина е като жив организъм и зависи от дейстивята и бездействията на хората между които се случва. Тя иска много грижи като едно цвете - торене, чистене, поливане... Има изписано толкова много точно по тая тема.

Моя съвет преди да правиш някого с друг човек е да се научиш да контролираш/преборваш този род емоции преди да продължиш напред - както и да е търсейки човека преди това или нещо ново. В интернет със сигурност има много по тази тема. Ако не се пребориш със себе си е вероятно това да продължава да се случва и за напред и да си отрежеш пътищата към нещо така хубаво.
Успех!

Потребителски аватар
Sirius
Разбиращ
Регистриран: нед дек 16, 2007 18:22
Контакти:

Мнение от Sirius » ср фев 02, 2011 20:57

Всичко е индивидуално, Vassil го определи много точно и бих добавила, че времето и разстоянието са изпитания, които са като барометър за чувствата.
Но може би девойката не е уморена само от последната година, а от всичките в които сте били заедно. Поразмисли за тези неща и прецени дали пък не е по-добре на този етап да сте само приятели.

Отговори